Artykuły filtrowane wg daty: marca 2016 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: marca 2016 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: marca 2016

probiotic serumEsse Organic Skincare jest pasjonatem nauki o skórze. Całościowo zgłębiamy aspekty zdrowia skóry oraz badamy czynniki zewnętrzne, które mają wpływ na jej jakość. Starannie wybieramy składniki, które minimalizują efekt starzenia się skóry.

 

Nowe badanie ujawniły, że ​​synergiczne mikroby są zasadniczo związane ze zdrowiem skóry. The Human Microbiome Project odkrył, że optymalne zdrowie skóry jest uzależnione od obecności bilionów drobnoustrojów żyjących na skórze. Mikroby są w dużej mierze odpowiedzialne za stan skóry. Bronią i chronią skórę przed patogenami, powodując efektywne funkcjonowanie barier ochronnych i zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się.

 

Przeprowadziliśmy liczne badania, aby upewnić się, że nasze produkty utrzymują równowagę drobnoustrojów, a tym samym spowolniają proces starzenia się skóry. Naszym celem jest stworzenie na skórze takiego środowiska, które sprzyjać będzie wzrostowi pożytecznych bakterii. Aby to zrobić, do selektywnego odżywienia dobrych mikrobów, używamy prebiotyków.

Skóra jest złożonym ekosystemem. Posiada swoje mikroby, których nie wolno zabijać środkami przeciwbakteryjnymi, chyba że jest to absolutnie konieczne. Nie wolno zakłócać wrażliwego ekosystemu skóry i otwierać drzwi dla szkodliwych patogenów.

 

PROBIOTIC SERUM jest preparatem odpowiednim dla każdego rodzaju skóry, a przez jego wysoko rozwinięte działania tworzące równowagę biologiczną, jest wyjątkowo skuteczny dla skóry. Zidentyfikowaliśmy spektrum gatunków probiotycznych, które są niezbędne dla zdrowia skóry i które zostały włączone do tego przełomowego preparatu. W Probiotic Serum nie ma wody, natomiast produkt ten zawiera żywe kultury bakterii, które są zdolne do kolonizacji na skórze. Aktywują się poprzez wilgoć na skórze, korzystnie ją nawilżają, wyposażają w mocniejsze bariery ochronne i powodują, że skóra staje się bardziej sprężysta.

Gatunki bakterii (wszystkie z rodzaju Lactobacillus) zastosowane w preparacie zostały wybrane ze względu na swoje działanie na skórę. Ich nazwy i proporcje użyte w procedurze są naszą tajemnicą, dlatego też nasze produkty z linii ESSE Plus nie mają konkurencji.


Nasze testy wykazały, że probiotyki są aktywne do dwóch lat od daty produkcji. Wykazaliśmy ponadto, że w produkcie nie występują bakterie chorobotwórcze. Temperatura jest ważnym czynnikiem, zarówno w transporcie i magazynowaniu. Produkt musi być utrzymywany powyżej 4 ° C i poniżej 35 ° C.

 

Serum zawiera ponad miliard żywych drobnoustrojów probiotycznych na mililitr (50 mln w jednej kropli) i jest to pierwszy na świecie tego typu produkt do pielęgnacji skóry.

 

Probiotyk serum znalazł zastosowanie we wspomaganiu leczenia niektórych chorób skóry. Dwa z nich są szczególnie warte wspomnienia – trądzik i egzema.

Szczególnie minimalizuje uczulenie, utrzymuje niskie pH i nie usuwa naturalnej tłustości skóry. Probiotyk Serum zawiera miliardy żywych bakterii Lactobacillus. Jeśli Lactobacillus jest połączony z komórkami skóry nie jest już dostępny dla bakterii chorobotwórczych, co powoduje, że komórka staje się zdecydowanie zdrowsza.

 

Probiotyk Serum należy stosować dwa razy dziennie na skórę z problemami. Serum dobrze się rozprowadza. Od razu po aplikacji czuć lekkie uczucie łaskotania / mrowienia. Jest to normalne. Testowanie wrażliwości wykazało, że ​​produkt jest około 24% mniej drażniący dla skóry niż woda destylowana.


100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego
85% składników pochodzi z upraw organicznych
Ten produkt nie jest certyfikowany organicznie. Uzyskanie Ecocert nie było możliwe ze względu na składnik probiotyczny.

