Lepsze życie z wodą Redox - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Lepsze życie z wodą Redox - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Lepsze życie z wodą Redox

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Alkaliczna żywa woda znana jest od wielu lat w Japonii,Australii,USA czy Kanady jako H4O Beverage .

Zalecana do picia ma także zastosowanie w kosmetyce i medycynie naturalnej. Woda ta ma wyjątkowe właściwości poprzez usuwanie zakwaszenia organizmu i blokowanie wolnych rodników.
Zaleca się jej picie kobietom w ciąży, dzieciom, sportowcom,  osobom chorym i zdrowym, odwodnionym, zestresowanym oraz  podczas rekonwalescencji, po chorobie.  Niweluje skutki promieniowania. Woda Redox® skutecznie wspomaga odchudzanie, gdyż przyśpiesza oczyszczanie komórek oraz chroni organy wewnętrzne przed zakwaszającym efektem.

„Woda Redox ®” o świeżym, orzeźwiającym smaku powstaje w wielogodzinnym procesie jonizacji, w którym z 1 litra wody z naszego ujęcia, uzyskuje się 0,5 litra wody alkalicznej oraz 0,5 litra wody kwaśnej. I to właśnie ta alkaliczna ‘część’ zjonizowanej wody przeznaczona jest do picia jako napój.

Najlepsze efekty uzyskujemy pijąc 1-2 saszetki dziennie 15-min przed jedzeniem lub 1.5-godziny po.

Napój„Woda Redox ®”  ma świeży, orzeźwiający smak wody z wrażeniem bardziej miękkiej i lekkiej. Szczególnie gdy jest lekko schłodzony. Łagodzi skutki przejedzenia czy nadużycia alkoholu. Ma działanie odmładzające i poprawiające samopoczucie co staje się szybko zauważalne na twarzy i ciele .Woda Redox® to  doskonały kosmetyk. Stosowany na skórę w postaci okładów powoduje odmłodzenie się skóry, redukuje opuchlizny, przyśpiesza gojenie się ran, redukuje zmarszczki i ujędrnia ją.  Pijąc  już w niedużą  ilość, redukujemy lub zapobiegamy skutkom działania wolnych rodników.

Wg. danych statystycznych WHO Japonia posiada najlepsze na świecie parametry zdrowotne swoich obywateli. To właśnie tam na masową skalę stosowana jest woda wzbogacona ujemnymi jonami wodorotlenowymi. Stosuje się ją powszechnie do picia, w kosmetyce oraz przez lekarzy.

 Napój Woda Redox® jest całkowicie bezpieczny.

Red.Port dla: www.wodaredox.com


1 komentarz

Skomentuj