Artykuły filtrowane wg daty: maja 2017 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: maja 2017 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: maja 2017

„Największy przekręt w Medycynie Estetycznej w Polsce!”

(Artykuł został zamieszczony w sieci przez anonimowego autora)

W ubiegłym tygodniu ukazał się w przestrzeni internetowej tekst ,w którym w niewybredny sposób zaatakowano naszą Firmę . W całej pięcioletniej historii Bioceris, nigdy nie spotkaliśmy się z jakimkolwiek zastrzeżeniem co do jakości naszej oferty, zarówno ze strony odbiorców jak i osób korzystających z zabiegów na naszych preparatach i urządzeniach. Zawsze podchodzimy do każdego klienta z zaangażowaniem i dbałością o etyczny wizerunek Firmy. Dlatego też postanowiliśmy odpowiedzieć rzetelnymi argumentami na zarzuty nie mające żadnego uzasadnienia w stanie faktycznym. W odróżnieniu od piszącego anonimowo , my podpisujemy się pod niniejszym komunikatem . To kolejny nasz komunikat w tej bulwerującej nas sprawie.

Dla ułatwienia : Odpowiedzi Bioceris są w kolorze czerwonym

Już pierwsze zdania w szkalującym nas tekście mogą budzić wątpliwości:

BIOCERIS OSZUKUJE LEKARZY !   BEZKARNIE, Z PREMEDYTACJĄ OD WIELU LAT !

 

Kilkuletnia współpraca ze znanymi i renomowanymi Klinikami Medycyny Estetycznej w Polsce oraz z lekarzami zajmującymi się tą branżą oparta jest na zasadach rzetelnej i uczciwej współpracy. Firma Bioceris nigdy nie otrzymała jakichkolwiek informacji, dotyczących powikłań związanych ze stosowaniem w/w preparatów. Z konieczności przejrzałam ofertę firmy „BIOCERIS ultimate beauty” na ich stronie internetowej (http://www.bioceris.pl/). Więcej produktów z oferty tej firmy jest podejrzanych i niewiadomego pochodzenia. Okazało się że pisząca ten “artykuł” na podstawie tylko “przejrzenia” oferty wie że produkty z oferty Bioceris są “podejrzane” i “niewiadomego” pochodzenia? Brzmi, to wręcz kuriozalnie!

 

M.in. urządzenie Water Mesotherapy (nazywane przez firmę „BIOCERIS utimate beauty” Dermal WM lub Meso Injector)nie jest produkowane w Korei Południowej jak informuje firma „BIOCERIS ultimate beauty” lecz w Chinach, nie posiada żadnych badań potwierdzających jego bezpieczeństwo i skuteczność. Nigdy firma Bioceris nie posługiwała się nazwą Water Mesotherapy lub Meso Injector! (Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.bioceris.pl).Firma Bioceris posiada wszelkie wymagane certyfikaty zgodności i jakości, dla urządzeń na terenie UE. Produkt zgłoszony jest do rejestracji pod nazwą Handlową DERMAL WM. Certyfikaty do wglądu w siedzibie firmy Bioceris lub w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Zarzut dot. Chińskiej produkcji jest nie na miejscu jako że 90% urządzeń medycznych i kosmetycznych jest produkowanych w Chinach, a następnie sprzedawanych przez znane na świecie marki mające swoje siedziby od Korei Płd poprzez Stany Zjednoczone na Europie Zachodniej skończywszy.

 najwiekszy przekret kom3

Handlowcy „BIOCERIS ultimate beauty” reklamują urządzenie Water Mesotherapy (Dermal WM lub Meso Injector) jako znacznie lepsze od oryginalnego urządzenia do rewitalizacji / mezoterapii skóry produkowanego przez firmę EunSung w Korei Południowej. Niewykluczone że ten oszczerczy artykuł jest obliczony na kryptopromocję urządzenia z firmy EunSung!Firma Bioceris sprzedajeurządzenie, które oparte jest na nowoczesnych technologiach produkowanych w europie, a montowanych poza UE. W jaki sposób dystrybutor w/w firmy reklamuje sprzedawane przez siebie urządzenia nie jest znane firmie Bioceris. Dla określenia, które urządzenie jest "oryginalne", proszę się zastanowić nad zapytaniem,który samochód jest "oryginalny", BMW czy Mercedes?

 

Ale z opinii zasięgniętych u kilku lekarzy medycyny estetycznej wiem, że jest zupełnie odwrotnie. Część z nich mimo poniesionych kosztów już zakupiło u wyłącznego dystrybutora na Polskę oryginalne urządzenie produkowane przez firmę EunSung i dla bezpieczeństwa i komfortu przestało używać urządzenie Water Mesotherapy.Urządzenia firmy EunSung, które autor tekstu próbuje wypromować jako „oryginalne”- nie są znane firmie. Bioceris i nie może się odnieść się do ich jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie z odbiorcami urządzenia DERMAL WM i żaden z nich nie zgłaszał w/w informacji.

