Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2014

Dziś w Poznaniu na terenie ogródków działkowych ,znaleziono w przyczepie kempingowej ciała trzech osób. Strażacy przypuszczają że padli oni ofiarą tlenku węgla. Co chwila pojawia się informacja o śmiertelnym zatruciu tym gazem. Także dziś w Ciechanowie ,w jednej z kamienic policja odnalazła kolejne ofiary zaczadzenia ,to dwóch mężczyzn i kobieta. Niestety głównym powodem tych tragicznych zdarzeń jest ludzka niefrasobliwość. Nie przeprowadzanie kontroli zarówno urządzeń grzewczych jak i kominowych,korzystanie z często  niesprawnych pieców , powoduje że szczególnie w okresie jesienno-zimowym służby notują bardzo dużą ilość zgonów

Dział: Wiadomości

Kolejna tragedia samolotu, trzecia w tym roku..Najpierw 8-marca zaginął Boeing 777 z 239 pasażerami na pokładzie ,po którym nie odnaleziono do dziś jakiegokolwiek śladu. Kolejny samolot został zestrzelony nad Ukrainą. Dziś poszukuje się samolotu Air Asia ze 162 osobami na pokładzie lecącego z Surabai do Singapuru .W regionie panują złe warunki pogodowe. Z samolotem stracono kontakt 42-minuty po starcie,ok 00 /17 godz naszego czasu z soboty na niedzielę. Nie ma raczej nadziei na szczęśliwe zakończenie poszukiwań. Samolot miał zapas paliwa na siedem godzin lotu.

Dział: Wiadomości

22-latek wybrał się wczoraj do swojej przyjaciółki Postanowił skrócić sobie drogę .Niestety utknął w bagnistym terenie pomiędzy Wymysłowem a Trzemesznem w Wielkopolsce. Udało mu się przez telefon ściągnąć pomoc. Policjanci ,którzy przybyli na miejsce musieli wezwać dodatkowo strażaków do pomocy.. Mężczyzna w trakcie akcji był przytomny. Niestety po wyciągnięciu z bagna stracił przytomność i pomimo intensywnej j reanimacji zmarł prawdopodobnie na skutek nadmiernego wychłodzenia.

Dział: Wiadomości

Zmarł po długiej walce z chorobą nowotworową .Kilkakrotnie przebywał w Polsce min. w 2002 roku wystąpił na stadionie w Szczecinie a w 2007 roku poznańskiej Arenie, a także w Krakowie, Gdyni i na warszawskim Torwarze. W 2011 zagrał w Polsce po raz ostatni - we wrocławskiej Hali Stulecia. W trakcie swojej kariery został laureatem wielu nagród, w tym nagrody Grammy .W 1983 roku za piosenkę "Up Where We Belong". Rolling Stone uznał go za jednego ze 100 najlepszych wokalistów na świecie.

Dział: Wiadomości

Do tragedii doszło na osiedlu Tysiąclecia. od ran zadanych nożem i młotkiem zginęła 25-letnia kobieta. Jej zabójcą był 25-letni partner. Sąsiedzi słysząc krzyki dobiegające z jednego z mieszkań wezwali policję. Po przybyciu na miejsce policjanci ujrzeli makabrycznie okaleczoną kobietę nie dającą znaku życia.Pod blokiem natrafiono na ciało zabójcy. Początkowo sądzono, że jest to ofiara samobójstwa. Okazało się, że morderca usiłował uciec z miejsca zbrodni balkonami, pośliznął się i spadł z 12-piętra.

Dział: Wiadomości

Pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Makowie ,która została oblana benzyną i podpalona przez 62-letniego mężczyznę doznała tak rozległych oparzeń że nie udało się jej uratować Do tragedii doszło w poniedziałek .Około godziny 13-tj do biura GOPS wtargnął mężczyzna, który wylał na dwie pracownice benzynę i podpalił ją. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 40-letnia kobieta , drugą w stanie bardzo ciężkim przewieziono do warszawskiego szpitalaZabójce zatrzymano .Postawiono mu zarzut popełnienia czynu ze szczególnym okrucieństwem. Zatrzymany to 62-letni mieszkaniec jednej z pobliskich miejscowości doraźnie korzystający z pomocy ośrodka w Makowie. W ostatnim czasie wnioskował o umieszczenie go w domu pomocy społecznej . GOPS dwukrotnie wydał mu decyzję odmowną.

