Peeling Kawitacyjny Natalie - 01 Blue - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Peeling Kawitacyjny Natalie - 01 Blue - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
venus765.jpg`

 

 

 


Legionów 52
62-800 Kalisz

 

e-mail: info@venus-beauty.pl

 

tel: +48 697201835

 


Peeling Kawitacyjny Natalie - 01 Blue

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

venus-19Peeling kawitacyjny Natalie NT01 to urządzenie najwyższej jakości w niewiarygodnie niskiej cenie.
Szpatuła wykonana jest w sposób maksymalnie ergonomiczny, praca aparatem staje się samą przyjemnością.
Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i w zasadzie intuicyjna (2 przyciski). Prezentowany peeling jest przeznaczony zarówno do użytku gabinetowego, jak i domowego. Minimalizm w połączeniu z jakością to główne zalety sprzętu godnego polecenia.

 

 

Peeling Kawitacyjny jest zabiegiem polegającym na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Jest całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem stosowanym w celu usunięcia zanieczyszczeń i martwych komórek. Pozwala także na głęboką regenerację skóry poprzez oczyszczenie jej na dużej głębokości. Rezultatem takiego zabiegu jest odnowiona i odświeżona skóra. Peeling kawitacyjny pozwala także na usunięcie nadmiaru serum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

 

Zabieg ten jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Na nawilżonej skórze utworzają się mikro-pęcherzyki, które pod wpływem działania drgań ultradźwiękowych zwiększają swoją objętość, a następnie całkowicie się rozpadają. W trakcie tego procesu uwalniane jest ciepło, a co za tym idzie, rośnie ciśnienie. Efektem owego działania jest rozbijanie komórek martwego naskórka. Zabieg jest bezpieczny, gdyż podczas jego trwania nie są uszkadzane żadne głębsze warstwy skóry.

 

Zabieg odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap odbywa się poprzez oczyszczanie i eliminację martwych komórek naskórka. Drugi etap natomiast polega na pobudzeniu mikrokrążenia, które prowadzi do wydalenia szkodliwych substancji z naszej skóry. W trakcie tego etapu wykonywana jest także jonoforeza, czyli część, w której dostarczamy skórze różnych witamin, składników odżywczych itp. Na samym końcu wykonywany jest masaż ultrasoniczny. Zabieg ten doskonale poprawia kondycję naszej skóry.

 

Czym różni się peeling kawitacyjny od zwykłego peelingu

 

Chociaż obydwa zabiegi kosmetyczne mają na celu złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszych warstw skóry, skuteczność peelingu kawitacyjnego w tej roli jest o wiele lepsza. Jego działanie opiera się na zastosowaniu specjalnej, ultradźwiękowej technologii. Docierające głębiej od standardowego peelingu ultradźwięki mogą usunąć nadmiar sebum z powierzchni skóry, oczyścić pory i pomóc w pozbyciu się zaskórników. Dla skóry dojrzałej peeling kawitacyjny to możliwość odzyskania zdrowego kolorytu i stopniowa redukcja niewielkich przebarwień pojawiających się z wiekiem na skórze.

 

Funkcje

  • Oczyszczanie skóry trądzikowej bez bólu


- Wysokiej częstotliwości fale w szybki i bezbolesny sposób usuwają zaskórniaki z porów oraz zapobiegają powstawania nowych zmian zapalnych na skórze. Całkowite oczyszczenie skóry.

  • Oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń


- Wysokiej częstotliwości fale o mocy 28, 000 usuwają resztki kosmetyków i zanieczyszczenia z głębokich warstw skóry.

  • Oczyszczanie z zrogowaciałej skóry


- Wysokiej częstotliwości fale i mikrodrgania pozwalają na całkowite pozbycie się zrogowaciałego naskórka w celu pobudzenia odnowy skóry.

  • Oczyszczanie głębokich warstw naskórka


- Urządzenie pozwala na rozkład przebarwień melaniny powstałych w głębszych warstwach naskórka w celu usunięcia ich z ciała.

  • Spłycanie zmarszczek


- Wysokiej częstotliwości fale i mikrodrgania sprawiają przyspieszenie aktywności skóry i pobudzenie produkcji kolagenu. Wnikające wewnątrz tkanek ciepło rozluźnia skórę i wypycha zmarszczki.Aparat posiada Certyfikaty CE oraz ISO


Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są fabrycznie nowe, z gwarancją producenta/importera.

Więcej na http://www.venus-beauty.pl/products/34/peeling-kawitacyjny-natalie-01-blue.html

 


Czytany 2394 razy

Skomentuj