 

Firmy ubezpieczeniowe poinformowały posiadaczy Water Mesotherapy (Dermal WM lub Meso Injector), że w przypadku gdy pacjent zwróci się o wypłatę odszkodowania z tytułu ewentualnego wystąpienia powikłań spowodowanych przez urządzenie lub zastosowany preparat, to nie przysługuje im jakakolwiek ochrona prawna czy z tytułu ubezpieczenia OC w gabinecie. Nie otrzymaliśmy jakichkolwiek sygnałów ,o tym aby firmy ubezpieczeniowe miały zastrzeżenia co do utraty wartości polisy w przypadku użytkowania Water Mesotherapy (Dermal WM lub Meso Injector). Ubezpieczyciel nie wnika w charakter zabiegów oraz stosowania określonych urządzeń. Powyższe sformułowanie nie jest prawdą. Mają natomiast na celu zastraszenie potencjalnych klientów przed zakupem Dermal WM. Autor artykułu przytacza nieprawdziwe informacje dotyczące kontaktu firm ubezpieczeniowych z posiadaczami Dermal WM. Żaden w w/w użytkowników urządzenia DERMAL WM nigdy nie informował o takim zdarzeniu.

Radosław Rogóż ,Bioceris

 

Kolejne informacje w tej bulwersującej sprawie jaką jest szkalowanie naszej firmy, będą publikowane w następnych komunikatach w ciągu najbliższych dni

PS:Bioceris zdecydował się na podjęcie kroków prawnych wobec autorów powyższego artykułu. W najbliższych dniach wpłynie z naszej strony zawiadomienie do prokuratury w związku z działaniem na szkodę Firmy Bioceris i naruszeniem dóbr osobistych. Jednocześnie przestrzegamy przed dalszym rozpowszechnianiem nieprawdziwych treści związanych z działalnością Bioceris zgodnie z artykułem 212par.2 K.K

 

Od Redakcji Portalu Polska Kosmetologia i Kosmetyka:

Nasza Redakcja zapoznała się wnikliwie z tekstem anonimowego autora, do którego na podany w tekście adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wysłaliśmy następującą wiadomość:

 

Witamy serdecznie
Do naszej redakcji dotarł  artykuł pt.NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ W POLSCE
W związku z tym że nie jest podane żródło oraz informacja o zgodzie na jego rozpowszechnianie nie możemy go opublikować
Anonimowość tego artykułu ,skłania nas do przypuszczenia  to może być "czarny PR" godzący w firmę Bioceris a nie obiektywna podparta rzetelnymi argumentami ocena
Dlatego proszę o podanie źródła artykułu i umożliwienie nam kontaktu z jego autorem.
Chcemy wnikliwie zapoznać się z dowodami ,które rozwiałby wszelkie wątpliwości w przedmiotowej sprawie
Jeśli zostaniemy przekonani co do merytoryki tekstu ,to na pewno nie zawahamy się go szeroko opublikować zarówno na naszym Portalu www.pkik24.pl jak i w mediach społecznościowych jako że nie zgadzamy się na takie działania jakie opisane zostały w artykule

Pozdrawiamy
Redakcja Portalu PKIK
www.pkik24.pl
Tel.533952100

Niestety, pomimo trzykrotnej wysyłki powyższej wiadomości, nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek na nią odpowiedzi. To każe nam przypuszczać że tekst naruszający dobre imię Firmy Bioceris nie został oparty na faktach a został napisany przez nieuczciwą konkurencję! Będziemy bacznie się przyglądać tej sprawie i publikować kolejne komunikaty Firmy Bioceris

Redakcja PKIK

najwiekszy przekretKOMUNIKAT NR 2 ,dotyczący artykułu pod tytułem: „Największy przekręt w Medycynie Estetycznej w Polsce!”

(Artykuł został zamieszczony w sieci przez anonimowego autora)

 

W ubiegłym tygodniu ukazał się w przestrzeni internetowej tekst ,w którym w niewybredny sposób zaatakowano naszą Firmę . W całej pięcioletniej historii Bioceris, nigdy nie spotkaliśmy się z jakimkolwiek zastrzeżeniem co do jakości naszej oferty, zarówno ze strony odbiorców jak i osób korzystających z zabiegów na naszych preparatach i urządzeniach. Zawsze podchodzimy do każdego klienta z zaangażowaniem i dbałością o etyczny wizerunek Firmy. Dlatego też postanowiliśmy odpowiedzieć rzetelnymi argumentami na zarzuty nie mające żadnego uzasadnienia w stanie faktycznym. W odróżnieniu od piszącego anonimowo , my podpisujemy się pod niniejszym komunikatem . To kolejny nasz komunikat w tej bulwerującej nas sprawie.,

Dla ułatwienia : Odpowiedzi Bioceris są w kolorze czerwonym

Już pierwsze zdania w szkalującym nas tekście mogą budzić wątpliwości:

 

Wygląda na to, że firma „BIOCERIS ultimate beauty” świadomie oszukuje swoich klientów (lekarzy i pacjentów) ukrywając na opakowaniach podawane przez hiszpańskiego producenta SIMILDIET LABORATORIOS najbardziej istotne informacje związane z przeznaczeniem i sposobem stosowania produktów.

Pragniemy podkreślić fakt! żedo każdego sprzedawanego opakowania produktów Xtra dołączana jest procedura zabiegowa na każdy produkt, w której jasno i dokładnie jest opisany skład i sposób zastosowania produktu.

