Artykuły filtrowane wg daty: października 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: października 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: października 2014

Pójdzie do więzienia za jazdę po pijaku?

Wiadomo już, jaką karę poniesie Joanna L., która spowodowała wypadek prowadząc pod wpływem alkoholu.

Groziło jej więzienie, ale sąd przychylił się do wniosku obrony, dzięki której uniknie poważnych konsekwencji.

Ostatecznie gwiazda „Przyjaciółek” przez pięć miesięcy będzie wykonywała pracę społeczne.

Na dwa lata zostanie jest także zabrane prawo jazdy.

- Okoliczności tej sprawy nie budzą żadnych wątpliwości.

Postawa oskarżonej wskazuje, że cele postępowania zostaną osiągnięte,

zaś kara ograniczenia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów będą stanowić realną dolegliwość - mówi prokurator Jakub Romelczyk dla warszawa.gazeta.pl.

Celebrytka nie była obecna w sądzie podczas rozprawy, która trwała zaledwie kilka minut.

Słuszna kara?

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/

Dział: Wiadomości

W  nocy ze środy na czwartek policja zatrzymała 18-letniego Piotra M. Wczoraj sąd zastosował wobec niego areszt na trzy miesiące. Piotrowi M. Przedstawiono zarzut zabójstwa swojego przyrodniego brata. Osiemnastolatek schował ciało w zamrażarce na poddaszu domu .w którym mieszkał. Gdy ciało zaczęło się rozkładać przeniósł je do ogrodu i zakopał a zamrażarkę spalił. Ofiara to 38-letni Tomasz M. O jego zaginięciu rodzina poinformowała w kwietniu policję. Kilka dni temu znajomy ofiary poinformował policjantów że ślad może prowadzić do domu 18-latka. Policja odkryła w ogrodzie zwłoki w znacznym stadium rozkładu.

Dział: Wiadomości

Dziś nieznany sprawca dokonał napadu na pracownika kantoru kradnąc mu reklamówkę z pieniędzmi. Wcześniej do niego strzelił. Strzał okazał się śmiertelny. Do napadu doszło około godz. 17:20 na ulicy Legionów Polskich na Osiedlu Niepodległości. Napastnik uciekając postrzelił w brzuch przypadkową kobietę, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ustala czy została ona trafiona wskutek kolejnego strzału, czy też rykoszetował pocisk, wystrzelony do mężczyzny. Trwa szeroko zakrojona obława .Według podanego rysopisu napastnikiem jest mężczyzna w wieku 45 do 50 lat, średniego wzrostu. Był w ciemnej skórzanej kurtce i czapce z daszkiem. Policja prosi wszystkie osoby, które mogły widzieć napastnika, o kontakt.

Dział: Wiadomości

Akcja ratunkowa trwała do środy nad ranem. Kamienica została zniszczona wskutek wybuchu gazu. Eksplozja zniszczyła trzy kondygnacje kamienicy u zbiegu ulic Chopina i Sokolskiej w ścisłym centrum Katowic. Na skutek wypadku do  szpitala trafiło pięć poszkodowanych osób, wśród nich najciężej ranny mężczyzna z oparzeniami ok 60% powierzchni ciała ,który został przewieziony do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Jego stan lekarze oceniają jako ciężki. Prezydent Katowic zadeklarował w czwartek objęcie pomocą wszystkich osób poszkodowanych w katastrofie. Sześciorgu rodzinom z mieszkań komunalnych miały zostać przydzielone mieszkania do umeblowania; otrzymały też jednorazową pomoc. Prezydent wskazał, że pomoc dla lokatorów mieszkań własnościowych (w zniszczonej kamienicy takich było 11), będzie uzależniona m.in. od tego czy były ubezpieczone – wobec nich deklarował "zapewnienie przewidywalnego zamieszkania przez dłuższy okres czasu".

