Bio Skin Lifting + Bio Glove Magiczne Rękawiczki VR-2022 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Bio Skin Lifting + Bio Glove Magiczne Rękawiczki VR-2022 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
venus765.jpg`

 

 

 


Legionów 52
62-800 Kalisz

 

e-mail: info@venus-beauty.pl

 

tel: +48 697201835

 


Bio Skin Lifting + Bio Glove Magiczne Rękawiczki VR-2022

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

venus-10Mamy do zaoferowania Państwu innowacyjne urządzenie Bioliting Magiczne Rękawiczki. Jest to sprzęt najwyższej jakości , gwarantujący doskonałe efekty w bardzo krótkim czasie. Nowoczesny design i małe gabaryty urządzenia sprawdzą się w każdym  gabinecie kosmetycznym. Oprócz podstawowych akcesoriów do liftingu bez skalpela, nasz aparat wypasożony jest również w specjalistyczne rękawiczki, które pozwalają na wykonanie niezwykle efektywnego i zarazem dokładnego masażu mikroprądami.

 

 

Terapia mikroprądami jest oparta na prądach pulsacyjnych. Prąd ten jest najbardziej zgodny z prądem ludzkiego ciała. Pod wpływem mikroprądów następuje proces normalizacji funkcji zachodzących w komórkach oraz znaczny wzrost produkcji kolagenu. Zdrowe funkcjonowanie tkanek oraz prawidłowy metabolizm komórek przywraca skórze zdrowy wygląd. Procesy zachodzące przy mikroprądach w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację , wygładzenie skóry i wzmocnienie włókien mięśniowych. W efekcie otrzymujemy  ogólne ujędrnienie i poprawę owalu twarzy. Do terapii mikroprądami wykorzystuje się urządzenia emitujące prąd o wyjątkowo niskim natężeniu , który mierzy się w mikroamperach. Mikroprąd jest biologicznie najbardziej zgodny z bioelektrycznym prądem naszego organizmu. Normalizuje on funkcje zachodzące w komórkach, które uległy uszkodzeniu. Pod wpływem mikroprądu wzrasta wytwarzanie ATP , synteza protein, dotlenienie, absorpcja jonów i składników odżywczych, następuje również eliminacja toksyn. Podczas zabiegów mikroprąd dociera tam, gdzie zawiódł prąd naszego organizmu. Ludzkie ciało funkcjonuje na naturalnym prawie  elektryczności, które mówi , że ,,elektryczność przepływa po najmniejszej lini oporu,,. Dlatego prąd przepływa wokół uszkodzonego na ciele miejsca , a nie przez to miejsce. Mikroprąd posiada zdolność penetracji przez komórki, a nie przepływa nad nimi. Po zabiegach następuje znormalizowanie aktywności komórek dzięki czemu zredukowany zostaje stan zapalny  i wzrasta wytwarzanie kolagenu. Zdrowe funkcjonowanie komórek oraz prawidłowy metabolizm przywraca skórze zdrowy wygląd, staje się ona gładsza i jaśniejsza. Mikroprądy posiadają zdolności regeneracyjne oraz wzmacniające metabolizm skóry i  tkanki mięśniowej. Pod wpływem mikroprądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej, a działanie liftingowe jest efektywne.

 

W zestawie:


- Dwie podwójne elektrody (twarz)
- Dwie elektrody owalne (ciało)
- Para rękawiczek
- Dwa rollery

 

Parametry techniczne:

 

Zasilanie: 220V,  
Pobór mocy: 85W, 
Waga: 13kg, 
wymiary urządzenia: 46x35x15cm, 
wymiary opakowania: 52x37x28cm,

 

Więcej na http://www.venus-beauty.pl/products/268/bio-skin-lifting-bio-glove-magiczne-rekawiczki-vr-2022.html

 


Czytany 2510 razy

Skomentuj