 

Zdjęcia opakowania Xtra FACELIFT z tyłu

najwiekszy przekret kom2

 

Skontaktowałam się bezpośrednio z hiszpańskim producentem SIMILDIET LABORATORIOS i potwierdzili, że ich produkty można stosować jedynie zewnętrznie i nie służą do iniekcji. Producent SIMILDIET LABORATORIOS poinformował również, że informacje o konieczności zewnętrznego stosowania ich produktów i zakazie wstrzykiwania są skrupulatnie przekazywane:

 • na opakowaniu każdego produktu (preparatu),
 • w ulotce załączanej do każdego opakowania,
 • podczas szkoleń Dystrybutorów w poszczególnych krajach,
 • podczas szkoleń sprzedawców.
 • Ważne!
 • Nasza Firma bezwzględnie przestrzega wytycznych SIMILDIET LABORATORIOS i rzetelnie informuje swoich klientów ,o tym że produkt jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Za stosowanie preparatu do podawania śródskórnego Bioceris nie ponosi odpowiedzialności.
 • Bioceris od początku współpracy z Firmą Simildiet bierze udział w międzynarodowych warsztatach Medycyny Estetycznej organizowanych przez producenta

 

Jesteśmy jest jednym z 31 dystrybutorów z całego świata i jednym z 13 dystrybutorów w Europie

Podczas w/w szkoleń przekazywane są procedury zastosowania produktów podczas zabiegów o których bezwzględnie informujemy swoich klientów.

Właścicielem firmy Simildiet jest uznany lekarz Medycyny Estetycznej w Hiszpanii, właściciel dużej Kliniki Medycyny Estetycznej,jest on członkiem Spanish Aesthetic Medicine Society (SEME).

Razem z kilkunastoma lekarzami przygotowujemy przeciw wyłącznemu dystrybutorowi w Polsce produktów Xtra FACE ANTIAGING, Xtra FACELIFT, Xtra SKIN REPAIR, Xtra LIGHTENINIG, Xtra SKIN FIRMING, Xtra HAIR RESTORER firmie „BIOCERIS ultimate beauty” pozew zbiorowy.

Kolejne kłamstwo! (Do tej pory Bioceris nie otrzymał żadnego zawiadomienia w tej sprawie. Co może być zastanawiające przy tak "ogromnym" ciężarze zarzutów)

 

Jeżeli Ty również zakupiłaś/eś kiedyś którykolwiek z tych produktów i chcesz przyłączyć się do pozwu zbiorowego wyślij na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  następujące informacje: nazwę zakupionego produktu/preparatu, nazwę gabinetu, adres gabinetu, imię i nazwisko osoby upoważnionej do reprezentowania. Pozew ma na celu scedowanie z gabinetów na firmę „BIOCERIS ultimate beauty” odpowiedzialności za powikłania oraz ogromne odszkodowania, których domagać się będą nasi pacjenci.

 

Następne kłamstwo; e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - jest nie aktywny

Radosław Rogóż ,Bioceris

 

Kolejne informacje w tej bulwersującej sprawie jaką jest szkalowanie naszej firmy, będą publikowane w następnych komunikatach w ciągu najbliższych dni

PS:Bioceris zdecydował się na podjęcie kroków prawnych wobec autorów powyższego artykułu.W najbliższych dniach wpłynie z naszej strony zawiadomienie do prokuratury w związku z działaniem na szkodę Firmy Bioceris i naruszeniem dóbr osobistych. Jednocześnie przestrzegamy przed dalszym rozpowszechnianiem nieprawdziwych treści związanych z działalnością Bioceris zgodnie z artykułem 212par.2 K.K

 

Od Redakcji Portalu Polska Kosmetologia i Kosmetyka:

Nasza Redakcja zapoznała się wnikliwie z tekstem anonimowego autora, do którego na podany w tekście adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wysłaliśmy następującą wiadomość:

 

Witamy serdecznie
Do naszej redakcji dotarł  artykuł pt.NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ W POLSCE
W związku z tym że nie jest podane żródło oraz informacja o zgodzie na jego rozpowszechnianie nie możemy go opublikować
Anonimowość tego artykułu ,skłania nas do przypuszczenia  to może być "czarny PR" godzący w firmę Bioceris a nie obiektywna podparta rzetelnymi argumentami ocena
Dlatego proszę o podanie źródła artykułu i umożliwienie nam kontaktu z jego autorem.
Chcemy wnikliwie zapoznać się z dowodami ,które rozwiałby wszelkie wątpliwości w przedmiotowej sprawie
Jeśli zostaniemy przekonani co do merytoryki tekstu ,to na pewno nie zawahamy się go szeroko opublikować zarówno na naszym Portalu www.pkik24.pl jak i w mediach społecznościowych jako że nie zgadzamy się na takie działania jakie opisane zostały w artykule

 

Pozdrawiamy
Redakcja Portalu PKIK
www.pkik24.pl
Tel.533952100

 

Niestety, pomimo trzykrotnej wysyłki powyższej wiadomości, nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek na nią odpowiedzi. To każe nam przypuszczać że tekst naruszający dobre imię Firmy Bioceris nie został oparty na faktach a został napisany przez nieuczciwą konkurencję! Będziemy bacznie się przyglądać tej sprawie i publikować kolejne komunikaty Firmy Bioceris

Redakcja Portalu PKIK

 

 najwiekszy przekretKOMUNIKAT NR 1 ,dotyczący artykułu pod tytułem:

„Największy przekręt w Medycynie Estetycznej w Polsce!”

