Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2013

Przygotowując się do wakacyjnych wojaży stajemy przed nie lada wyzwaniem: co spakować, by nie żałować. O ile w naszej kosmetyczce nie zabraknie miejsca dla preparatów do opalania, pielęgnacyjnych kremów i odżywek, które zregenerują skórę i włosy wysuszone morską wodą i słońcem, nie możemy zapomnieć o zabraniu kosmetyków kolorowych, które uświetnią złotą opaleniznę pięknym makijażem.

 

W Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging Melitus w Warszawie odbyły się kolejne z cyklu Warsztaty Piękna z dr Marią Noszczyk. Tematem trzeciego już spotkania z dziennikarzami było modelowanie twarzy oraz prezentacja nowego, unikatowego lasera AccuSculpt dostępnego od czerwca w Klinice Melitus.

 

AccuSculpt to laserowa lipoliza nadmiaru tkanki tłuszczowej z jednoczesnym liftingiem twarzy uzyskiwanym dzięki silnemu napięciu skóry. Poza efektem lipolizy Accusculpt powoduje bowiem stymulację produkcji kolagenu i ściągnięcie głębokich, rozluźnionych z wiekiem powięzi skóry.

paculaModelka i Prezenterka TV Polsat Cafe Ewa Pacuła polubiła zabiegi Cavilipo, które pomogły jej skutecznie wymodelować brzuch. Dzięki nim jest płaski i ładnie się prezentuje. Gwiazda radzi w ramach akcji medialno-informacyjnej firmy GEVE pod hasłem „I Ty możesz mieć figurę gwiazdy” - jak zadbać o dobry wygląd, bo bez diety i ćwiczeń nie możemy liczyć na atrakcyjny wygląd. Modelowanie brzucha jest przyjemne dzięki Cavilipo

sb-hit-pngJuż wkrótce rozpocznie się sezon na „hebanową” opaleniznę, a lekarze, w tym dermatolodzy i onkolodzy, już teraz rozpoczęli coroczną kampanię i ostrzegają przed skutkami nadmiernego opalania.

neoTONEserumsmall.jpgWSKAZANIA

 

Krem zalecany jest dla osób z wrażliwą skórą w leczeniu:

  • przebarwień (brązowe plamy, piegi na skórze twarzy, dekoltu i dłoni);
  • melazmy o podłożu hormonalnym (ciąża, okres menopauzy);
  • plam polekowych - antykoncepcja, kuracja hormonalna
  • przebarwień postonecznych oraz starczych
  • przebarwień o podłożu genetycznym, zaburzeń endokrynologicznych oraz w chorobach wątroby
  • przebarwień pozapalnych, pourazowych i po-trądzikowych.

 

zmarszczki_mimiczne.JPGSkóra to tkanka pokrywająca nasze ciało zapewniając mu ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Absorbuje szkodliwe promienie słoneczne, stanowi barierę przed niebezpiecznymi mikroorganizmami i urazami mechanicznymi, pocąc się reguluje temperaturę jaka panuje wewnątrz organizmu.

Delikatne i namiętne, subtelne i gorące, niewinne i skradzione, pełne miłości, szacunku, troski czy może pożądania – 6 czerwca wszystkie pocałunki są dozwolone! Choć historia Święta Pocałunków jest niedługa, bo sięga zaledwie lat ’90, idea uczczenia tego intymnego i radosnego gestu zaraziła cały świat. Chcąc odpowiednio uczcić ten szczególny dzień pamiętajmy o zapasie miętówek i pomadce, która nawet nieśmiałych zachęci do odwzajemnienia pocałunków.