Artykuły filtrowane wg daty: maja 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: maja 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: maja 2014

Jego najwyższa waga wynosiła 597 kilogramów.

Wczoraj w wieku 48 lat zmarł Manuel Uribe, uważany za najgrubszego człowieka w historii.

Od dziecka borykał się z otyłością, jednak z czasem stawało się to niebezpieczne dla jego zdrowia.

Dział: Wiadomości

Zmarł dziś po długiej i ciężkiej chorobie w Warszawskim szpitalu w wieku 91 lat. Wojciech Jaruzelski był prezydentem w latach 1989-90, a wcześniej przywódcą PRL i I sekretarzem PZPR w latach 80. ubiegłego wieku, przewodniczącym Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego podczas stanu wojennego. Urodził się 6 lipca 1923 r.

Był sądzony za wprowadzenie w Polsce stanu wojennego. Wielu Polaków uważa że tylko dzięki niemu doszło w naszym kraju do bezkrwawej transformacji ustrojowej w 1989 roku.

Dział: Wiadomości

30 polskich producentów z branży kosmetycznej zaprezentuje się podczas zbliżających się targów Beauty World Middle East w Dubaju (27-29 maja 2014), z czego 22 – w ramach Polskiego Pawilonu Narodowego. Pawilon jest dwukrotnie liczniejszy niż w ubiegłym roku, natomiast ogólna liczba wystawców z Polski wzrosła o 70%.

Na zainteresowanie tegoroczną edycją targów mają wpływ korzyści, jakie odnotowali przedsiębiorcy, którzy uczestniczyli w targach w Dubaju w ubiegłym roku.

Katarzyna Olędzka, Kierownik Marketingu w Verona Products Professional, podsumowuje efekty zeszłorocznych targów: Beauty World Middle East 2013 przyczyniły się do umocnienia naszej pozycji w tej części świata oraz do pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Dzięki obecności na targach, nawiązaliśmy ścisłą współpracę z kontrahentami między innymi z Algierii, Iraku, Palestyny, Syrii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dział: Wiadomości

Postępowanie w tej sprawie trwało ponad rok. W tym czasie strony miały dojść do ugody, która jednak nie została zawarta. Monika i Janina nie przyznały się bowiem do winy .Za zarzucone im czyny tj. próbę kradzieży w sklepie groziła im kara do 5-lat.

W Polsce przetoczyła się na tle tych wydarzeń totalna nagonka mediów ,które nie pozostawiły suchej nitki na „sprawczyniach” .Tymczasem Sąd Stanowy oddalił sprawę .Okazało się że prokuratura nie uznała dowodów przyjmując że wzajemnie się wykluczały i nie dawały podstaw do podtrzymania oskarżenia.

Dział: Wiadomości

Tygodnik "Newsweek" napisał w poniedziałek, że Jarosław Kaczyński 2,5 roku temu zaciągnął pożyczkę w wysokości 200-tysięcy złotych. Nie wiadomo kto był pożyczkodawcą, bo prezes PiS odmawia podania nazwiska swojego wierzyciela. Punkt XI oświadczenia majątkowego wypełnianego przez posłów nakazuje ujawnienie wszystkich pożyczek i kredytów powyżej 10 tys. zł wraz ze szczegółami dotyczącymi m.in. wysokości zobowiązania, danych wierzyciela, a nawet celu, na jaki pieniądze mają być przeznaczone. Kaczyński wyjaśnił też, że pożyczkę od osoby prywatnej zaciągnął na leczenie swojej mamy. Szef sztabu PO zapowiedział że w przypadku nie ujawnienia danych wierzyciela ,sprawa zostanie skierowana do prokuratury.

Dział: Wiadomości

Znaleziono je na na tej samej posesji w , na której w lutym tego roku odkryto szczątki dziecka. Według nieoficjalnych informacji szkielety miały być zawinięte w worki foliowe i zakopane. W lutym tego roku, znaleziono szczątki noworodka zakopanego w ogrodzie. Podejrzana kobieta przyznała się do winy, postawiono jej zarzuty. Śledczy powrócili na miejsce mając podejrzenia związane z poprzednimi ciążami oskarżonej.

Dział: Wiadomości

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Tureckiej kopalni .Na skutek wybuchu transformatora doszło do zawału na głębokości 2-kilometrów. W akcji bierze udział 400-ratowników. Pod ziemią nadal uwięzionych jest 200-górników.

Dział: Wiadomości

Najprawdopodobniej ksiądz popełnił samobójstwo .Z nieoficjalnych informacji wiadomo że powiesił się na plebani. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Dział: Wiadomości

Conchita Wurst nie dała konkurencji żadnych szans.

Wczoraj odbył się 59. finał Eurowizji 2014.

Zwyciężyła reprezentantka Austrii Conchita Wurst czyli 25-letni Thomas Neuwirth.

Dział: Wiadomości

Mają szansę na wygraną?

Dawno widzowie nie wierzyli w sukces polskiego reprezentanta na konkursie Eurowizji, tak jak w Cleo i Donatana.

Właśnie mija 20 lat od drugiego miejsca Edyty Górniak na konkursie piosenki, ale nikt przez ten czas nie zbliżył się nawet do tego sukcesu.

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2