Największe absurdy ubiegłego tygodnia. - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Największe absurdy ubiegłego tygodnia. - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
poniedziałek, 16 lutego 2015 21:34

Największe absurdy ubiegłego tygodnia.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Czyli historie celebrytów w krzywym zwierciadle.

Posiadając jakikolwiek talent, nie trzeba się zbytnio wspomagać wymyślonymi historiami, o których będzie huczeć cały show biznes.

Gdy nie jest on tak wyraźny, bądź natura obdarzyła nas tylko niezbyt zachwycającą urodą, jedynym ratunkiem, by zaistnieć w tabloidach to zrobić z siebie idiotę. Kto najbardziej się o to postarał?
absurdy201502 3

W poniedziałek odbyła się gala Telekamer TeleTygodnia, na której poznaliśmy najpopularniejsze gwiazdy telewizji. Dla nominowanych jest to niesamowity prestiż, jednak jaki kraj, takie nagrody.

Gala powinna zmienić nazwę na najbardziej żałosną i żenującą próbę wciśnięcia ludziom kitu.

Barbara Kurdej-Szatan tak brawurowo zagrała w reklamie, że dostała statuetkę dla najlepszej aktorki.


Za kulisami mówi się jednak, że osoby liczące głosy dostały od blondynki starter z sieci, którą promuje i dlatego werdykt był taki, a nie inny.

W ostatniej chwili jury chciało zmienić wyniki głosowania, ale w czasie wybierania numeru okazało się, że nie mają zasięgu.

Zastanawia nas, w jaki sposób Jarosław Kuźniar przekonał wszystkich, by zwyciężył w swojej kategorii. Jak ćwierkają „sikorski” na Twitterze, zapewne zrobił to, co Polacy Amerykanom.

Na całym świecie społeczeństwo dostaje zbiorowego orgazmu dzięki premierze filmu 50 Twarzy Greya. Dla nich będzie to jedyna okazja do obcowania z seksem, erotyzmem i nagością.
Dakota Johanson ma umilić czas samotnym panom, a Jamie Dornan rozpali zmysły płci pięknej. Spekuluje się, że porno dla mamusiek będzie puszczane na lekcjach wychowywania do życia w rodzinie.absurdy201502 2

Nakładanie prezerwatywy na banana zostanie zastąpione przez pierwszy raz głównych bohaterów.

To nie będzie boleć, szczególnie nieco bardziej perwersyjnych nauczycieli, którzy już zapisują się na ochotników przekazywania takie wiedzy uczniom.

Kształcenie w tej dziedzinie zawsze się przyda.

Bożenka z Klanu niedawno stała się kobietą, teraz poszła o krok dalej i związała się z dużo starszym od siebie mężczyzną.

Rozochocona po swoim pierwszym razie przed kamerami, stwierdziła, że potrzebuje doświadczonego faceta.

Rafał Samborski, który mógłby być jej ojcem, w końcu wyszedł z cienia i chce przez łóżko Kaczorowskiej zostać celebrytą.

Wcześniej próbował swoich sił u Natalii Siwiec, Anety Zając, czy nawet Rafała Maślaka, ale wszystko spełzło na niczym.

Na wiosnę ma także pojawić się w „Klanie”. Godnie zastąpi Ryśka?


Jola Pieńkowska znowu zaatakowała. Patrząc na to, jak Anna Kalczyńska partoli jej robotę, wydeptaną ścieżkę grozy w Dzień Dobry TVN, nie mogła się powstrzymać i wyszła przed szereg dawnych kolegów.

W radiowym wywiadzie stwierdziła, że nie życzy sobie, by rolnicy i górnicy najeżdżali jej ukochaną Warszawę.

Zwerbowała nawet swojego męża, by cały swój majątek wydał na szlabany i ochronę, ale „zagraniczne ciągniki” okazały się nie do pokonania.

Teraz wyprzedaje wszystkie swoje torebki za 40 tysięcy i na kolanach wróciła do Edwarda Miszczaka, by znowu mogła występować w świadaniówce obok słodkiego Robercika.

Niestety, los chciał, że dyrektor stacji wysłał ją na ulice stolicy, by tam zademonstrowała swoje niezadowolenie.


absurdy201502Polska branża rozrywkowa zamarła – Doda też kupuje w Biedronce! Kryzysu nie dało się zażegnać i nawet „krulowa” musiała przykręcić kurek.

Wszyscy nerwowo spoglądają na siebie i szukają rozwiązania.

Najgorsze jest jednak to, że widząc coraz większe problemy finansowe, celebryci masowo ruszyli do najtańszego dyskontu i wykupili wszystkie czekoladki na walentynki.

Nie będzie chwalenia się torebkami od Chanel, butami od Louboutina.

Rabczewska ponoć rozważa nawet zakończenie swojego związku z Haidarem, jeśli prezent jaki dostanie będzie tańszy od niej.

Obawiamy się, że wokalistka ceni się tak wysoko, iż jej toyboy będzie musiał pożegnać się z Instagramem.

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/