(Artykuł został zamieszczony w sieci przez anonimowego autora)

 

W tym tygodniu ukazał się w przestrzeni internetowej tekst ,w którym w niewybredny sposób zaatakowano naszą Firmę . W całej pięcioletniej historii Bioceris,nigdy nie spotkaliśmy się z jakimkolwiek zastrzeżeniem co do jakości naszej oferty,zarówno ze strony odbiorców jak i osób korzystających z zabiegów na naszych preparatach i urządzeniach. Zawsze podchodzimy do każdego klienta z zaangażowaniem i dbałością o etyczny wizerunek Firmy. Dlatego też postanowiliśmy odpowiedzieć rzetelnymi argumentami na zarzuty nie mające żadnego uzasadnienia w stanie faktycznym. W odróżnieniu od piszącego anonimowo ,my podpisujemy się pod niniejszym komunikatem .

Dla ułatwienia :Odpowiedzi Bioceris są w kolorze czerwonym

Już pierwsze zdania w szkalującym nas tekście mogą budzić wątpliwości:

 

„Koleżanki i Koledzy Lekarze! Uważajcie na preparaty do mezoterapii Xtra FACE ANTIAGING, Xtra FACELIFT, Xtra SKIN REPAIR, Xtra LIGHTENINIG, Xtra SKIN FIRMING, Xtra HAIR RESTORER hiszpańskiego producenta SIMILDIET LABORATORIOS sprzedawane w Polsce przez wyłącznego dystrybutora, firmę „BIOCERIS ultimate beauty” z Kielc (http://www.bioceris.pl/) oraz sprzedawców poniższych produktów”(przytaczamy tekst w oryginale)

 

Można wnosić że mamy do czynienia z odezwą ,która nawołuje niczego nie świadomych lekarzy do omijania jak „zarazy” naszych produktów a w szczególności powinni uważać na naszych sprzedawców. Czyżby nasi przedstawiciele byli roznosicielami jakiejś groźnej choroby zakaźnej albo co gorsze stanowili fizyczne zagrożenie dla lekarzy? Pisząca?/piszący hejterski tekst nie zadbał o o rzetelne przedstawienie faktów „Kilka miesięcy temu kupiłam produkty hiszpańskiego producenta SIMILDIET LABORATORIOS (Xtra FACE ANTIAGING, Xtra FACELIFT i Xtra FIRMING) od firmy „BIOCERIS ultimate beauty”, która podaje się za wyłącznego dystrybutora tych produktów na terenie Polski”

Odpowiadamy:Firma Bioceris jest wyłącznym Dystrybutorem na Polskę Firmy Simildiet, informacje te są dostępne na stronie Simildiet, jak również można je uzyskać uzyskać bezpośrednio kontaktując się z Bioceris.

 

Dotychczas nie stosowałam preparatów SIMILDIET, nie znałam ich- ale młoda i energiczna Pani przedstawiciel handlowy, która złożyła wizytę w moim gabinecie przekonywała

Odp. NIe zatrudniamy młodych niedoświadczonych Przedstawicieli. Naszą Firmę reprezentują osoby, które są na pewno energiczne, ale przede wszystkim doświadczone, profesjonalne , przekazujące rzetelne informacje. Wg mnie, że są to jedne z najlepiej działających dostępnych w Polsce produktów do rewitalizacji. Przy okazji zachęcała mnie również do zakupu urządzenia Water Mesotherapy (nazywanego Dermal WM lub Meso Injector przez firmę „BIOCERIS utimate beauty”). Nigdy firma Bioceris nie posługiwała się nazwą Water Mesotherapy lub Meso Injector. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.bioceris.pl

 

Wielokrotnie zapewniała mnie, że każdy z produktów Xtra FACE ANTIAGING, Xtra FACELIFT, Xtra SKIN REPAIR, Xtra LIGHTENINIG, Xtra SKIN FIRMING, Xtra HAIR RESTORER można stosować w iniekcji do skóry właściwej

Oświadczamy! Firma Bioceris nie promuje ani nie promowała produktów serii XTRA do zastosowania w mezoterapii igłowej podskórnie. Firma Bioceris informowała swoich klientów, że produkt jest wyprodukowany wg. wszelkich standardów, w jakich produkuje się produkty przeznaczone do zastosowania w mezoterapii igłowej i oczekuje od producenta na ostateczne Certyfikaty stwierdzające dopuszczenie do podawania w mezoterapii igłowej. W/w dokumenty firma Bioceris otrzyma w najbliższych miesiącach. ,jako że Firma Simildiet oczekuje na ostateczny audyt.W żadnych informacjach o produkcie nie ma zapisu o jego możliwości stosowania do wstrzyknięć podskórnych Zgodnie z prawem, na produktach wprowadzanych do sprzedaży musi być informacja o podmiocie odpowiedzialnym za dystrybucję na terenie danego kraju. Na naklejce widnieje nazwa dystrybutora, jego dane adresowe jak również informacja o certyfikatach ISO i GMP producenta. Naklejka naklejana jest na opakowanie które jest zafoliowane. Po zdjęciu foli jest widoczna informacja w jaki sposób można używać danego produktu.

