Magnetis Terapia Polem Magnetycznym - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Magnetis Terapia Polem Magnetycznym - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
venus765.jpg`

 

 

 


Legionów 52
62-800 Kalisz

 

e-mail: info@venus-beauty.pl

 

tel: +48 697201835

 


Magnetis Terapia Polem Magnetycznym

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

venusMagnetis.jpgProfesjonalne urządzenie wielofunkcyjne Magnetoterapia & Odmładzanie jest prawdziwą innowacją na polskim rynku !

 

 

Nowoczesny desing oraz niezwykła skuteczność zabiegów w połączeniu z precyzją wykonania i nalepszą jakością sprawdzą się w każdym gabinecie. Prezentowany sprzęt przyciągnie nowych klientów i sprawi, że salon kometyczny stanie się ekskluzywny. Magnetoterapia wykorzystuje zmienne pola magnetyczne impulsowe, działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo oraz przekrwiennie.

 

Organizm człowieka wytwarza energię pola magnetycznego o niskiej częstotliwości od kilku do kilkudziesięciu Hz. To pole jest swoiste i bardzo delikatne. Jest ono także niezbędne dla zapewnienia komunikacji międzyneuronowej w systemie nerwowym i do prawidłowego działania narządów wewnętrznych. Pole magnetyczne w życiu człowieka nie powinno być zakłócane przez zwiększanie lub obniżanie poziomu. Zaburzenia w równowadze pola mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Tradycyjna chińska medycyna mówi o konieczności stabilności pola. Można to uzyskać poprzez unikanie stresu i innych czynnikow zewnętrznych, jednak oczywistym jest, że w codziennym życiu nie jestesmy w stanie tego uczynić. Urządzenie wielofunckyjne jest jednak doskonałą alternatywą na to. W prosty sposób może zredukować stres i poprawić nasze pole magnetyczne. Także pozwala na przyspieszenie metoabolizmu, transportu energii i elementów przemiany materii do różnych organów. Moze także zupełnie wyeliminować wszelkie problemy związane z zaburzeniami stabilności pola magnetycznego. Należy wiedzieć, że człowiek nie ma żadnych receptorów pola magnetycznego, to znaczy, że żadnym zmysłem nie wyczuwa obecności tego pola.

 

Struktury ciekłokrystaliczne, występujące w tkankach, również są wrażliwe na pole magnetyczne. Można zatem przypuszczać, że pod wpływem pola magnetycznego może zmieniać się przepuszczalność błon. Magnetoterapia wykorzystuje zmienne pola magnetyczne impulsowe, działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo oraz przekrwiennie.

 

Działanie urządzenia

 

Urządzenie służy do aktywacji energii, działania termicznego i magnetycznego energii. Poprzez oddziaływanie polem magnetycznym usuwa z organizmu szkodliwe substancje. Poprawia także syntezę kolagenu o aż 300 %. Także pomaga w przyswajaniu niezbędnych pierwiastków ( cynk, magnez, żelazo, miedz, mangan itp) aby usprawnić funkcjonowanie ciała i zachować w nim równowagę yin i yang. Wzmacnia i nawilża skórę.

 

Wskazania

  • sucha skóra
  • zmarszczki
  • zwiotczenie skory
  • duże pory
  • przebarwienia skórne
  • wczesna menopauza
  • zaparcia
  • bezsenność
  • bóle głowy
  • drażliwość

 

Parametry techniczne:

 

Napięcie: AC 220V lub 110V; 50/60Hz
Moc: 30W

 

Więcej na http://www.venus-beauty.pl/products/231/magnetis-terapia-polem-magnetycznym.html

 


Czytany 2253 razy

Skomentuj