Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2015 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2015 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2015

Wczoraj ok. godz 21-40(czasu polskiego) nieopodal murów Kremla oddano do niego co najmniej siedem strzałów z przejeżdżającego białego Forda. Cztery kule trafiły go w plecy. Niemcow nie miał żadnych szans na przeżycie. Sprawców do tej pory nie ujęto. Niemcow ostro krytykował politykę Putina, zwłaszcza zaangażowanie Rosji w konflikcie na Ukrainie, określając je jako rosyjską agresję. Przyjmowane są różne motywy zabójstwa. Oficjalny przedstawiciel Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej wyjaśnił, że analizowane są powody zarówno polityczne jak i wątek islamsko-ekstremistyczny czy też kontekst "wewnątrz-ukraiński", a także działalność biznesowa Niemcowa. Dodał że zabójstwo mogło mieć na celu prowokację a tym samym destabilizację kraju. W marcu 2011 roku Niemcow wydał raport "Putin. Korupcja", w którym zarzucił Putinowi, że pod jego rządami korupcja w Rosji "przestała być problemem, a stała się systemem". Polityk ocenił w nim, że takiego złodziejstwa i łapówkarstwa, jak przy Putinie, Rosja nie znała w całej swojej historii. Według Niemcowa, obrót korupcyjny w Rosji osiągnął 300 mld dolarów rocznie, co wówczas stanowiło 25 proc. jej produktu krajowego brutto (PKB).

 

Dział: Wiadomości

Komendant policji w Gdańsku ,powołał specjalną grupę śledzą do wyjaśnienia zbrodni. Wiele wskazuje na to że nie było to przypadkowe morderstwo. Wieku wiąże tą sprawę z zaginięciem przed kilku laty Iwony Wieczorek.

Poniżej zdjęcie zabitej Agaty. Policja apeluje o każdą informację ,która pomogłaby wyjaśnić tą tragedię.

agata smierc

Po­krzyw­dzo­na w chwi­li zda­rze­nia ubra­na była w czar­no-czer­wo­ną bluzę po­la­ro­wą. Pod spodem miała za­ło­żo­ną czar­ną ko­szul­kę z krót­kim rę­ka­wem z napi­sem BO­UY­GU­ES ENER­GIES AND SE­RVI­CES oraz czar­no-sza­rą ter­mo­ak­tyw­ną bluz­kę z dłu­gim rę­ka­wem. Na gło­wie miała za­ło­żo­ną czap­kę bawełnia­ną ko­lo­ru ciem­ne­go, na szyi tzw. ara­fat­kę w czar­no-bia­łą kratę. Na no­gach miała czar­ne spodnie dżin­so­we oraz czar­ne spor­to­we sznu­ro­wa­ne buty marki Nike. Po­sia­da­ła przy sobie ple­cak spor­to­wy ko­lo­ru czar­ne­go z na­pi­sem na przed­niej kie­sze­ni o tre­ści In­vect. Dziew­czy­na mogła po­ru­szać się na ro­we­rze ko­lo­ru ja­skra­wo­żół­te­go bez żad­nych ozna­czeń, z pro­stą kie­row­ni­cą, za­mo­co­wa­ną sa­szet­ką na na­rzę­dzia. Przy tyl­nym kole brak błot­ni­ka. Do chwi­li obec­nej rower nie zo­stał od­na­le­zio­ny.

 

Dział: Wiadomości

Taki wyroku usłyszał dziś kierowca na rozprawie w sądzie w Mysłowicach. Osiemnastego lutego prowadzący bez prawa jazdy został zatrzymany w wyniku policyjnego pościgu. Okazał się że było to jego już piąte zatrzymanie za jazdę bez uprawnień. Sąd tym razem wykazał się wyjątkową surowością i skazał kierującego na miesiąc aresztu. Jest to pierwszy taki wyrok w Polsce. Może jednak nie być ostatnim.

 

Dział: Wiadomości

Napastnik to 60-letni mieszkaniec miejscowości , w której doszło do tego tragicznego zajścia. Dziś w godzinach popołudniowych wtargnął do restauracji w miejscowości Uhersky Brod uzbrojony w dwa pistolety i zaczął strzelać do znajdujących się tam ludzi. .Na miejscu pojawiła się czeska policja,która zastrzeliła szaleńca.

 

Dział: Wiadomości

Ponad 150-policjantów przeszukuje teren w Gdański-Brzeżnie ,po tym jak przypadkowy przechodzień natknął się na zwłoki zamordowanej nastolatki. Przy zabitej nie było dokumentów ani żółtego roweru górskiego jakim się poruszała dziewczyna. W Trójmieście panuje strach. Mieszkańcy zaczynają łączyć obecne zabójstwo z tajemniczym zniknięciem przed trzema laty Iwony Wieczorek. Siedemnastoletnia Agata zginęła w wyniku ran zadanych nożem. Policja przyjmuje że motywem zabójstwa mógł być rabunek.

 

Dział: Wiadomości

Film „Ida” Pawła Pawlikowskiego otrzymał Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. To pierwszy Oscar dla polskiego filmu. W historii naszego kina pierwszym nominowanym do Oscara filmem ,był „Nóż w wodzie” Romana Polańskiego z 1962 roku. „Ida” Pawlikowskiego zdobyła ostatnio kilkanaście nagród na międzynarodowych festiwalach. Dziś film polski został ukoronowany najwyższą nagrodą.

