wtorek, 17 września 2019
Miło Cię widzieć!

Gen Factor

gen factor trGen Factor No03 to innowacyjny preparat skali światowej w dziedzinie kosmetologii komórkowej!

GF 03 to pierwszy preparat w serii GEN FAKTOR, na którą składać się będą produkty naskórne do inżynierii tkankowej oraz inteligentne biomateriały opatrunkowe.
GF03 został zaprojektowany pod kątem skóry trudnej i z problemami. Także podrażnionej, przemęczonej, osłabionej lub z zachwianą równowagą komórkową.

 

Preparat ten ma zastosowanie w profilaktyce, pielęgnacji i regeneracji, w różnych zabiegach inwazyjnych (np. mezoterapia, fraksel...itp.)
Swoją skuteczność działania zawdzięcza unikalnym, a zarazem bardzo silnie działającym substancją bioaktywnym. Łączy w sobie składniki oddziałowujące bezpośrednio na receptory komórkowe tkanek skóry oraz elementów macierzy zewnątrz i wewnątrzkomórkowej.
GF03 to wyjątkowy system profilowany wspomagający procesy regeneracji i odbudowy.

 

Gen Factor N03 tworzony jest z surowców najwyższej jakości, odpowiadających aktualnym trendom badawczym farmakologii, biotechnologii, a także bardziej specjalistycznym dziedzinom jak nano-chemii farmaceutycznej czy chemii supramolekularnej.

 

Gen faktor NO3 działa!!! to fakt :)

Oto jeden z przypadków w których pokazał swą moc.

 

 

…To była prawdziwa walka, która trwała 2 miesiące. Wyniki kontrolowane były USG dermatologicznym i termografią - osobiście nad kuracją i obrazowaniem wszystkich zmian czuwał twórca Gen Faktora No3, Pan Wojciech Jan Karwowski.

 

Zastosowano kurację preparatami K-Surgery oraz Gen Factor No 03, stopniowo doprowadzając do wyciszenia i głębokiej przebudowy skóry.

 

Dlaczego nie immunomodulacja? Otóż powrót do gładkiej skóry byłby zbyt powolny z powodu głębokości zmian i ich rozległości. Dlatego zdecydowano się na dodatkową stymulację czynnikami wzrostu.

 

To właśnie w takich trudnych i głębokich zmianach połączenie transferyn i czynników wzrostu daje doskonałe efekty. Skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe ale odtwarza się cała macierz tkankowa łącznie z gaszeniem zapalenia.

 

Gen Faktor NO3 to doskonały preparat do gabinetów które w swojej ofercie mają zabiegi z przerwaniem tkanki np. mezoterapia.
Gen Faktor jest do tych dużych i małych "zadań" , które mają na celu odbudowę naszej skóry.

 

Więcej o: Gen Factor

 

 

https://www.facebook.com/SaintLazarusFoundation/?epa=SEARCH_BOX