Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013

W dniu dzisiejszym Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił od zarzutów związanych z zamordowaniem Marka Papały, dotychczas oskarżanych o zlecenie jego zabójstwa: Ryszarda Boguckiego i Andrzeja Z. ps. ”Słowik”. Sędzia odczytując uzasadnienie jasno wykazał nieudolność policji i prokuratury. Wręcz kuriozalnym zjawiskiem była sprzeczność w działaniach dwóch prokuratur, które prowadziły równoległe śledztwo biegnące całkowicie rozbieżnymi torami.

 

Dziś politycy mówią o słabości wymiaru sprawiedliwości. Lecz czy ci politycy tak naprawdę dołożyli wszelkich starań aby po 15-latch ta zbrodnia została wyjaśniona.

Dział: Wiadomości

Dariusz Joński rzecznik SLD zapowiedział skierowanie interpelacji do Donalda Tuska w sprawie nagród jakie sobie wypłacił rząd pomiędzy styczniem a czerwcem 2013 roku. Nagrody to kwota 21,6 miliona złotych. Najwięcej wypłacono w MSZ, bo 9,2 miliona. W kancelarii premiera wypłacono tylko.... 650 tysięcy zł. Jak widać kryzys nie wszystkich dotyka po równo. Dariusz Joński chyba słusznie mówi o hipokryzji władzy.

Dział: Wiadomości

W Hurghadzie z nieustalonych dotąd przyczyn zmarły dwie turystki. 38-letnia matka i jej 8-letnia córka. Mąż i jednocześnie ojciec, który wkrótce po wezwaniu pomocy do nie dających oznak życia żony i córki, stracił przytomność znajduje się w szpitalu.

Dział: Wiadomości

Pigułka antykoncepcyjna DIANE-35, została wycofana we Francji po tym jak stwierdzono jej odpowiedzialność za śmierć wielu Francuzek. Zażywanie preparatu grozi zatorem zakrzepowym. Pomimo stwierdzenia o niebezpieczeństwie jego stosowania, nasi lekarze nadal go przepisują min. jako lek na trądzik. Jakakolwiek antykoncepcja hormonalna nie jest w pełni bezpieczna. Jednak w przypadku DIANE-35, jest szczególnie ryzykowna.

Dział: Wiadomości

Dziś w nocy we Włoszech z niewiadomych przyczyn autokar wiozący ok 50-osób, zjechał z drogi i spadł ok. 30 metrów w dół. Wypadek miał miejsce w Avellino, w regionie Kampanii na południu Włoch. Niedzielny wypadek jest jednym z największych wypadków autokarowych w Europie. W 2012 roku w Szwajcarii miał miejsce wypadek, w którym zginęło 28 osób.

Dział: Wiadomości

Największy od 70-lat wypadek kolejowy jaki wydarzył się na północnym zachodzie Hiszpanii. Pociąg pędzący z prędkością ok 190 km/h przebił kilkumetrowy mur ochronny. Zginęło 77 osób a 140 zostało rannych. Część wśród nich jest w stanie krytycznym. Nie znana jest przyczyna dlaczego pociąg, który w tym miejscu mógł jechać z prędkością do 80 km/h, pędził prawie 200 km/h.

Dział: Wiadomości

Marcin Suder został porwany przez islamistów w Syrii. Porwano go z biura należącego do opozycyjnych mediów w miejscowości Saraqeb. Napastnicy pobili działacza opozycyjnego przebywającego w biurze wraz z porwanym dziennikarzem. Ponadto skradli sprzęt komputerowy i pieniądze. Obecnie Syria jest najbardziej niebezpiecznym krajem dla dziennikarzy. Tylko w ubiegłym roku zginęło ich tam 39, a 21 zostało uprowadzonych, większość z nich zostało uwolnionych. Polski MSZ bada tą sprawę.

Dział: Wiadomości

Poznał Ją na skrzyżowaniu, stojąc na czerwonym świetle. Ona na swoim skuterze on na motocyklu. Nie wiedziała, że rozmawia z zakonnikiem, który zostawił habit w klasztorze. Przypadli sobie do gustu. Umówili się na wieczór. Andrzej W. 37-letni zakonnik z klasztoru Dominikanów zaprosił dziewczynę do hotelu, po czym upił ją i wykorzystał seksualnie. Kiedy rano 19-latka zorientowała się, że mężczyzna odbył z nią stosunek, wbrew jej woli, natychmiast zgłosiła ten fakt na policję. Zakonnik został aresztowany na 3-miesiące.

Dział: Wiadomości

Co najmniej od pięciu lat niczego nieświadomi mężczyżni korzystali z jej usług. Wachlarz jej świadczeń był bardzo szeroki, bo oferowała w zamieszczanych ogłoszeniach: seks tradycyjny, analny, oralny, 6/9, złoty deszcz oraz rimming. Nie brakowało więc chętnych. Policja podejrzewa że prostytutka mogła zarazić nawet kilka tysięcy osób. Prokuratura wnioskowała o areszt na najbliższe trzy miesiące. Niestety sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury. Zastosował wyłącznie środek zapobiegawczy poprzez dozór policyjny. Można więc podejrzewać, że zarażeń będzie więcej.

Dział: Wiadomości

middletonkate_007.jpgDzisiaj około godziny 16.45 na świat przyszedł pierwszy syn księcia Williama i Kate.

 

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 4