Jakie było moje zdziwienie kiedy podczas rozmowy z Kolegą po fachu (lekarz medycyny estetycznej) powiedział mi, iż tych preparatów nie mogę stosować „doskórnie”(lekarze nie używają takiego terminu) lecz tylko i wyłącznie zewnętrznie]. Kolega otrzymał je podczas pobytu w Hiszpanii do testowania.

Informujemy!!! Firma Simildiet nie daje do testowania swoich produktów osobom nie związanych z nimi umową dystrybucyjną!Zapoznał się bardzo szczegółowo z opisem na opakowaniu i ulotką każdego z produktów SIMILDIET LABORATORIOS. Tak, z ulotkami których w opakowaniach sprzedawanych w Polsce nie ma (najprawdopodobniej są one wyjmowane z opakowania przez Dystrybutora w Polsce celowo by zataić informację o stosowaniu ich tylko zewnętrznie).Dostęp do wnętrza opakowania jest możliwy po zdjęciu foli ochronnej a wszelka informacja jest dostępna na produkcie.

 

„Zostałam oszukana przez firmię „BIOCERIS ultimate beauty”.(Brzmi,to wręcz groteskowo."Zostałam oszukana "to oznacza że nie posiada Pani podstawowej wiedzy w stosowaniu naszych preparatów. O tyle budzi ,to nasze zdumienie że zawsze szczegółowo informujemy i instruujemy naszych klientów w tym zakresie. Mamy podstawy aby sądzić ,o tym że Pani podająca się rzekomo za "lekarza medycyny estetycznej" nie posiada kwalifikacji do wykonywania zabiegów, bo nie zadała sobie trudu aby przeczytać wyraźne wskazania dotyczące stosowania naszego produktu w dołączonej procedurze zabiegowej. Wychodzi na to, że popełniła Pani błąd w sztuce lekarskiej nie zapoznając się z Procedurą zabiegową używanego przez siebie preparatu) W dodatku kilka moich pacjentek zwróciło się do mnie o odszkodowanie za „wstrzyknięcie preparatu nie przeznaczonego do iniekcji”. Jestem pewna, że oszukanych lekarzy i ich pacjentów jest mnóstwo- tylko nie zdają sobie z tego jeszcze sprawy.

Oświadczamy o tym że   do chwili obecnej nie mięliśmy jakiegokolwiek zgłoszenia/reklamacji ze strony naszych klientów ,o tym że nasze preparaty wyrządziły szkodę osobom ,które były poddawane zabiegom. Procedury zgłaszania niepożądanych skutków ubocznych dotyczących stosowania produktów są ujednolicone przez prawo farmaceutyczne.

Radosław Rogóż ,Bioceris

 

Kolejne informacje w tej bulwersującej sprawie jaką jest szkalowanie naszej firmy ,będą publikowane w następnych komunikatach w ciągu najbliższych dni

PS:Bioceris zdecydował się na podjęcie kroków prawnych wobec autorów powyższego artykułu.W najbliższych dniach wpłynie z naszej strony zawiadomienie do prokuratury w związku z działaniem na szkodę Firmy Bioceris i naruszeniem dóbr osobistych. Jednocześnie przestrzegamy przed dalszym rozpowszechnianiem nieprawdziwych treści związanych z działalnością Bioceris zgodnie z artykułem 212par.2 K.K

 

Od Redakcji Portalu Polska Kosmetologia i Kosmetyka:

Nasza Redakcja zapoznała się wnikliwie z tekstem anonimowego autora, do którego na podany w tekście adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wysłaliśmy następującą wiadomość:

 

 

Witamy serdecznie
Do naszej redakcji dotarł  artykuł pt.NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ W POLSCE
W związku z tym że nie jest podane żródło oraz informacja o zgodzie na jego rozpowszechnianie nie możemy go opublikować
Anonimowość tego artykułu ,skłania nas do przypuszczenia  to może być "czarny PR" godzący w firmę Bioceris a nie obiektywna podparta rzetelnymi argumentami ocena
Dlatego proszę o podanie źródła artykułu i umożliwienie nam kontaktu z jego autorem.
Chcemy wnikliwie zapoznać się z dowodami ,które rozwiałby wszelkie wątpliwości w przedmiotowej sprawie
Jeśli zostaniemy przekonani co do merytoryki tekstu ,to na pewno nie zawahamy się go szeroko opublikować zarówno na naszym Portalu www.pkik24.pl jak i w mediach społecznościowych jako że nie zgadzamy się na takie działania jakie opisane zostały w artykule

Pozdrawiamy
Redakcja Portalu PKIK
www.pkik24.pl
Tel.533952100

 

Niestety,pomimo trzykrotnej wysyłki powyższej wiadomości ,nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek na nią odpowiedzi .To każe nam przypuszczać że tekst naruszający dobre imię Firmy Bioceris nie został oparty na faktach a został napisany przez nieuczciwą konkurencję! Będziemy bacznie się przyglądać tej sprawie i publikować kolejne komunikaty Firmy Bioceris

Redakcja Portalu PKIK

abacosunZaawansowane zabiegi na twarz i ciało

Prestiżowy wymiar pielęgnacji

Instytut Urody ABACOSUN to synonim zaawansowanego know-how w dziedzinie kompleksowych i innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Naszą markę od początku jej istnienia wyróżnia doskonała jakość oraz holistyczne podejście do najwyższych standardów pielęgnacji.

