Artykuły filtrowane wg daty: września 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: września 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: września 2012

DMKClogoxsNieskazitelna, idealnie gładka cera o naturalnym, zgodnym z naszym typem urody kolorycie – oto, do czego dążymy, stając rano przed lustrem i sięgając po kosmetyki. Pragniemy, by nasz makijaż utrzymał się przez wiele godzin bez konieczności wykonywania poprawek. Mamy wystarczająco dużo ważnych zajęć przez cały dzień i nie chcemy tracić czasu na sprawdzanie, czy skóra na czole i nosie nam się nie świeci lub czy podkład się nie rozpuścił, ujawniając drobne zmarszczki albo przebarwienia. Pewność, że zawsze wyglądamy perfekcyjnie, to podstawa naszego dobrego samopoczucia. Taką pewność dać nam mogą jednak tylko kosmetyki kolorowe najwyższej jakości, działające zgodnie z obietnicami producenta.

 

Mnogość dostępnych na rynku produktów do makijażu sprawia, że niekiedy mamy kłopot z wyborem. Kupując sobie w sklepie podkład, korektor i puder, postępujemy jak uczony, który przygotowuje się do eksperymentu: „Wypróbuję to i zobaczę, jak zadziała”. Wyniki naszych doświadczeń bardzo często nas jednak nie zadowalają. Kupujemy wiec następny zestaw kosmetyków, potem kolejny i kolejny… Ale czy naprawdę musimy bawić się w uczonego poszukującego niezawodnie działającej formuły? Nie! Taka formuła już istnieje i jest dostępna na wyciągniecie ręki. Jeżeli sięgniemy po kosmetyki DMK, nie będziemy już chciały zastąpić ich żadnymi innymi.

 

Firma DMK Cosmetics od lat cieszy się znakomitą reputacją ze względu na swoje wyjątkowe, holistyczne podejście do pielęgnacji cery oraz dążenie do perfekcji w korygowaniu jej niedoskonałości. Jej szczytowym osiągnięciem w tej dziedzinie jest nowa linia produktów do makijażu, na którą składają się podkłady, kosmetyki korygujące, rewelacyjna baza pod podkład

 

 

 

Cremè Glacé oraz sypkie pudry utrwalające.
Cremè Glacé to najlepsza na świecie baza pod podkład, przygotowująca twarz na jego przyjęcie dzięki stworzeniu na powierzchni skóry odpornej warstwy nawilżająco-ochronnej. Całkowicie kryje drobne zmarszczki, zapewnia wielogodzinną trwałość makijażu i tak nieskazitelne jego wykończenie, jakby wykonywał go profesjonalny wizażysta.
Kosmetyki korygujące DMKC to rozświetlacze HiLites, przyciemniacze LoLites oraz neutralizatory czerwieni i błękitu. Pozwalają wyrzeźbić rysy twarzy w pożądany sposób, eksponując walory oraz kamuflując wady dzięki zręcznemu manipulowaniu odbiciami światła od powierzchni skóry. Idea, która przyświecała twórcom tych kosmetyków, brzmiała: „Nakładasz mniej, a wyglądasz lepiej” i udało im się ją w pełni zrealizować.

 

Podkłady DMKC są pierwszymi na świecie kosmetykami wykorzystującymi antybakteryjne i przeciwgrzybicze właściwości roślinnego kompleksu ochronnego BIOCENCE™. Zawierają naturalnego pochodzenia antyoksydanty oraz substancje odżywiające i nawilżające skórę. Są odporne na działanie wody i wysokich temperatur (aż do 85°C). Wysoki współczynnik pigmentacji (do 53%) sprawia, że perfekcyjnie kryją niedoskonałości cery, nadając jej cudowną gładkość i młodzieńczy wygląd.

 

Mineralne pudry utrwalające HD DMKC zapewniają luksusowe, matowe wykończenie makijażu. Nie zawierają talku ani jego pochodnych. Mogą być stosowane z każdym podkładem w kremie. Po nałożeniu na twarz za pomocą puszka warstwa pudru staje się niewidoczna, redukując jednocześnie świecenie się skóry.

 

Kosmetyki DMKC polecić można zarówno profesjonalnym wizażystom, jak i klientom indywidualnym. Przeznaczone są dla każdego, kto pragnie uzyskać doskonałość makijażu. Nie pozostawiając efektu maski, skorygują nawet bardzo widoczne niedoskonałości skóry, takie jak blizny, oparzenia słoneczne czy przebarwienia. Złagodzą wygląd drobnych zmarszczek i nadadzą cerze świeży, promienny wygląd na bardzo wiele godzin, bez konieczności wykonywania poprawek. Nie zawierają olejków ani substancji drażniących, mogą być zatem stosowane przez osoby o wrażliwej skórze. Każdy, kto sięgnie po produkty DMKC, pokocha je na zawsze!

