Artykuły filtrowane wg daty: marca 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: marca 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: marca 2014

Najprawdopodobniej chęć zdobycia pieniędzy z polis ubezpieczeniowych był motywem podpalenia własnego domu przez męża i ojca ofiar w wyniku czego zginęła kobieta i czworo dzieci. Policjanci przez rok prowadzili śledztwo tej sprawie .Po odrzuceniu hipotezy że przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej ,przyjęto za pewnik podpalenie. Mężczyzna został aresztowany .Nie przyznaje się do postawionych mu zarzutów .Grozi mu dożywocie

Dział: Wiadomości

Smutną wiadomość przekazała Justina Steczkowska.

Kasia Markiewicz przyszła do programu talent show, bo chciała spełnić swoje marzenie. 38-latka wyznała, że ma nowotwór i nie wiadomo, jak dużo czasu jej zostało, dlatego stara się wycisnąć ze swojego życia wszystko.
 

Justyna Steczkowska odwróciła się, dlatego Kasia miała przygotować się do kolejnego etapu pod jej okiem. Niestety, nie będziemy mogli już usłyszeć uczestniczki w kolejnych odcinkach.

Dział: Wiadomości

Dziś doszło do tragicznego wypadku w Radzyniu Podlaskim na skrzyżowaniu ulic Międzyrzeckiej i Pomiarowej. Kierujący pojazdem marki Audi 8 wykonując manewr wyprzedzania, zderzył się z volkswagenem jetta i odbijając się od niego potrącił pieszego. Pieszy zginął na miejscu .Kierującym był policjant z 14-letnim stażem pracy w policji. Został zatrzymany do dyspozycji prokuratora. Miał 1,9 promila w organiżmie.

Dział: Wiadomości

Policja dokonała zatrzymania 52-letniego mężczyzny podejrzanego o dokonanie w 2013 roku dwóch brutalnych morderstw na terenie Warszawy. Zamordowanymi byli właściciele nieruchomości ,które zamierzali wynająć lub sprzedać na terenie Warszawy. Ciało 63-letniej Elżbiety S. odkryli w domu bliscy kobiety; było skrępowane, zabójca zadał kobiecie kilkanaście ciosów nożem. Policjanci połączyli tę sprawę z wcześniejszym zabójstwem, do którego doszło w lutym. Wtedy w  domu na Sadybie został zamordowany 70-letni Jerzy O., który także zginął od kilkunastu ciosów ostrym narzędziem. Podejrzany mężczyzna nie przyznaje się do winy. Złożył w tej sprawie obszerne zeznanie. Jednym z obciążających go dowodów są telefony, z których w lutym i w sierpniu 2013 r. telefonowano do ofiar w celu umówienia spotkań. Analiza danych wykazała, że telefony były wykorzystywane wyłącznie do wykonania tych połączeń, a przez następne pół roku były wyłączone. Podejrzany ponownie je włączył pod koniec lutego 2014 r.

Dział: Wiadomości

Jak mówi "Super Expressowi" były dowódca wojsk lądowych i były wiceminister obrony narodowej gen. Waldemar Skrzypczak, gdyby nas wsparło  NATO ,wojna byłaby wielkim wyzwaniem dla Rosji i być może Rosjanie w ogóle by do Warszawy nie dotarli. Jednak jeśli musielibyśmy się bronić sami, to licząc tempo marszu armii masowej, jaką ma Rosja, jej siłom zbrojnym marsz na stolicę zająłby 3-4 dni. Generał zastrzega się przy tym że nie chce siać defetyzmu. Cóż generał jako wojskowy myśli po wojskowemu .A a jak myślą politycy ,którzy dzięki kryzysowi na Ukrainie zyskali niebagatelny kapitał wśród wyborców?Dziennikarzom też „suto dało”.Dzięki umiejętnemu podsycaniu nastrojów zagrożenia płynącym ze wschodu media liczą zyski finansowe a największe partie polityczne zyski sondażowe. Już przed wiekami odkryto że pomimo zniszczeń jakie generuje wojna ,to wojna daje także gigantyczne zyski .

Dział: Wiadomości

Polityk PSL,jako powód do dymisji przedstawił brak możliwości realizacji ustaleń posiedzeniu Rady Ministrów, dotyczących zwalczania skutków wykrycia dwóch przypadków wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) u padłych dzików na wschodzie kraju. O jego dymisję wnosił prezes Ludowców, Janusz Piechociński. Służby weterynaryjne wyznaczyły strefę buforową obejmującą kilka powiatów w woj. podlaskim, lubelskim i mazowieckim, w pasie granicznym z Białorusią, gdzie znaleziono zarażone zwierzęta.

Dział: Wiadomości

Dziś w nocy doszło w Gniżnie do napadu na samochód przewożący znaczną gotówkę. W samochód firmy ochroniarskiej uderzyła osobowa Toyota .Napastnicy wybili szyby w aucie konwojentów i zabrali torbę z pieniędzmi. Policja nie ustaliła czy bandyci byli uzbrojeni. Trwa ustalanie szczegółów napadu i poszukiwanie sprawców

Dział: Wiadomości

W pożarze altany , w nocy z poniedziałku na wtorek zginęły 4 osoby - prawdopodobnie kobieta i trzej mężczyźni . Dramat wydarzył się na terenie ogródków działkowych przy ulicy Meteorologów w Katowicach. Jedna kobieta przeżyła, trafiła do szpitala. Pożar zauważył przejeżdżający w okolicy taksówkarz, który powiadomił o nim dyspozytorkę. Przybyli na miejsce strażacy ugasili ogień i znaleźli ciała czterech osób. Ich tożsamość nie jest na razie znana. Pięćdziesięciokilkuletniej kobiecie udało się uciec. Trafiła do szpitala. Z wstępnych ustaleń policji wynika że byli to bezdomni.

Dział: Wiadomości
Policjanci udaremnili porwanie dla okupu , ofiarami mieli paść synowie biznesmenów z Podhala. Porywacze chcieli zażądać za ich uwolnienie 4miliony złotych. Bandyci mieli dokładnie opracowany plan porwania. Wnikliwie obserwowali swoje niedoszłe ofiary, zbierali informacje o rozkładzie ich codziennych zajęć. Mieli już wybrane miejsca ukrycia zakładników. Zdradził ich kolega. - Zatrzymani niedoszli porywacze ,to mężczyźni w wieku od 26 do 46 lat.
Dział: Wiadomości

Do wypadku doszło dziś w nocy w nocy. Samochód jadący w stronę Holandii najechał na tył pojazdu jadącego przed nim .Na skutek uderzenia auto stanęło w płomieniach. Kierowcy innych samochodów próbowali ugasić ogień, bezskutecznie. W spalonym pojeździe policja znalazła siedem ciał. Ich tożsamość nie jest znana. Ofiarami są prawdopodobnie młodzi ludzie.

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2