Dział: Wiadomości

Inne dzieci wychowywała, a zapomniała o swoich?

Dorota Zawadzka jest znana w całej Polsce, jako postrach niegrzecznych dzieci.

Potrafiła z największego urwisa zrobić prawdziwego aniołka, ale jak widać, na polu prywatnym nie udało jej się dobrze wychować swoich synów.

Jeden z nich, Paweł Z. nie został nauczony szacunku do kobiet i tego, że gdy kobieta mówi „nie”, należy grzecznie odejść.

W sobotę odbyła się impreza, po której syn Superniani miał próbować zgwałcić swoją koleżankę, a gdy ta stawiała opór, zaczął ją okładać pięściami.

- Wraz z grupą znajomych byliśmy na imprezie, po której miałam u niego nocować, bo mieszkam poza Warszawą.

Kiedy zostaliśmy sami, Paweł zaczął się do mnie dobierać. Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to go rozwścieczyło.

Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić.

Bałam się, że stamtąd nie wyjdę. Na szczęście udało mi się mu wyrwać i uciec – relacjonuje 24-latka w Super Expressie.

Pokrzywdzona dziewczyna od razu zgłosiła się na policję, która zatrzymała Pawła Z.

Mężczyzna został już jednak zwolniony do domu.

Wszystko przez to, że nie ma jeszcze oficjalnego zawiadomienia, gdyż Zofia była jeszcze pod wpływem alkoholu.

Jak widać, nie wszystkie metody wychowawcze Doroty Zawadzkiej przyniosły rezultaty.

A może nie miała czasu wprowadzać ich w swoim domu, bo robiła karierę?

W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że szewc bez butów chodzi.

Dział: Wiadomości

Prawdopodobnie 18-letni syn i jego przyjaciółka będąca w tym samym wieku dopuścili się w nocy z piątku na sobotę brutalnej zbrodni Zamordowani rodzice chłopaka, to 48-letni funkcjonariusz straży granicznej i 42-letnia nauczycielka. Podłożem zbrodni była nieakceptowanie przez rodziców związku syna. W ramach śledztwa zatrzymano w Krakowie 18-letniego syna małżonków, oraz jego 18-letnią znajomą

Dział: Wiadomości

Będzie zmiana wyroku?

 

Oscar Pistorius został kilka tygodni temu skazany na 5 lat więzienia za nieumyślnie zabójstwo swojej narzeczonej, Reevy Steenkamp.

Po 10 miesiącach pobytu w więzieniu mógłby starać się o to, by resztę kary spędzić w areszcie domowym, ale nie będzie to możliwe ze względu na brak nóg, na których miałaby być umieszczona elektroniczna opaska.

Wydawałoby się, że sprawa jest już zakończona i niepełnosprawny sportowiec może w spokoju pokutować za swoje czyny.

Prokuratura złożyła wniosek do sądu o odwołanie się od wyroku.

Będzie on jednak dotyczył tylko uniewinnienia Pistoriusa od zarzutu celowego morderstwa.

Nie będą mogli zakwestionować wyroku 5 lat pozbawienia wolności, jaki nałożył sąd.

Jak powiedziała sędzia Thokozile Masipa, perspektywa sukcesu w Sądzie Apelacyjnym jest znikoma.

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/

 

Dział: Wiadomości

Tygodnik Wprost informuje o tym że marszałek sejmu ,który w tak stanowczy sposób domaga się rozliczenia kosztów podróży naszych posłów sam może mieć problemy z rozliczeniem pobranych pieniędzy na wyjazdy swoim prywatnym samochodem. Sprawa dotyczy niebagatelnej kwoty 80-tysięcy złotych..O tyle jest o to zadziwiające że Sikorski będąc ministrem spraw zagranicznych miał na stałe do dyspozycji rządową limuzynę wraz z ochroną Bor. Dziennikarze wyliczyli że minister tylko w 2011 roku „wyjeżdził” swoim prywatnym aż autem 32 tysiące kilometrów .Altruizm ministra czy przekręt podobny do tych jakiego dopuścił się poseł Hoffman I i inni.

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2