 

Więcej informacji na stronie
www.dmkcosmetics.pl
www.dannepoland.pl

lashnoir1Na rynku kosmetycznym w ostatnim czasie pojawiła się nowość – zabieg semi permanentnego tuszowania rzęs. Podążając za najświeższymi trendami ze świata mody i urody, Lash Noir opracował innowacyjną metodę  - coś, co było długo wyczekiwane przez kobiety, co spełni marzenia perfekcyjnego makijażu rzęs przez cały czas, w każdych warunkach.

 

Wykonywany tylko przez wykwalifikowanych profesjonalistów, ten nowatorski zabieg zawojuje przemysł kosmetyczny, ponieważ Lash Noir ma wielką przewagę nad tradycyjnym tuszem do rzęs. Jego efekt utrzymuje się przez 3-4 tygodni.

 

Lash Noir bezpiecznie pokrywa i podkręca rzęsy, równocześnie dodając zdumiewającą objętość, długość i głęboki, ciemny aksamitny kolor. W odróżnieniu od innych typów semi-permanentnych tuszy do rzęs, LashNoir daje gwarancje doskonałej jakości i długowieczności, czyli właśnie to, o czym każda kobieta marzy.

 

Zabieg semi-permanentnego tuszowania rzęs polega na nałożeniu na naturalne rzęsy Klientki tuszu Lash Noir, który po wyschnięciu staje się wodoodporny. Jego zaletą jest również wysoka jakość składników, zapewniających lekkość i elastyczność preparatu już po nałożeniu.

 

Jest to rewelacyjny zabieg dla Pań które lubią dobrze wyglądać w każdych warunkach - deszcz, śnieg, basen, wakacje w tropikach, śnieżne szaleństwo w górach, oraz dla kobiet zabieganych, które chcą zminimalizować czas porannych przygotowań do wyjścia.

lashnoir3

Więcej informacji o produkcie na stronie internetowej www.lashnoir.pl
Lub pod numerem telefonu 502 691 485

119656W PRL nie trzeba było niczego reklamować. W sklepach były pustki, a znalezienie fachowca graniczyło z cudem. Na rynku brakowało wszystkiego. Skoro popyt znacznie przewyższał podaż, nie trzeba było się w żaden sposób reklamować. Dziś bez pokazania na rynku swojego produktu, można zapomnieć o  jakimkolwiek dalszym rozwoju i zyskach.
Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu, a próba oszczędzania pieniędzy poprzez redukcję wydatków na nią, przypomina zatrzymywanie zegara w celu oszczędzania czasu.
Pojęcie „reklama” jest trafnie kojarzone z promowaniem się. Reklama jest jednym z pięciu głównych narzędzi używanych przez przedsiębiorstwa w celu dotarcia z informacją do rynku docelowego.

 

Reklamę definiujemy jako wszelkiego rodzaju płatną formę nieosobistej prezentacji oraz promocji pomysłów, dóbr lub usług. Reklama to efektywny sposób rozprzestrzeniania informacji o firmie i jej produktach.

 

Reklama istnieje od tysiącleci i świat się z nią nie rozstanie. Jest potrzebna, ale nie może być bezkarna. Przynosi korzyści materialne, ale często szerzy złe i prostackie gusta. Potrafi być dowcipna i odkrywcza, lecz także agresywna i obraźliwa(najlepszym przykładem jest natłok bloków reklamowych w TV lub radiu). Pobudza produkcję i sprzedaż towarów-ale uprzednio nasze pragnienia i apetyty. Trzeba o tym pamiętać, żeby nauczyć się z nią żyć , bo umiejętnie podana potrafi pozyskać dla nas klienta.

 

W czasach, gdy agresywna reklama bombarduje nas z każdej strony, odwykliśmy nieco od przekonania, że może ona pełnić także przydatną, informacyjną funkcję. Finalnie okazuje się, że trafiona idea może być najlepszym sposobem, by przywrócić właściwe umiejscowienie marketingu w sferze publicznej. Osoba zaintrygowana reklamą to osoba, która z własnego wyboru zapozna się z przedstawioną jej treścią – a więc osoba zdeterminowana, by rzeczywiście zaznajomić się ze specyfiką produktu. Jedną z najlepszych  form promocji wydaje się być Internet. Klient znajduje to czego szuka i bez pośpiechu i wymuszenia przegląda oferty, szczegółowo i w spokoju zapoznaje się z produktem.