 

Źródło: http://www.esseorganic.com.pl

 

esse pielegnacja skProdukty Esse do pielęgnacji skóry są organiczne - zawierają wyciągi i ekstrakty oraz oleje z afrykańskich roslin, m.in. z baobabu, Maruli, Kigeli, Aloe Vera, oleju jojoba, Kalahari, Roibosa, nasion winogron, Palmarosy, kminku, Rose Geranium, mięty, rumianku, Yangu i Manketti, lawendy, rozmarynu.

Esse:

 • nie stosuje kwasów AHA – uważamy, że codzienne stosowanie kwasów alfa-hydroksylowych jest niezdrowe i przyśpiesza starzenie się skóry. Kwasy AHA rozpuszczają wiązania pomiędzy komórkami i powodują złuszczanie się wierzchnich warstw naskórka. Stąd twierdzenie o redukcji zmarszczek przez kwasy AHA.
 • nie testuje na zwierzętach – prowadzimy testy laboratoryjne, mające na celu ustalenie stopnia utlenienia stosowanych olejów naturalnych, a także badania bakteriologiczne, testy stabilności. Badania właściwości uczulających oraz skuteczności naszych produktów przeprowadzane są na ochotnikach pod patronatem Uniwersytetu Medycznego w Republice Południowej Afryki.
 • nie stosuje składników pochodzenia zwierzęcego
 • nie stosuje alkoholu – częściowo również z szacunku dla grup wyznaniowych nieuznających alkoholu. Ponadto, alkohol może powodować przesuszenie i ściągnięcie skóry.
 • nie stosuje parabenów – zakłócają działanie hormonów; ich obecność stwierdza się w tkance nowotworowej raka piersi. Istnieją silne dowody na to, że przyśpieszają proces starzenia komórek skóry.
 • nie stosuje syntetycznych kompozycji zapachowych – substancje zapachowe często zawierają ftalany, które w sposób znaczący zaburzają działanie hormonów.
 • nie stosuje składników oksyetylenowanych – czyli PEG i składników mających w nazwie cząstkę „–etyl”. Przez cały swój okres przydatności uwalniają one 1,4-dioksan, silny karcynogen.
 • nie stosuje syntetycznych barwników – to tylko niepotrzebne ryzyko.
 • nie stosuje produktów petrochemicznych – naszym zdaniem, nie są to substancje korzystne dla skóry.
 • nie stosuje siarczanowych środków powierzchniowo czynnych – nawet w niskich stężeniach podrażniają skórę.
 • nie stosuje glikolu propylenowego – podrażnia skórę, a jest przez nią łatwo wchłaniany.

 

Źródło: http://www.esseorganic.com.pl/

 

szkolenie mikroMikropigmentacja to rozwiązaniena:

 • łysienie androgenowe
 • plackowate
 • rzadkie włosy
 • blizny powypadkowe
 • blizny po przeszczepach
Zalety mikropigmentacji:
 • niewyklucza z życia codziennego
 • stosunkowo niski koszt w porównaniu do innych metod
 • niemalnatychmiastoweefekty
 • naturalnywygląd

Ucz się od najlepszych

Jesteśmy pierwsi narynku, zabieg i wykonujemy od kilku lat, mamy bogate doświadczenie,klienci wracają do nas na zabiegi odświeżające w związku z czym wiemy jak pigmentacja pracuje wczasie.Usługa mikropigmentacji skóry głowybędzie najbardziej dynamicznie rozwijającą się dziedziną w branży kosmetycznej.

 

Szkolenie skierowane jest do

 • linergistek
 • fryzjerów
 • wszystkich, którzy pragną rozpocząć przygodę z mikropigmentacją

Zalety zabiegu

 • szybki zwrot inwestycji - jeden zabieg od 1500 do 7000zł
 • olbrzymi rynek potencjalnych klientów
 • nowość narynku - bądź jednym z pierwszych!

Zainwestuj w rozwój

Zdobądź nowe kwalifikacje umożliwiające wykonywanie zawodu, który przynosi satysfakcję i zapewnia wysoką marżę.

 

W programie szkolenia:

 • efekt ogolonej głowy
 • efekt zagęszczenia włosów
 • maskowanie blizn

 

Źródło: www.naturalnypermanentny.pl