 

Zdobądź przewagę nad konkurencją

 • Dzięki innowacyjności, rzetelności biznesowej oraz bardzo bogatej ofercie zdobyliśmy silną pozycję na rynku oraz zaufanie Klientów, które pozostaje dla nas niezmiennym priorytetem.

 • Decydując się na program franczyzowy Instytutu Urody ABACOSUN już na starcie wykorzystasz nasz potencjał promocyjny, który szybko zapewni Ci konkretne korzyści biznesowe.

 

Proponujesz więcej niż inne gabinety

 • Proponujemy jedną z najbogatszych na rynku ofert zabiegowych z zastosowaniem rewolucyjnych i opatentowanych metod pielęgnacyjnych dedykowanych Klientom o zróżnicowanych potrzebach i preferencjach.

 • Szeroki wachlarz specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych zapewnia Ci przekonujące argumenty promocyjne, wyższy poziom sprzedaży i satysfakcję Klientów.

Program franczyzowy pełen korzyściprogram franczyzowy Instytutu Urody ABACOSUN to atrakcyjna alternatywa dla  salonów kosmetycznych.

Instytut Urody to propozycja, która gwarantuje:

 • więcej możliwości dynamicznego rozwoju

 • większe rabaty i dodatkowe bonusy

 • bogatszą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych

 • szybki zwrot inwestycji

 • wymierne korzyści finansowe

 • prestiż rozpoznawalnej marki

 • specjalistyczne szkolenia

 • wsparcie promocyjne i marketingowe

Oferta dostosowana do twocih potrzeb

Dzięki sprawdzonemu know-how zakres usług, aparaty kosmetyczne oraz programy zabiegowe dobierany na podstawie profesjonalnych analiz rynku, które uwzględniają:

 • Twoje realne potrzeby

 • wielkość salonu

 • wkład własny

 • oczekiwania Twoich potencjalnych Klientów w danym rejonie Polski

Instytut urody abacosun – ogólne warunki współpracy

Wymagania lokalowe

 • powierzchnia minimalna: 80 m2

 • pożądana frontowa szyba wystawowa lub możliwość umieszczenia reklamy od frontu

Wkład finansowy: sprzęt kosmetyczny, meble, elementy wystroju

 • Premium: 200-250 tys. - gabinet z 3-4 kabinami zabiegowymi; około 80-120 m2

 • Diamond: 380-430 tys. - gabinet z 5-6 kabinami zabiegowymi; około 150-200 m2

Opłaty

 • Wypracowany zysk w 100% należy do Inwestora

 • Wysokość opłat uzależniona jest od ilości kabin zabiegowych

 

Pakiet franczyzowy instytutu - szczegóły

Nasz pakiet obejmuje:

 • licencję na używanie znaku firmowego

 • know-how powstałe na bazie wieloletnich doświadczeń

 • wyposażenie i elementy wystroju -  unikalna linia mebli zaprojektowana specjalnie dla gabinetów  Abacosun

 • przekazanie identyfikacji wizualnej

 • wsparcie i konsultacje w opracowaniu projektu pomieszczeń (nie obejmuje projektu wykonanego przez  architekta) -  dwa warianty do wyboru:

  • Franczyzobiorca wykonuje meble na zamówienie
  • Franczyzobiorca zamawia nowoczesne meble  uwzględnione w ofercie Abacosun
 • kompleksowe wyposażenie w aparaty kosmetyczne - indywidualny dobór sprzętu w oparciu o szczegółową analizę potrzeb i preferencji Klientów

 • rabat  na start

 • rabat  stały na kosmetyki

 • zestaw startowy kosmetyków – dostosowany do menu zabiegowego

 • szkolenie pracowników z obsługi sprzętu i zabiegów kosmetycznych (w tym certyfikaty)

 • umieszczenie adresu Instytutu na stronie Abacosun wraz z prezentacją

 • własna podstrona WWW w serwisie internetowym Abacosun, umożliwiająca zarządzanie treścią, wstawianie i usuwanie tekstów, zdjęć oraz filmów

 • bezpłatne przekazanie projektów druków promocyjnych (projekty obejmują pliki otwarte z możliwością edycji  danych teleadresowych Instytutu)

 • pakiet materiałów promocyjnych na start – ulotki, karnety, próbki

 • pomoc w uruchomieniu działalności oraz plan działań marketingowych przed  otwarciem Instytutu i w trakcie jego prowadzenia

Wybierz  program franczyzowy klasy biznes

Skontaktuj się z nami już dziś – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Razem możemy więcej

 

Więcej na: http://www.abacosun.pl/

 

konkurs biotecBiotec Lasers Polska ogłasza konkurs dla gabinetów partnerskich i ich klientów korzystających z zabiegów na urządzeniach firmy Biotec.


Konkurs odbędzie się w dniach 28.04.2017 – 30.05.2017


Podziel się zdjęciami efektów zabiegów „przed i po” na urządzeniach firmy Biotec i wygraj jeden z zestawów ekskluzywnych kosmeceutyków Rejuve.


