Nici liftujące COG 3D ( z haczykami w trzech wymiarach) 22G 100mm/150mm - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Nici liftujące COG 3D ( z haczykami w trzech wymiarach) 22G 100mm/150mm - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
cosmed24.jpg

logocosmed24.png

Długa 68D
53-633 Wrocław
NIP 894-281-88-45
REGON 020332643

tel.: 720-300-700

biuro@cosmed24.pl

www.cosmed24.pl

Nici liftujące COG 3D ( z haczykami w trzech wymiarach) 22G 100mm/150mm

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

nicicogNici haczykowate służą poprawie owalu twarzy, są najbardziej zaawansowanymi nićmi, jakich możemy użyć. Dzięki temu, że posiadają ogromna zdolność utrzymywania opadających tkanek stosowane są jako stelaż w wykonywanych zabiegach. Zdolność ta wynika z tego, że każda nić posiada mikroskopijne haczyki, które tworzą ukośne krawędzie z ostrymi końcówkami, otwierające się tylko w jedną stronę, uniemożliwiając opadanie skóry i zapobiegające przesuwanie się nici w kierunku przeciwnym do ich wprowadzenia.

 

Efekty zabiegu to przede wszystkim:

 • odmłodzenie skóry
 • zwężenie porów
 • podniesienie powiek i „chomików”
 • rozjaśnienie skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • lifting skóry

 

System nici PDO powstał pięć lat temu w Korei Południowej i obecnie wykonywany jest w wielu krajach. Metoda wywodzi się z idei liftingu twarzy z zastosowaniem systemów nici liftingujących.

PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się  z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.

Polidioksanon jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce.

 

Polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenezy – czyli stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Jak działają nici: kiedy pod skórę dostaje się ciało obce (nić), nasze ciało próbuje odzyskać stan pierwotny, wówczas nasza skóra jest zmuszana do większej produkcji kolagenu, elastyny, następuje poprawa ukrwienia i transportu limfy. To powoduje wypłycenie marszczek, poprawę jędrności, gęstości skóry i jej ogólnego stanu.

 

Główne zalety stosowania nici: 

 • mało inwazyjne, brak nacięć, blizn
 • brak okresu rekonwalescencji (zaraz po zabiegu wracamy do normalnej codziennej aktywności)
 • brak skutków ubocznych, uczulających

 

COG 22G 100 mm (długość igły) / 150 mm (długość nici) - 4 sztuki

COG 3D (pojedyńcza, gruba nić z haczykami) to produkt dający najlepsze rezultaty.

nicicog1

 

Produkt najwyższej klasy i jakości.

Nici produkcji Koreańskiej. Sterylne.

Nietoksyczne, apirogenne.

Znak jakości: KFDA, GMP, CE2179. (produkt medyczny klasy 3)

 

Więcej na: http://cosmed24.pl/

 

Czytany 1870 razy

1 komentarz

 • Link do komentarza czwartek, 05 marca 2015 15:08 napisane przez Kosmetyczka Gliwice

  Badawcze spojrzenie na historię, każdy winien rozczytać również zapoznać się z
  tematem. Laserowe Usuwanie Blizn Gliwice

Skomentuj