Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2013

tatuaz-fot.Fotolia.com.jpgCo zrobić kiedy tradycyjny tatuaż lub makijaż permanentny bardziej szpeci niż ozdabia? Odpowiedź jest prosta – udać się do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie pod okiem doświadczonego lekarza zostanie on usunięty. Jednak zanim tatuaż na dobre zniknie z Twojego ciała, czeka Cię jeszcze długa droga. Musisz wiedzieć, że proces usuwania zależy od tego, jakiego rodzaju i koloru jest twój emblemat. To właśnie według tego zostanie dobrana odpowiednia metoda jego usuwania i określony czas terapii.

nastloatkaAnna Nowak

prawnik, założycielka www.eprawnicy.info,

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Dopuszczalność zabiegów kosmetycznych nie budzi wątpliwości, nawet jeśli ich przejściowym efektem jest uszkodzenie ciała czy pogorszenie wyglądu. Jednak prawo przewiduje szereg warunków, które muszą być spełnione, aby zabieg był legalny.

52_-_Fot._FotoliaesrNiezależnie od tego, w jakiej działamy branży, czy są to produkty czy też usługi, jakość powinna pozostawać zawsze na pierwszym miejscu.

 

Przynajmniej powinno tak być, jeśli chcemy, by traktowano naszą firmę poważnie i by mogła ona odpowiednio długo utrzymać się na rynku. Owszem, niejednokrotnie towarzyszy temu wyższe przełożenie cenowe, ale także mimo niższej ceny za produkt, czy usługę, i tak zawsze każdy patrzy na to, jak dana rzecz czy też usługa zostają wykonane. Nawet osoby o niskim budżecie domowym, które liczą się z każdym groszem, i niejednokrotnie kupują tańsze produkty, oczekują jak najlepszej jakości.

fotolia_47168787Znane jest powiedzenie, że dodatki czynią ubiór. Nawet najlepsza sukienka połączona z kiepskiej jakości szpilkami straci swój urok, a źle dobrana torebka niepotrzebnie odciągnie uwagę od nowego płaszcza. Podobnie jest z… naszą urodą. Dobre zabiegi lub kremy stosowane na twarz sprawią, że skóra będzie piękna i gładka, jednak przecież nie tylko twarz świadczy o naszej metryce. Spójrz na zagraniczne gwiazdy – Sophię Loren lub Goldie Hawn – ich wiek zdradza przede wszystkim zwiotczała skóra szyi.

dyskusja-1_2801380Kolory, kształty i zapachy potraw, a także  sposób ich podania, działają na zmysły, wzmagając pożądanie. Składniki odżywcze zawarte w potrawach przygotowanych ze zdrowych i naturalnych produktów mogą mieć znaczenie dla tej ważnej sfery życia. Dotyczy to szczególnie partnerów dojrzałych, u których z wiekiem  spada poziom hormonów płciowych odpowiedzialnych za wigor. Z upływem lat substancje odżywcze są gorzej wchłaniane przez organizm, przez co nie tylko słabnie kondycja, ale także apetyt na sex. Przyjemność jedzenia można zamienić w zmysłową ucztę, sięgając po produkty bogate w potrzebne do zwiększenia libido składniki.

punkhawkWieczór we dwoje w Dzień Zakochanych to czas, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. W ten jeden dzień w roku planujemy wspólne wyjścia, romantyczne kolacje i czas spędzony sam na sam z ukochanym. Chcemy, aby wszystko było idealne, dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy, dlatego z niezwykłą starannością opracowujemy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

fotoboner

Wybrałem 5 strategii promocji, które w roku 2013 będą miały największy sens ekonomiczny. Ich prawidłowe zastosowanie gwarantuje wzrost dochodów i co najważniejsze są one stosunkowo tanie w realizacji.

glon

 

Algi, inaczej Glony to organizmy samożywne. Występują tam gdzie jest woda i światło. Do produkcji preparatów fryzjerskich wykorzystuje się glony pochodzące z mórz i oceanów.

 

suszarkamyhMinął czas wielkich i ciężkich suszarek, które paliły włosy. Dziś rynek oferuje różne ceny i tysiące rodzajów suszarek od 30 po 600zł. Czy aby kupić dobrą suszarkę, trzeba wydać dużo pieniędzy?