Do wygrania 3 zestawy ekskluzywnych Kosmeceutyków Rejuve,
1 nagroda o wartości 1000 zł i dwa zestawy o wartości 600zł!

Szczegóły w załączonym regulaminie
W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia z zabiegów na urządzeniach: Mesotherm, Coaxmed, Fusiomed, Intraject, Xlase Plus i Hifu Finesse
Wśród Klientek/Klientów naszych gabinetów partnerskich, którzy prześlą do nas swoje zdjęcia „przed i po zabiegu” rozlosujemy atrakcyjne nagrody.
Jednocześnie informujemy, że warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udostępnienie praw do wykorzystania wysłanych zdjęć przez Firmę Biotec Lasers Polska Sp. Z o. o. Sp. K.
Nagrodzony zostanie również gabinet partnerski, który prześle największą ilość zdjęć- otrzyma pakiet kosmetyków profesjonalnych (do wyboru przez gabinet) o wartości 1000 zł


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

 

REGULAMIN KONKURSU „Podziel się zdjęciami  przed i po zabiegu „

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu jest wyłączny dystrybutor w Polsce produktów  Biotec Italia - firma Biotec Lasers Polska Sp. Z o. o. Sp. K.z siedzibą w: 80-172 Gdańsk, Trzy Lipy  2, lok 1/1, Regon: 221525852, NIP: 9571060112, zwaną dalej Biotec.

2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Adresowany jest do gabinetów partnerskich Biotec Lasers Polska i klientów tych gabinetów

3. Celem Konkursu jest wyłonienie łącznie trzech uczestników, którzy prześlą najciekawsze zdjęcia i prześlą na adres e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

II. CZAS TRWANIA KONKURSU

1. Konkurs odbywa się w dniach 28.04.2017 – 30.05.2017

III. ZASADY KONKURSU

Konkurs polega na przesłaniu zdjęć przedstawiających efekty zabiegów wykonanych na urządzeniach marki Biotec na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Celem konkursu jest wyłonienie  trzech najciekawszych zdjęć.  Informacja o konkursie i jego zasadach zamieszczona jest na stronie internetowej www.biotecpolska.pl. Konkurs komunikowany jest również na portalu społecznościowym  Facebook. Każdy użytkownik portalu Facebook „Lubiący” stronę „Biotec Polska i Biotec region mazowiecki” będzie mógł wysłać  zdjęcia, które wezmą udział w konkursie. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie przynajmniej jednego zabiegu  na urządzeniu Mesotherm, Coaxmed, Fusiomed, intraject, Hifu, XLase plus, Intratone i podzielenie się z nami swoimi zdjęciami z zabiegu z jednoczesnym wyrażeniem zgody na  używanie i publikację zdjęć przez firmę Biotec Lasers Polska Sp. Z o. o. Sp. K. .

2. Organizator wskaże Zwycięzców, publikując ich imię i nazwisko na stronie internetowej biotecpolska.pl najpóźniej do środy 05.06.2017 r. Jednocześnie uczestnik, biorąc udział w Konkursie, wyraża swoją zgodę na publikację imienia i nazwiska na wskazanej wyżej stronie internetowej. Dane te nie będę przez Organizatora wykorzystywane do innych celów. Zwycięzca otrzyma także informację o wygranej drogą mailową, najpóźniej w dniu 05.06.2017 r.

3. Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

4.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy zatrudnieni w Biotec Lasers Polska

5. Nagrodami dla zwycięzców konkursu są trzy zestawy ekskluzywnych kosmeceutyków Rejuve,

a także dowolnie wybrany zestaw kosmetyków profesjonalnych dla gabinetu o wartości 1000,00 zł

a) zestaw kosmeceutyków  o wartość powyżej  1000,00 zł -Zestaw Harmonia za 1036,00 zł.

w skład zestawu wchodzą:

- Harmonia active cleanser( zmywacz)- cena 169,00 zł

- Harmonia derma moist( krem)-  cena- 349,00 zł

- Harmonia serum- cena 349,00 zł

- Harmonia maska- cena- 169,00 zł

b) Zestaw do pielęgnacji Ciała Rejuve, wartość  628,00 zł

 W skład zestawu wchodzą:

- Corporal Slimmer- cena 289,00 zł

- Corporal Breast Volume- cena 339,00 zł

 c) Zestaw dla skóry dojrzałej w cenie 648,00 zł

- Essence derma moist- cena 499,00 zł

- Woda hialuronowa- cena-149,00 zł

6. Nagrody zostaną wysłane do zwycięscy pocztą kurierską. Informacja  zostanie również wysłana na adres e-mail zwycięzcy.

7. Zwycięzcy konkursu nie przysługuje prawo do zamiany nagrody na inny produkt lub jej wymianę na ekwiwalent pieniężny. Nagroda nie może też być przekazana osobie trzeciej.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Pełna treść Regulaminu dostępna na stronie  Biotec Polska oraz na stronie internetowej

2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym  Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na stosowanie się do niniejszego Regulaminu.

3. Spory wynikłe z organizacji konkursu będą rozstrzygane przez sąd właściwy rzeczowo i miejscowo dla siedziby Spółki Biotec Lasers Polska – Gdańsk.