 

Dział: Wiadomości

Sprawdzi się jako przedszkolanka?

Joanna L. we wrześniu ubiegłego roku spowodowała kolizję drogową, prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu.

W wydychanym powietrzu miała aż 1,2 promila.

Gwiazda nie tylko straciła wiele kontraktów reklamowych i telewizyjnych, ale decyzją sądu musiała zapłacić 7 tysięcy złotych i odbyć prace społeczne.

Przez dwa lata nie będzie mogła również prowadzić samochodu.

Wymiar sprawiedliwości nakazał aktorce przez 5 miesięcy, po 30 godzin miesięcznie pracę w jednym z przedszkoli w powiecie piaseczyńskim.

Będzie musiała wykonywać wszystkie polecenia pracowników placówki oświatowej.

Nada się do tej pracy?

Dział: Wiadomości

Dziennikarz zasłabł po wywiadzie, w którym tłumaczył się ze publikacji tygodnika Wprost.

Kamil Durczok bardzo przeżywa aferę ze swoim udziałem i oskarżenia o mobbing oraz molestowanie seksualne swojej podwładnej.

Dodatkowo w tygodniku Wprost można przeczytać mnóstwo bulwersujących faktów z życia prezentera.

Został tam przedstawiony jako ćpun, zboczeniec, miłośnik pornografii oraz filmów o treści zoofilskiej.

Jak informuje Super Express, po wywiadzie radiowym w TOK FM, dziennikarz został odwieziony do szpitala.

Emocje i stres były tak duże, że Durczok zasłabł tuż po odejściu od mikrofonu.

- Lekarze zabronili Kamilowi korzystać z Internetu, chodzi oto aby ograniczyć stres – mówi w rozmowie z tabloidem znajomy Durczoka.

Szef Faktów dwanaście lat temu zmagał się z chorobą nowotworową, którą na szczęście udało się pokonać.

Istnieje obawa, że obecna sytuacja pogorszy nie tylko jego samopoczucie, ale może być przyczyną nawrotu raka.

- Nowotwór bierze swój początek od komórek, które nie zostały zniszczone podczas pierwszej terapii.

Przyczynia się do tego wiele rzeczy. Choćby przeżywanie ciężkich chwil – mówi dr Janusz Meder, prezes Polskiej Unii Onkologii

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/

 

Dział: Wiadomości

Wstępne badania nie pozostawiają wątpliwości.
Wczoraj warszawska prokuratura poinformowała, że zajmie się sprawą „białego proszku”, który został znaleziony w mieszkaniu, gdzie przebywał Kamil Durczok.

- Dochodzenie nie dotyczy konkretnych osób, jest prowadzone "w sprawie" – zapewniał rzecznik prasowy urzędu państwowego, Przemysław Nowak.

Obawy dziennikarzy „Wprost” i właściciela apartamentu na Mokotowie okazały się słuszne.

Z wstępnej ekspertyzy wynika, że tajemnicza substancja leżąca obok prywatnych rzeczy Kamila Durczoka to kokaina i amfetamina.

- Otrzymaliśmy wstępną informację od policji o śladowych ilościach kokainy i amfetaminy na przedmiotach i w woreczkach w mieszkaniu, w którym 13 lutego policjanci przeprowadzili interwencję.

Zleciliśmy policji prowadzenie dochodzenia w tej sprawie.

Przedmiotem postępowania jest posiadanie środków odurzających, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – potwierdza prokurator w rozmowie z Super Expressem.

Policja w tym przypadku działa bardzo sprawnie i można w najbliższych dniach spodziewać się kolejnych kroków, mających na celu wyjaśnić aferę ze znanym dziennikarzem w roli głównej.

Śledczy nie wykluczają, że Durczok może być wrabiany w narkotyki przez osobę próbującą wymusić na nim określone zachowanie.

Która wersja jest bardziej prawdopodobna?

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/

 

Dział: Wiadomości

21 -mężczyzn sprowadzili bojownicy IS na plażę w Libii i zamordowali ścinając im głowy. Koptowie to chrześcijanie,którzy szczególnie są zabijani z nierzadko niewypowiedzianym okrucieństwem, w Syrii czy Iraku. Teraz doszła do tego Libia gdzie wielu Egipcjan dociera w poszukiwaniu pracy. Libia od śmierci Kadafiego jest wstrząsana nieustanną wojną domową. Państwo jest podzielone i wstrząsane ciągłymi walkami między szyitami a sunnitami. To znakomite miejsce dla działań Al-kaidy i IS. Egipt w dniu dzisiejszym w odwecie za mord zbombardował pozycje IS w Libii. Cały świat oburzony jest na tą kolejną zbrodnię IS. Egipt a poprzednio Jordania zapowiedział krwawy odwet Papież Franciszek podczas spotkania z przedstawicielami Kościoła Szkocji powiedział - Krew naszych chrześcijańskich braci jest świadectwem, które jest wołaniem. Nie ma znaczenia to, czy są to katolicy, prawosławni, Koptowie, luteranie; to są chrześcijanie, krew jest ta sama.

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2