Targi/wydarzenia - VII Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Targi/wydarzenia - VII Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

EMail Drukuj

Targi/wydarzenia

Zdarzenie 

Tytuł:
VII Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS
Kiedy:
04.11.2011 - 06.11.2011
Gdzie:
Targi Kielce S.A. - Kielce
Kategoria:
Targi Kosmetyczne

Opis


VENUS Po raz drugi jesienią zapraszamy na targi VENUS. W ubiegłym roku zwiedziło je 4 500 osób.

Ideą targów jest przedstawienie najnowszych trendów i sposobów pielęgnacji zarówno kobiecej, jak i męskiej urody. Dlatego na stoiskach firm z całej Polski przeważają oferty zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej. Nie brakuje też pokazów najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych. Wystawa VENUS umożliwia producentom kosmetyków, producentom i dystrybutorom aparatury oraz wyposażenia salonów dotarcie do swoich odbiorców – kosmetyczek, fryzjerów, lekarzy dermatologów, chirurgów plastycznych, farmaceutów.

VENUS W ramach wystawy zwiedzający mogą zapoznać się tajnikami zabiegów upiększających na twarz i ciało oraz wziąć udział w licznych pokazach najnowszych trendów fryzjerskich i makijażu. Specjaliści udzielać będą również porad z zakresu zdrowia i wizażu.

Targi VENUS skierowane są zatem zarówno do profesjonalistów, jak i wszystkich, którzy na co dzień dbają o swoją urodę. W ramach wystawy odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących dedykowanych amatorom i specjalistom.

VENUS Zapraszamy na prestiżowe, odbywające się od 7 lat w Targach Kielce, Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu, których tematem przewodnim w 2011 roku jest "Makijaż koktajlowy z wykorzystaniem błysku i transparencji". Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem i odbywa się pod okiem profesjonalnego jury. Przewodniczącą jest bowiem Ewa Filipecka – artysta makijażu, kreator wizerunku a jednocześnie Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym.

Udział warto wziąć także w III Dniach Kosmetologii, a w jego ramach w Międzynarodowej Konferencji Kosmetologicznej. Po raz pierwszy odbędą Mistrzostwa w Zdobieniu Paznokci, których organizatorem jest Klinika Pięknych Paznokci Mariola Pawłowska-Włodarczyk.

Miejsce

Targi Kielce S.A.
Miejsce:
Targi Kielce S.A.   -   Strona www
Ulica:
Zakładowa 1
Kod:
25-001
Miasto:
Kielce
Województwo:
Świetokrzyskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny