Sypialniane łóżko - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Sypialniane łóżko - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Sypialniane łóżko

Anastazja ( Gość) środa, kwietnia 24 2019, 12:51
0
Cześć, jakie Waszym zdaniem będzie lepsze łóżko - drewniane czy tapicerowane, które będzie bardziej wygodne? Dodam, że sypianie urządzamy w skandynawskim stylu.
     
 • Odpowiedział MartaR czwartek, kwietnia 25 2019, 04:17 · Ukryj · #1
  Ja osobiście cenię sobie wygodę i nasze łóżko koniecznie musi być tapicerowane z miękkim i dobrze wyprofilowanym zagłówkiem. Jeszcze do końca nie jesteśmy pewni ale https://scandicsofa.pl/pl/p/-Lozko-Magnolia-140X200-/544 jest naszym faworytem. Zauroczyło mnie od pierwszej chwili, ten welur i kolor działa jak magnes. Przyznasz chyba, że jest bardzo urokliwe no i ten cudowny zagłówek.
 •  
 • Odpowiedział ElizaB piątek, kwietnia 26 2019, 07:25 · Ukryj · #2
  Ja również jestem za tym aby łóżko było tapicerowane, raz, że wygląda bardziej elegancko, a dwa tak zagłówek jest bardziej wygodny. Równiez jesteśmy na etapie remontowania naszej sypialni i mogę podpowiedzieć, że my zamierzamy wybrać jedno z tych http://slf24.pl/lozka.html . Nie wiem jeszcze dokładnie które to będzie ale podoba sie nam arden i korgen ale z beżową tapicerką. Te dwa najbardziej odpowiadaja naszym gustom i upodobaniom.
 •  
 •  
  Odpowiedział ElizaB piątek, kwietnia 26 2019, 07:57 · Ukryj · #3
  Mamy ten sam dylemat. Również zastanawiamy się które kupić, niby te drewniane są ładne i eleganckie, wnoszą wiele ciepl do sypialni ale rzeczywiście te zagłówki nie są juz tak wygodne. Tapicerowane znów tak, tu swobodnie można bez podkładania żadnej poduszki człowiek oprze plecy. Może faktycznie zdecydujemy sie na to morgan z slf24.pl jest ładne i w nszym stylu, a sypialnia wiele by zyskała na uroku. Nie wiem co mamy zrobić przecież dwóch nie będziemy kupować.