Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2012

tecza_wlosySylwester to jedna z nielicznych takich okazji w roku, kiedy możemy naprawdę zaszaleć. Na bal sylwestrowy możemy zakupić piękną wieczorową suknię i uczesać włosy zupełnie inaczej, niż zwykle. Na tę okazję warto jest przygotować coś wyjątkowego, ponieważ przez najbliższy rok będziemy tę noc na pewno niejednokrotnie wspominać. Doskonałe uczesanie powinno dobrze komponować się z naszą kreacją. Dobrze jest zatem zadbać o to, aby wszystko harmonijnie współgrało.

"Jasiu, skąd się bierze mleko? pyta Pani, Jasia.

-... z kartonu! - odpowiada zadowolony Jaś"

rzesy_mikropigm_OKOlśniewające spojrzenie w stylu Marilyn Monroe to marzenie niejednej kobiety. Niemal każda z nas chciałaby być szczęśliwą posiadaczką pięknych, gęstych i podkręconych rzęs. Jeśli jednak natura nie wyposażyła nas w taką oprawę oczu, zamiast kupować kolejny tusz, warto skorzystać z zabiegu zagęszczania i przedłużania rzęs.

 

Spotykamy się z  wieloma różnorodnymi preparatami do pielęgnacji włosów. Żeby trafnie wybrać kosmetyk, należy wiedzieć, jakie są najczęstsze problemy z włosami i jak za pomocą produktu kosmetycznego można je rozwiązać.

 

DSC_14952Z klientami jest tak samo jak z relacjami między ludźmi. Należy je pielęgnować. Zaniedbana miłość umiera, zapomniany przyjaciel traci z nami kontakt, masowo traktowany klient przechodzi do konkurencji.

 

Z pewnością masz grupę przyjaciół na których zawsze możesz liczyć. Masz partnera, który Cię kocha i wspiera. Nie dzieje się to samoistnie. Dajesz im wiele ciepła i uwagi. Nie tylko pamiętasz o urodzinach, ale znajdujesz czas na rozmowę, zaskakujesz drobnymi niespodziankami, nigdy nie  odmawiasz pomocy.  Sprawiasz ,że są dla Ciebie wyjątkowymi osobami.

odchudzaniepkikKażda z nas marzy o pięknie wymodelowanej i szczupłej sylwetce. Niestety zrzucenie zbędnych kilogramów wymaga wielu wyrzeczeń i dużej samodyscypliny. Naszczęście dzisiejsza kosmetologia oferuje wiele metod do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pamiętajmy jednak, że   chcąc jak najszybciej uzyskać oczekiwane rezultaty dobrze jest oprócz korzystania z zabiegów kosmetycznych przestrzegać zasad prawidłowego odżywiania i włączyć do terapii aktywność fizyczną. W gabinecie kosmetycznym mamy możliwość poddania się kilku rodzajom zabiegów wyszczuplających.

trendy_makijaz_jesien_2011W porównaniu z kipiącym kolorami latem jesień jest spokojniejsza, bardziej stonowana. Dominują beże, szarości, róże i czerwienie.