Dział: Wiadomości

Z ośrodka wychowawczego w Jeleniej Górze uciekło dwóch nastolatków. Prawdopodobnie ukradli samochód ,którym zygzakiem jechali w kierunku Strzegomia. Poinformowana o o dziwnie jadącym samochodzie policja ,usiłowała zablokować mu drogę . Uciekinierzy skierowali samochód w kierunku autostrady A4. Ścigano ich na odcinku siedmiu kilometrów. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem ,który wypadł z drogi i kilkakrotnie koziołkował. 16- letni chłopak wypadając z koziołkującego samochodu nie miał żadnych szans i zginął na miejscu. Drugi 17-letni chłopak z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Dział: Wiadomości

Na szczęście alarm w sprawie zarażenia się wirusem ebola przez mężczyznę ,który wrócił z Niemiec okazał się fałszywy. Badanie laboratoryjne wykluczyło obecność wirusa. Szacunkowy koszt akcji podjętej przez służby ratownicze wyniósł ok. 6-tysięcy złotych. Na tą kwotę złożyło się m.in. wymiana filtrów w komorze, w której przewożono pacjenta, kombinezony, hełmy i rękawice dla ratowników z karetki oraz dla chorego. Wszystko to po użyciu, musiało być zniszczone .

Dział: Wiadomości

W dniu dzisiejszym do łódzkiego szpitala trafił pacjent ,który wcześniej telefonicznie poinformował pogotowie o tym że ma objawy choroby mogące sugerować zakażenie wirusem ebola . Został dowieziony transportem specjalistycznym bezpośrednio z domu do szpitala Trwają badania ,które dadzą pełny obraz choroby i przede wszystkim odpowiedzą czy jest to ebola. Wyniki będą znane we wtorek.31- letni mężczyzna wrócił kilka dni temu z pracy z Niemiec gdzie miał kontakt z ludżmi z Gwinei.

Dział: Wiadomości

Sąd bez wahania przychylił się do wniosku prokuratury.

 

Dariusz K. po spowodowaniu wypadku śmiertelnego wypadku został aresztowany na trzy miesiące, gdyż istniały obawy, że będzie próbował zacierać ślady i mataczył w sprawie swojego powiązania z narkotykowym światem.

Upadły celebryta próbował wyjść z aresztu i na wolności oczekiwać na rozprawę.

Niestety dla niego tym razem wymiar sprawiedliwości był nieugięty.

Jak informuje „Twoje imperium”, sąd przychylił się do prośby prokuratury i K. kolejne miesiące spędzi za kratami.

Do końca października ma także zakończyć się śledztwo, po którym zostanie skierowany akt oskarżenia.

Obrona zyskała kolejny argument, dzięki któremu Dariusz będzie mógł liczyć na niższy wymiar kary.

Policjanci po wypadku pobrali tylko próbkę moczu, zapominając o krwi, dlatego badania nie były pełne.

Adwokaci K. będą chcieli udowodnić, że ich klientbył „po spożyciu”, a nie „pod wpływem” kokainy

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/

Dział: Wiadomości

Milioner i dziennikarka od dawna pomagają młodym, zdolnym Polakom.

W trakcie pogrzebu, gdy Jarosław Bieniuk odczytywał list od matki Anny Przybylskiej, padło mnóstwo podziękowań dla osób, które wspierały aktorkę do ostatnich chwil.

Ku zaskoczeniu wielu osób, wyczytano także Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego.

Miliarder i jego żona od lat prowadzą fundację, dzięki której wielu młodych ludzi otrzymało wsparcie finansowe w najtrudniejszych chwilach swojego życia.

Fundacja swoją całą działalność prawie w całości opiera na prywatnym kapitale biznesmena.

Niektórzy potrzebują drogiego leczenia, rehabilitacji, czy protez.

Druga grupa, którą wspiera małżeństwo to zdolne dzieci, które dzięki stypendium mogą normalnie się uczyć.

Okazuje się, że para po cichu i bez żadnego rozgłosu wspierała także Annę Przybylską, której sfinansowali zagraniczną terapię.

Niestety nie przyniosła ona żadnego rezultatu.

W dzisiejszym show biznesie bezinteresowne pomaganie innym, nie oczekując przy tym poklasku i medialnych podziękowańto tak rzadka sprawa, że zasługuje na jeszcze większy szacunek.

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/

Dział: Wiadomości

Znana aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki .Miała zaledwie 36-lat .W 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki . Zagrała w wielu filmach tworząc w nich niezapomniane role .Na oficjalnej stronie aktorki jej menadżerka opublikowała komunikat:"Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny. W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło..."   Anna Przybylska związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, osierociła trójkę dzieci.

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2