PDT + MIKROPRĄDY - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka PDT + MIKROPRĄDY - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
venus765.jpg`

 

 

 


Legionów 52
62-800 Kalisz

 

e-mail: info@venus-beauty.pl

 

tel: +48 697201835

 


PDT + MIKROPRĄDY

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

venus-16Nowość na polskim rynku! Prezentujemu Państwu zaawansowany technologicznie sprzęt.
Urządzenie do PDT (fotoodmładzanie) + Mikroprądy (microcurrent) to urządzenie o najwyższej jakości gwarantujące szybkie i długotrwałe efekty.  Aparat posiada 4 kolory Fotonu ( Czerwony, Zielony, Niebieski, Żółty).

 

 

Kolory można dowolnie zmieniać, oraz konfigurować falę światła (fala stała lub impulsowa - z modulowanym czasem impulsu i przerwy). Mikroprądy o zmiennym natężeniu można używać jednoczesnie z działaniem PDT. Prezentowane urządzenie urozmaici usługi każdego salonu kosmetycznego lub Spa. Jego szerokie zastosowanie to gwarancja sukcesu i satysfakcji.

 

PDT,  za pośrednictwem energii fotonicznej aktywuje cząsteczni fotoreaktywne w celu wytworzenia wolnych rodników stymulujących metabolizm komórkowy i naprawę tkanek.
PDT odnawia skórę, jest pomocna w leczeniu trędziku, zamazywania blizn, działa przeciwbakteryjnie.

 

Mikroprądy  to  rodzaj elektrostymulacji, która niezwykle aktywnie pobudza odbudowę włókien kolagenu i elastyny, wygładza skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.Poprawiają cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczoi dotleniająco. Przyspieszają rozkład kwasu mlekowego i substancji odpowiedzialnych za odczuwanie bólu (bradykininy i histaminy), zwiększają proces syntezy protein i przyspieszają proces zdrowienia tkanek. Procesy zachodzące z wykorzystaniem mikroprądów w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację wygładzenie skóry.Mikroprądy usprawniają wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, poprawiają estetykę wyglądu skóry, która staje się gładsza i jaśniejsza. Posiadają właściwości regeneracyjne oraz wzmacniające metabolizm skóry i tkanki mięśniowej. Pod wpływem prądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej o 35% (regeneracja
skóry następuje 3,5 razy szybciej). Działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.

 

W okresie pomiędzy zabiegami w skórze zachodzą procesy naprawcze i lecznicze. Zwiększa się ilość kolagenu, elastyny i innych ważnych dla zdrowia skóry substancji (kolagenaza, receptor hialuronowego prokolagenu).

 

Więcej na http://www.venus-beauty.pl/products/57/pdt-mikroprady.html

Czytany 3001 razy

Skomentuj