Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2014

„Jestem niezwykle poruszona…”

Małgorzata Braunek odeszła od nas kilka dni temu, ale jej chęć życia i walka o nie poruszyła z pewnością nie jednego.

Aktorka przegrała walkę z nowotworem, ale pieniądze, które zebrano na jej leczenie, pomogą komuś innemu, który również zmaga się z taką chorobą.

Dział: Wiadomości

W Łomnicy (woj. małopolskie) dziecko ,które było pod opieką babci na chwilę przebywało poza nią w garażu. Babcia dziecka tłumaczyła, że dziewczynka jeździła na rowerze, zostawiła je zaledwie na kilka minut. Gdy ją znalazła, mała siedział w samochodzie ,miała zaciśnięty na szyi pas bezpieczeństwa i była nieprzytomna. Pomimo błyskawicznie udzielonej pomocy dziecko zmarło w nocy. Policja bada przyczynę tragedii.

Dział: Wiadomości

Znana z ról Oleńki w "Potopie" i Izabeli Łęckiej w "Lalce". Maiła 67-lat. Przez ostatnie kilka tygodni syn aktorki, reżyser Xawery Żuławski, apelował o wspomożenie jej leczenia. Aktorka przeszła trzy operacje i kilka chemioterapii. W Polsce możliwości terapii wyczerpały się,. Jedyną szansą była kuracja w Niemczech.  Na początku lat osiemdziesiątych zrezygnowała z aktorstwa, poświęcając się rodzinie i praktyce buddystycznej. Została nauczycielką zen.Pod koniec lat dziewięćdziesiątych powróciła na ekrany .Występowała m.in. w serialach telewizyjnych "13 posterunek" i "Glina". Do kina wróciła z sukcesem w 2005 roku, a za rolę w "Tulipanach" Jacka Borcucha dostała nagrodę Orła dla najlepszej aktorki.

Dział: Wiadomości

Skróty nagrań z podsłuchów zostaną juro opublikowane w kolejnym wydaniu tygodnika. Będą to informacje o podsłuchanych kluczowych politykach Platformy Obywatelskiej. Tym razem na celowniku są: Paweł Graś i Jacek Krawiec. Prezes Orlenu w mocnych słowach komentuje w nich perspektywę objęcia kluczowego stanowiska w UE przez Donalda Tuska. . Jednocześnie redaktor naczelny "Wprost" Sylwester Latkowski przesłanym w sobotę mediom oświadczeniu napisał że redakcja tygodnika zdecydowała, iż ujawni kulisy pracy nad tekstami dotyczącymi nagrań. Zastrzegł przy tym, że będzie ona chronić swoje źródła informacji.

Dział: Wiadomości

Dziś po godzinie 15-tej w pobliżu miejscowości Kochłowy w woj. wielkopolskim, osobowy samochód marki Opel uderzył bokiem w ciągnik siodłowy. Na miejscu zginęły 4-osoby ,kierowca i pasażerowie samochodu osobowego. Organizowane są objazdy ,bo droga w tym miejscu jest nieprzejezdna.

Dział: Wiadomości

Przyjaciele Tomasza Kowalskiego proszą o wsparcie.

8 czerwca zwycięzca czwartek edycji „Must Be The Music” uległ poważnemu wypadkowi podróżując na motocyklu.

Kraksa była na tyle poważna, że „Kowal” natychmiast trafił na stół operacyjny i przeszedł poważny zabieg.

Na razie pozostaje w śpiączce farmakologicznej a lekarze czekają na rozwój sytuacji.

Rodzina i przyjaciele apelują o modlitwę w jego intencji i zachęcają do wysyłani listów, które zostaną muzykowi wręczone po wybudzeniu się.

Do akcji włączyła się także grupa Lemon, która tworzy kolaż ze zdjęć z tysiącem żurawi.

W ten sposób ma spełnić się jedno marzenie, czyli powrót do pełnej sprawności Tomasza Kowalskiego.
 

