Artykuły filtrowane wg daty: października 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: października 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: października 2013

dermaf.jpgProgram „Derma Friendly – w trosce o skórę” ma na celu budowanie społeczeństwa przyjaznego osobom cierpiącym na łuszczycę, walkę ze stereotypami dotyczącymi chorób skóry oraz poprawianie dostępu do usług pielęgnacji urody dla pacjentów chorych dermatologicznie. W ramach projektu w całej Polsce trwa cykl szkoleń dermatologicznych dla pracowników salonów pielęgnacji urody.

main_page_picEarthnicity to linia naturalnych kosmetyków składających się w 100% z minerałów. Nasze produkty zapewniaj, nieskazitelne krycie bez zatykania porów, czy też podrażniania nawet wyjątkowo delikatnej cery. W swoim składzie nie zawierają żadnych szkodliwych lub drażniących substancji takich jak talk, alkohol, parabeny i substancje ropopochodne. Mineralne pochodzenie komponentów sprawia, że są odpowiednie dla wegan. Tworząc produkty najwyższej jakości działamy w harmonii z naturą, dlatego kosmetyki Earthnicity nie są testowane na zwierzętach.

 

Martwe-zebzCzy zdarzyło ci się usłyszeć od lekarza: „Proszę nie usuwać zęba, ząb własny jest lepszy i ładniejszy niż  proteza lub implant”? W taki lub podobny sposób wypowiada się większość stomatologów, gdy pojawia się temat usunięcia martwego zęba.

 

Fotolia_12995723_XS-300x200.jpgMedycyna akademicka głosi, że zbyt wysoki poziom cholesterolu jest szkodliwy dla zdrowia – według statystyk problem ten dotyczy 80% społeczeństwa, przy czym rozróżnia się między „złym” i „dobrym” cholesterolem.

 

KursyMasazu.jpgMasaż tkanek głębokich. Subtelna pomoc naszym mięśniom.

 

metodasanodiet.jpgGotowe diety nie są dla Ciebie, ale potrzebujesz wskazania kierunku, w którym powinna przebiegać Twoja kuracja odchudzająca?  Metoda SanoDiet powstała dla takich osób, jak Ty.

 

face-treatment.jpgPrędzej czy później spotka to każdą z nas. Jedno spojrzenie w lustro i pytanie: czy to naprawdę ja? Niezależnie od tego, jak młodo się czujemy, nasza skóra nie oprze się wpływowi mijających lat. Można próbować z tym żyć…ale po co? Dzisiaj nie musimy sięgać po skalpel by czuć się i wyglądać dobrze. Walka z czasem może przebiegać zupełnie bezboleśnie.

 

1077940.jpgCzy wyobrażacie sobie waszego mężczyznę, który przez pół godziny zastanawia się czy lepiej kupić krem nawilżający, czy może liftingujący okaże się lepszy? Widzicie oczami wyobraźni swojego partnera, który jest głęboko przejęty koniecznością zakupu kremu pod oczy, w związku z pojawieniem się na jego twarzy pierwszych zmarszczek mimicznych? No właśnie… A skórę mają suchą? Mają! Zmarszczki im się pojawiają? Pojawiają! Nie pozostaje nam więc nic innego, jak samemu zaopatrzyć swojego mężczyznę w odpowiednie produkty i wbić mu do głowy dlaczego są mu absolutnie niezbędne! Jak to zrobić? Już wyjaśniam!

dual-frontview-hires.jpgKażda z nas ma własne triki służące poprawie wyglądu. Każda z nas wie również, że nawet najbardziej staranny makijaż i najlepiej dobrana sukienka nie zdziałają takich cudów jak piękna, gładka cera. Radość, jaką daje zdrowa, młoda skóra, nie musi mijać wraz z upływem lat. Warto nauczyć się dbania o siebie i sięgania po odpowiednie rozwiązania, by w każdym momencie życia czuć się ze sobą dobrze.

alarmclock.jpgKolejka do łazienki, szybka kawa, a w perspektywie walka z kilometrowym korkiem w drodze do pracy – w ferworze porannych czynności kultywujemy złe nawyki, które skutkują przybieraniem na wadze. Jak ich uniknąć?

 

Strona 1 z 2