4. Wszelkie reklamacje związane z konkursem będą przyjmowane do 5 dni od daty zakończenia konkursu na adres siedziby spółki

Gdańsk, 28.04.2017 r.

z poleceniaKróluje przeświadczenie, że gdy klient jest zadowolony z usług salonu - poleca go. Trudno polemizować z tym faktem. Wyobraźmy sobie jednak o ile większe mogłyby być efekty polecania, gdyby klienci zostali do tego odpowiednio zachęceni.

 

Zadowoleni klienci polecający usługi ulubionego salonu urody to najlepsza forma promocji. Jednak wielu specjalistów nie czuje się komfortowo prosząc swoje klientki o taką “przysługę”. Obawiają się, że sprawią wrażenie nieprofesjonalnych lub mających problem z zapełnieniem grafiku.

 

Czy faktycznie istnieje takie ryzyko? Jakie metody warto wykorzystać, aby zdobyć więcej klientów z polecenia? Jaką ofertę dla nich przygotować i w jaki sposób nagradzać polecających?

 

W Akademii Versum pojawił się właśnie pomocny materiał opracowany przez Martę Fiłoń - aktywnego trenera z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oraz zarządzania pracownikami w salonach urody i spa. Specjalistka sugeruje w jaki sposób skutecznie zachęcać klientów do polecania salonu oraz jak przygotować ofertę dla klientów z polecenia.

 

Nowa lekcja jest dostępna pod linkiem: http://www.akademiaversum.pl/wiecej-klientow-polecenia

 

korekta nosaKształt nosa w znaczący sposób wpływa na charakter twarzy, dlatego tak ważne jest, byśmy zaakceptowali to, jak wygląda. Co zrobić, gdy jednak nie jesteśmy z niego zadowoleni? Zdecydować się na niosący spore ryzyko estetyczne zabieg chirurgicznej korekty czy poszukać bezpieczniejszych alternatyw? Zapytałyśmy ekspertkę, dr Urszulę Brumer, lekarkę medycyny estetycznej, właścicielkę kliniki Medycyna Młodości

 

Nos odpowiada za charakter naszej twarzy, dlatego może być kompleksem tych, których natura nie obdarowała symetrycznym i zgrabnym. Operacja plastyczna to jedyne rozwiązanie?

Dla mnie nos także był źródłem utrapień i dopiero operacja plastyczna sprawiła, że go zaakceptowałam. Ale nie każdy wymaga operacji i nie każdy pacjent się na nią decyduje, zarówno ze względów finansowych, jak i z powodu lęku. Są sytuacje, w których delikatna ingerencja lekarza medycyny estetycznej jest wystarczająca i nie jest potrzebny chirurg.

 

Jakie metody ma Pani na myśli?

Nosy moich pacjentów poprawiam kwasem hialuronowym oraz nićmi PDO. Przyznam, że często sama jestem zaskoczona, jak dużo można zdziałać tak prostymi metodami. Pamiętajmy, że niewielkie zmiany w obrębie twarzy sprawiają kolosalną różnice w jej odbiorze.

 

Dla kogo powstały wspomniane rozwiązania? Nie ma chyba co ukrywać, osoby z poważną asymetrią, czy zbyt dużym nosem nie uzyskają ratunku?

Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się do wyrównywania asymetrii nosa lub garbu. Już niewielka ilość poradzi sobie z niedoskonałościami i pozwala uzyskać idealną symetrię. Rzeczywiście po zabiegu nos staje się większy, ale symetryczny nieco większy nos prezentuje się lepiej niż mały z widocznymi nierównościami. Dzieje się tak dlatego, że odbiór piękna jest w największym stopniu definiowany przez postrzeganie symetrii. Jeśli natomiast naszym marzeniem jest smuklejszy nos, zwężenie dziurek lub uniesienie końcówki, warto zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem nici PDO. Obie metody są bardzo delikatne, ale równie skuteczne.

 

Czy na efekty trzeba czekać?

Nie, wspomniane zabiegi dają natychmiastową zmianę wyglądu nosa. Co więcej, efekt osiągany jest w bardzo krótkim czasie: zabieg trwa tylko kilkanaście minut!

 

Czy zabiegi są bezpieczne?

Dla maksimum komfortu pacjent zabiegowi poddaje się w znieczuleniu miejscowym, a czas rekonwalescencji jest mało odczuwalny.  To dobre rozwiązanie dla tych, którzy boją się tradycyjnych operacyjnych rozwiązań. Należy jednak dodać, że nie są to zabiegi trwałe, a chcąc utrzymać uzyskany efekt, trzeba je powtarzać co ok. 2 lata. Uważam, że warto zdecydować się na mniej inwazyjną, bezpieczną metodę, zwłaszcza, że rok 2017 to rok kultu naturalności, a medycyna estetyczna stara się stać na jej straży.

 

Informacje o ekspercie: Dr Urszula Brumer – lekarz medycyny estetycznej, autorka bloga www.urszulabrumer.pl oraz wielu artykułów prasowych dot. medycyny estetycznej. Właścicielka kliniki specjalizującej się w zakresie zabiegów preparatami autologicznymi „Medycyna Młodości Dr Urszula Brumer” – www.drbrumer.pl. To pierwsza w Polsce klinika stosująca własne komórki regenerujące i macierzyste pacjenta w odmładzaniu. Szkoleniowiec w Aesthetic Medicine Educational Center Youven www.youvena.com