Artykuły filtrowane wg daty: września 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: września 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: września 2013

logogoldwaterblue.pngGEN FACTOR jest specjalistycznym systemem do kompleksowej pielęgnacji, stymulacji i odbudowy skóry, składającym się z serii bioaktywnych kremów działających na poziomie komórkowym. Został on zaprojektowany pod kątem skóry trudnej, skóry z problemami - także podrażnionej, przemęczonej, osłabionej lub z zachwianą równowagą komórkową. Co za tym idzie, poszczególne preparaty wchodzące w skład systemu mają też zastosowanie w profilaktyce, pielęgnacji i regeneracji przy różnorodnych zabiegach inwazyjnych jak mikro- pigmentacja, tatuaż artystyczny, mezoterapia, fraxel, naświetlania, radiacja (przy nowotworach skóry) itp.

p019_0_03_02.jpgCzy miałeś kiedyś wrażenie, że kosmetyki które stosujesz nie spełniają w pełni twoich oczekiwań? Nie widzisz różnicy w działaniu kremu podkradanego partnerce i tego, który ostatnio dostałeś od niej w prezencie? Nic dziwnego! Prawdziwie męskich kosmetyków nie znajdziesz na półce w hipermarkecie!

 

facet3.jpgRozwiązania proponowane przez zwolenników  ekologicznego trybu życia są owszem przyjazne środowisku, ale niestety często generują ciężkie do przełknięcia koszty. Mamy dla was pomysł na ekologiczne golenie, tym razem bez dodatkowych wydatków, a nawet ze sporymi oszczędnościami! Jesteście ciekawi?

 

face_002.jpgCo, zrobić, by twoja twarz nie była taka pulchna?

240_odchudzanie3.jpgW obecnych czasach szczupła i wysportowana sylwetka stała się już niemal synonimem modnego zdrowego trybu życia. Nie każdy potrafi znaleźć w sobie tyle motywacji, żeby pozbyć się dodatkowych kilogramów, dlatego wielu z nas szuka drogi „na skróty”. Odkryte już dawno przez kobiety kosmetyki wyszczuplające wkraczają powoli w obszary męskiej pielęgnacji skóry. Tutaj pojawia się pytanie: czy naprawdę działają? Postanowiliśmy wyjaśnić wszystkie wątpliwości i rozprawić się z popularnymi mitami.

 

versum_partner.jpgVersum, system zarządzania salonami fryzjerskimi oraz gabinetami kosmetycznymi, udostępnia wszystkim zainteresowanym program partnerski Versum Partner, w którym uczestnicy mogą otrzymać wysokie nagrody pieniężne za polecanie systemu.

different_eyes.jpgMówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Nie bez powodu. Według niektórych teorii naukowych, z ich zabarwienia można wyczytać cechy charakteru i potencjalne choroby posiadacza. Sprawdź, co sugeruje Twoja barwa tęczówki.

1rzesTen występujący naturalnie w przyrodzie kryształ, to najlepszy dezodorant i lek na wiele dolegliwości. Dowiedz się więcej o licznych właściwościach zdrowotnych i kosmetycznych ałunu potasowego.

Gwiazdy02.jpgOTWIERAMY SALON URODY ABACOSUN

 

Pragniesz pracować na własny rachunek, ale brakuje Ci odwagi lub doświadczenia, a może nie masz pomysłu?

38Fotolia.jpgWakacje to długo wyczekiwany czas relaksu i beztroski.

Strona 1 z 2