WYWIAD Z panem Eigil’em Thomsen, Skinial Polska. - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka WYWIAD Z panem Eigil’em Thomsen, Skinial Polska. - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

WYWIAD Z panem Eigil’em Thomsen, Skinial Polska.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

e tomsenKto może usuwać tatuaż metodą "Skinial"?

W Polsce nie ma dokładnych wytycznych co do wymagań prawnych lub wykształcenia odnośnie tej działalności. Podstawowe wymagania warunki do szkolenia usuwania tatuażu metodą "Skinial" jest udokumentowanie wyksztalcenia kosmetycznego lub medycznego, a w wyjątkowych przypadkach potwierdzenie długoletniej praktyki w PMU.

 

Jak można określić, czy organizm toleruje płyn?

Podczas konsultacji obowiązkowo wykonywany jest zabieg próbny, pozwalający dostarczać kompleksowych informacji, określenia ryzyka lub ewentualnych problemów. Daje to możliwość sprawdzenia sposobu działania i skutków po zabiegu, zanim klient podejmie ostateczną decyzję.

 

Jakie są przeciwskazania do metody

"Skinial"?

Aby usunąć tatuaż metodą „Skinial” wszystkie warstwy skóry nie być uszkodzona,

Metody tej nie można stosować do około 20% tatuaży, które zostały już poddane działaniu laserów.

Obowiązkowy zabieg próbny pozwala ustalić, czy skóra jest uszkodzona. Jeśli barwnik nie pojawia się na powierzchni podczas zabiegu, oznacza to że skóra właściwa jest uszkodzona podczas zabiegu laserem, a cząsteczki barwnika nie rozłożyły się w ogóle lub tylko w części i nie zostaną doprowadzone do powierzchni skóry.

Inne przeciwwskazania wynikające się podczas konsultacji klientem odnoszą się do niektórych chorób dermatologicznych lub ogólnych powodów zdrowotnych takich jak: ciąża, choroby autoimmunologiczne lub w indywidualnych przypadkach cukrzyca, oraz zażywanie leków na rozrzedzenie krwi przed zabiegiem.

 

Jakie są skutki uboczne metody „Skinial”?

Płyn jest opracowany na bazie naturalnych składników przez szwajcarskie laboratorium. Metoda zabiegu opracowana przez niemieckich naukowców. Wszystko razem jest dopracowane aby osiągnąć najlepszy efekt z możliwie najmniejszą ingerencją w organizm a jednocześnie wyeliminować ryzyko uczulenia czy podrażnienia;

Ponadto aby zminimalizować ryzyko powstawania blizn do minimum. Metoda Skinial jest jedyną, która pozwala na usunięcie źródła alergii podczas uczuleń na metale zawarte w farbach do tatuażu.

 

Źródło: http://pl.skinial.com/

 

 

 

+Dodaj komentarz