Jak pokazuje przykład Michaela Schumachera, nadzieja powinna umrzeć ostatnia.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

UDOSTĘPNIONE  PRZEZ:

celebryci_logo_2.jpg


Dział: Wiadomości

W dniu wczorajszym ok. godz.20-tej do redakcji tygodnika Wprost wkroczył prokurator wraz za agentami ABW. Zażądano od naczelnego redakcji wydani nośników ,na których znajdują się nagrania z podsłuchów ujawnionych ostatnio przez tygodnik Wprost. Po stanowczej odmowie wydania laptopa przez naczelnego tygodnika ,doszło do próby zabrania go siłą przez funkcjonariuszy ABW. Na skutek interwencji dziennikarzy ,którzy tłumnie przybyli do siedziby redakcji aby wesprzeć swoich kolegów ,prokurator odstąpił od dalszych czynności. Dziś rano premier Tusk zwołał konferencję prasową ,na której wyraził ubolewanie w związku z wczorajszymi wydarzeniami w redakcji. Stwierdził że prokuratura jest organem niezależnym i apolitycznym w swych działaniach. ,co powoduje że premier nie ma wpływu na jej prace. Nawoływał jednocześnie do jak najszybszego upublicznienia pozostałych nagrań z podsłuchów będący w dyspozycji tygodnika. W ocenie polityków opozycje ostatnie wydarzenia związane z aferą podsłuchową są przysłowiowym „gwożdziem do trumny” obecnego rządu

Dział: Wiadomości
Tygodnik "Wprost" podał, że jest w posiadaniu nagrań z rozmowy szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem NBP Markiem Belką o tym, by NBP pomógł w finansowaniu deficytu budżetowego i tym samym pomógł Platformie w trudnych wyborczych latach. Ktoś nielegalnie nagrywał spotkania ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza, prezesa Narodowego Banku Polskiego Marka Belki i byłego ministra transportu Sławomira Nowaka. "Taśmy są kompromitujące. Czy to zamach stanu obliczony na obalenie Tuska?" - pyta tygodnik "Wprost" i publikuje pierwszy stenogram dot. "handlu głową Rostowskiego".Podobnych nielegalnych nagrań ma być więcej - twierdzi "Wprost", wymieniając także rozmowę szefa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego z biznesmenem Janem Kulczykiem.
Dział: Wiadomości

Separatyści z tzw. Donieckiej Republiki Ludowej porwali 25-osobową grupę dzieci .Zostały one wywiezione nad granice rosyjską. Dzieci jechały autokarem na wakacje ,były eskortowane przez samochód milicyjny. Doniecka administracja obwodowa przekazała informacje o tym, że dzieci odnalazły się na przejściu granicznym Dołżanski na granicy z Rosją. Nie wiadomo, jakie plany mają wobec nich porywacze. Także dziś Ukraińskie MSZ podało informację o tym że czołgi bez zna­ków roz­po­znaw­czych, któ­rych nie ma na wy­po­sa­że­niu armii ukra­iń­skiej, wje­cha­ły do opa­no­wa­ne­go przez pro­ro­syj­skich se­pa­ra­ty­stów mia­sta Sniż­ne na wschód od Do­niec­ka .Na przed­mie­ściach Sniż­ne­go toczą się walki. Pojawiła się informacja że jeden z czołgów został zniszczony.

Dział: Wiadomości

Ojciec zostawił dziecko na 8-godzin w samochodzie, bo zapomniał o tym że miał je zawieść do przedszkola. Można powiedzieć że dziecko się upiekło. Kiedy na miejsce przyjechała karetka było za póżno na jakąkolwiek pomoc. Dziewczynka nie żyła już od kilku godzin. Na jej ciele widoczne były oparzenia. Policja z Rybnika wszczęła śledztwo. Matka dziecka została zabrana do szpitala psychiatrycznego .Ojca także nie można było przesłuchać ,jest obecnie w szpitalu.

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2