Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013

cellUL.jpgpołączenie komórek macierzystych żywokostu i Iso Slim Complex (z genisteiną) jest obecnie najbardziej skutecznym kremem antycellulitowym.

Nr art.: C12063
Pojemność: 200ml

 

Medycyna_estetyczna_corazbardziejpopularna_informacja prasowa_m.doc.jpgCoraz częściej i z mniejszymi obawami decydujemy się na zabiegi poprawiające nasz wygląd. Do popularnych metod należą zwłaszcza nieinwazyjne zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym. Dlaczego chętniej wybieramy ofertę medycyny estetycznej?

Maseczki_PA_BANER.jpgZ roku na rok ośrodki SPA cieszą się coraz większym zainteresowaniem. I nic w tym dziwnego, bo gdzie można się lepiej odprężyć, zrelaksować, a także zadbać o ciało i duszę? Niestety nie każda z nas może sobie pozwolić na ten luksus i pobyt w ekskluzywnym ośrodku. Dzięki kosmetykom Exclusive od ŚWIT PHARMA nie musisz rezygnować ze zbawiennych wpływów tych zabiegów.

 

dlonie123RF.jpgDzięki licznym właściwościom kwasu hialuronowego zabiegi wypełniania z powodzeniem stosowane są nie tylko na twarzy czy dekolcie, ale także na dłoniach. Delikatna skóra dłoni narażona jest na działanie czynników zewnętrznych, które osłabiają jej kondycję i wygląd. Kiedy warto sięgnąć po wypełniacze?

slimbody_001.jpgBrzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale jednak jest możliwe.

Sezon_na_plaze.jpgPomarszczona, wysuszona, szorstka – tak w przyszłości będzie można opisać naszą skórę, jeśli nie będziemy jej odpowiednio chronić podczas kąpieli słonecznych. Jeżeli chcemy uniknąć skutków ubocznych opalania, powinniśmy pamiętać o umiarze i przestrzegać kilku zasad.

stk67985cor-620x310.jpgW czwartek weszły w życie w UE przepisy wzmacniające standardy bezpieczeństwa kosmetyków i zapewniające konsumentom dokładniejsze informacje o tych produktach.

 

Fotolia_46305974_Subscription_Monthly_XXL.jpgLato to pora roku, na którą większość z nas czeka zawsze z wielką niecierpliwością. Nic tak przecież nie poprawia nastroju, jak słoneczny i ciepły dzień. Bez słońca nie byłoby życia, jednak trzeba być świadomym, że promieniowanie słoneczne ma również negatywne działanie. Odbija się ono przede wszystkim na naszym zdrowiu i jest głównym czynnikiem przyśpieszającym procesy starzenia skóry. Czy można się przed nim uchronić i już tego lata rozpocząć bezpieczne plażowanie?

64-Fot.Depositphotos.com.jpgCisza czy muzyka?

 

„Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza” (cyt. Paul Claudel). Czy do tego próbują przekonać nas reprezentanci instytucji i stowarzyszeń chroniących prawa twórców muzyki? Zdawać by się mogło, że z takiego założenia wychodzą realizując swoje szeroko zakrojone działania pobierania abonamentowych, wysokich opłat, potencjalnie dbając o prawa i tantiemy muzyków, którzy przynależą do danej instytucji. Jednak czy takie rozwiązanie realnie leży w interesie kompozytorów, mówi chociażby rosnąca liczba twórców muzyki, którzy rezygnują z przynależności do wszelkiego rodzaju organizacji nie mając takiego prawnego obowiązku.

62-Fot.Organique.jpgNaturalne akcesoria do pielęgnacji skóry.

 

Akcesoria kosmetyczne i fryzjerskie podobnie jak ozdobna biżuteria były stosowane przez człowieka od początku istnienia cywilizacji.

Strona 1 z 2