Poring-Method - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Poring-Method - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

PM Shireen Siegel CMYK

INJEX Poland sp. z o.o.
CH PANORAMA

Al. Witosa 31, lok. 139
00-710 Warszawa

Tel. (22) 842 32 32

Tel. 732 707 535

biuro@poring-method.pl

sales@poring-method.pl

 

WWW:
www.poring-method.pl

Poring-Method
Poring-Method

Poring-Method (1)

Oceń ten artykuł
(22 głosów)

Koncepcja SHIREEN PORING-METHOD

Wypełnienie Kwasem Hialuronowym

bez igły = bez ryzyka

 

PM Shireen Siegel CMYK

Innowacyjna Metoda SHIREEN PORING-METHOD została opracowana w Niemczech przez firmę INJEX PHARMA AG, lidera w dziedzinie produkcji i sprzedaży wstrzykiwaczy ciśnieniowych bez igły. Obecnie zdobywa ogromną popularność w Europie Zachodniej (Niemcy, Wielka Brytania, Holandia). W Polsce jest absolutną nowością.Zabieg może być wykonywany przez kosmetyczki po odbyciu odpowiedniego szkolenia.

 

Metoda Shireen idealnie nadaje się do zwalczania i wypełniania zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), bruzd nosowo-wargowych, lwią zmarszczkę między brwiami czy zmarszczek mimicznych. Efekt zabiegu jest natychmiastowy - skóra staje się zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki przestają być widoczne. Jest to metoda bezinwazyjna i bezbolesna, a jej rezultaty utrzymują się przez długi czas.

 

ZABIEG SHIREEN PORING-METHOD Kuracja ta oparta jest na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie opracowanej formuły kwasu hialuronowego. Ma on działanie wiążące wodę w macierzy komórkowej, co powoduje zahamowanie procesu jej utraty i zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, a w efekcie jej wygładzenie. Sam zabieg wstrzykiwania roztworu jest właściwie bezbolesny, ponieważ narzędzie PoreJet jest urządzeniem bezigłowym, a substancja Fluid One lub Fluid Plus wstrzykiwana jest pod ciśnieniem przez ujścia gruczołów łojowych bezpośrednio do skóry właściwej. Wstrzykiwacz Shireen PoreJet można nazwać strzykawką bez igły. Preparat wstrzykiwany pod ciśnieniem za pomocą Shireen PoreJet rozprowadza się pod skórą w kształcie stożka i wchłania się o wiele lepiej i szybciej niż przy użyciu igły. Energia mechaniczna działania sprężyny i specjalnego tłoku wstrzykiwacza umożliwia pod dużym ciśnieniem szybko, lecz płynnie przeprowadzić bardzo cienki strumień substancji przez mikroskopijne otwory do tkanki podskórnej, bez nakłuwania igłą. Otwór w ampułce Poring-Method ma zaledwie 0,17mm, czyli jest dwukrotnie mniejszy od najmniejszych igieł insulinowych.

 

shiren_wstrzykiwanieDostępne są dwa preparaty do wstrzykiwania przy pomocy Shireen PoreJet:

 

Preparat Fluid One to substancja oparta na formie niesieciowanej kwasu hialuronowego, jest to błyskawiczny środek nawilżający z delikatnym efektem wypełnienia stosowany na zmarszczki, zwiększający gęstość i elastyczność skóry. Dodatek mannitolu, naturalnego alkoholu cukrowego w składzie kwasu hialuronowego znacznie spowalnia jego rozkład, co zwiększa długotrwałość efektu.

 

Natomiast drugi preparat, Fluid Plus, jest oparty na usieciowanej postaci kwasu hialuronowego, dlatego jego głównym efektem jest wypełnianie zmarszczek. Zaleca się stosowanie mieszanki tych dwóch preparatów, ponieważ ich działanie wzajemnie się uzupełnia. Otrzymujemy efekt wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym, a jednocześnie zapewniamy naszej skórze rewitalizację, poprawę jej nawilżenia i gęstości, a systematyczne podawanie do skóry nieusieciowanego kwasu hialuronowego przedłuża trwałość wypełnienia.

Shireen Poring-Method doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zmarszczkami. Nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale przede wszystkim uruchamia mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg jest bardzo bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych, a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka.

 

www.poring-method.pl

poring method