 

W zasadzie każda działalność gospodarcza daje się reklamować w Internecie i powinna z tego bezwzględnie korzystać. Idea, wokół której buduje się marketingową narrację dla marki, stanowi o skutecznym powieleniu handlowych znaczeń. Rzeczywistość medialna stała się dostępna każdemu z nas, i nie ma już wielkiego problemu, żeby zamówić zestaw firmowych kalendarzy, umieścić swój banner na portalu internetowym, wyemitować telewizyjny spot, ale przecież niezwykle trudno zrobić to w taki sposób, by przekaz faktycznie trafił do potencjalnego klienta i został przez niego zapamiętany. Dlatego oprócz pomysłu ważne jest narzędzie jakim się posłużymy przy promocji.

 

Zanim zaczniesz myśleć o zakupie reklam przed głównym wydaniem Dziennika Telewizyjnego, zastanów się, czy w ten sposób dotrzesz do tego, do kogo chcesz dotrzeć. Może wydasz mnóstwo pieniędzy, a i tak  klient z twojej grupy docelowej może cię nie zauważyć. I tu pomysł na reklamę w Internecie. Profesjonalny i rzetelny portal informacyjno-reklamowy jest w stanie naprawdę być pomocny. Szczególnie gdy za plecami stoi widmo kryzysu ,potrzebna będzie solidna i niedroga forma pokazania swoich atutów. Niestety, ten kto poskąpi na reklamę rozmyje się we mgle na oceanie konkurencji.

 

Ciągle zbyt wielu właścicieli firm kojarzy słowo reklama z reklamą telewizyjną, czy prasową, która jest atrakcyjna wizualnie, wymaga szalonych pomysłów i …koniecznie musi być droga. Reklama w Internecie rządzi się jednak swoimi prawami, a rozwój firmy nie zawsze zależy od krzykliwej i nachalnych spotów reklamowych w tradycyjnych mediach. Mimo, że reklamy telewizyjne, radiowe czy prasowe mogą być skuteczne, to coraz czyściej odbiorcy reklam uodparniają się na ich przekaz. Wielu z nas po  pojawieniu się telewizyjnej reklamy, natychmiast zmienia kanał. Reklamując np. kosmetyki  musimy z góry założyć, że część odbiorców  na dany czas nie wykaże  zainteresowana produktem, natomiast internauta szuka konkretów.  Tradycyjne formy promocji mają też to do siebie, że sporo kosztują.

 

Co w takim razie oferuje Internet?

 

127892Po pierwsze promocja poprzez Internet nie wymaga wielkich nakładów finansowych. W dobie zagrożenia kryzysem daje widoczność i zainteresowanie firmą nie narażając jej na zubożenie. Po drugie, strona, która jest wysoko pozycjonowana w przeglądarkach internetowych, uważana jest przez internautów za najbardziej wartościową.  Portali internetowych reprezentujących określone branże nie odwiedzają przypadkowe osoby, a jedynie te, które szukają konkretnej oferty. Po trzecie, być może najważniejsze, wysoka pozycja  strony nie kojarzy się internautom z reklamą, a przez to nie budzi ich nieufności. Po czwarte nie męczy umysłu migawkami, zdawkowymi słowami, z których ciężko wyłonić potencjalnemu klientowi treść i sens. Ma on niczym nie nieograniczony czas w dostępie do informacji o produkcie.

 

Powiedziano kiedyś, że Internet jest przyszłością nieuniknioną. Więc nie unikajmy tego, co w tak niepewnych czasach pozwoli nam pozostać  zauważalnym, ciekawym, konkurencyjnym. Wyjdzmy do klienta, który czeka na nas  w sieci. Zastanówmy się, ile możemy stracić rezygnując z naprawdę taniej, a jakże skutecznej reklamy internetowej. Pieniądze oszczędzone koszem promocji, nie zaspokoją potrzeb firmy. Jedynie nasycona i przemyślana ekspozycja da nam dobre miejsce na mapie firm i pozwoli się dalej rozwijać.
Współczesnym kluczem do sukcesu jest budowa koncepcji, która nada marce nowego przyspieszenia i pomoże zbudować wyrazistą sieć znaczeń, trwale odróżniającą ją od konkurencji.
Rola reklamy internetowej polega na przesunięciu krzywej popytu w górę i  zwiększeniu zysków firmy.
Chcesz uniknąć skutków kryzysu-postaw na reklamę w sieci.

 

Red. Port.
Barbara Poniatowska