Profesjonalne fotele do zabiegów pedicure - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Profesjonalne fotele do zabiegów pedicure - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Profesjonalne fotele do zabiegów pedicure

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

bentlonlogo

 

Profesjonalne fotele do zabiegów pedicure

bentlonfotel12

 

 

Profesjonalne fotele do zabiegów pedicure holenderskiej marki Bentlon zostały zaprojektowane z myślą o salonach kosmetycznych. Urządzenia posiadają medyczny certyfikat zgodności określony w dyrektywie 93/42/EEC Unii Europejskiej. Ponadto spełniają wymogi techniczne opatrzone europejskimi certyfikatami jakości ISO13485:2003 oraz ISO9001:2000. 

 

Elektrycznie regulowane pozycje fotela

Ergonomicznie ukształtowana tapicerka jest wyjątkowo wygodna i zapewnia maksimum luksusu. Fotele wyposażone wariantowo w cztery silniki pozwalają ustawić wysokość fotela, wychylenie oparcia pleców i nóg oraz regulować pochylenie fotela do przodu. Podczas podnoszenia fotela do góry oparcie jednocześnie się odchyla do tyłu zapewniając dodatkowy komfort klientki podczas zabiegu.

 

Opatentowana technologia pochylania fotela do przodu ułatwiająca siadanie

Funkcja pochylenia fotela do przodu jest unikalną, opatentowaną technologią marki Bentlon zaprojektowaną głównie z myślą o starszej grupie klientów mających już problemy z mobilnością. Dzięki tej opcji, fotel pochylając się do przodu umożliwia klientce łatwe zejście z siedziska redukując do minimum odległość nóg od podłoża.

 

Ruchome podnóżki i podłokietniki

Wysuwany podgłówek i podnóżek pozwalają na dostosowanie długości. Obrotowe podłokietniki ułatwiają wejście na fotel i zabezpieczają w trakcie zabiegu. Ponadto, możliwość odchylenia podłokietników przy całkowicie horyzontalnej pozycji fotela, pozwala klientce leżącej na brzuchu, na naturalne i wygodne ułożenie rąk podczas masażu pleców. Możliwość całkowitego odchylenia podnóżków na boki pod kątem 90oC pozwala na bezproblemowe przeprowadzenie zabiegów przygotowawczych takich jak rozmiękczanie naskórka stóp. Dodatkowo fotele mogą być wyposażone w funkcje podgrzewania. Funkcja podgrzewania obejmuje oparcie oraz siedzenie zapewniając dodatkowy komfort podczas zabiegu.

 

Specjalny pojemnik do pedicure i ergonomiczna podpórka dla pedicurzystek

Zaletą jest też możliwość zamontowania specjalnego pojemnika do pedicure. Pojemnik ten wyposażony jest dodatkowo w ergonomiczną podpórkę zaprojektowaną z myślą o pedicurzystkach. Ta opatentowana technologia jest przełomem w dziedzinie wykonywania zabiegów pedicure, pozwalająca odciążyć ramiona, przedramiona i dłonie podczas pracy. Zamontowany pojemnik wraz z podpórką pozwala na uniesienie fotela znacznie wyżej niż w do tej pory stosowanych, zapewniając przybranie pozycji wyprostowanej podczas wykonywania pedicure, eliminując w ten sposób często towarzyszący ból pleców. Pojemnik z podpórką może być zamontowany we wszystkich rodzajach foteli marki Bentlon. Dla małych gabinetów kosmetycznych polecamy wersję Twist naszych foteli, posiadającą opcję obrotu fotela o 180oC w poziomie. Funkcja ta pozwala na ułożenia klientki pod kątem dogodnym dla pedicurzystki.

 

W pełni wyposażone stanowisko za przystępną cenęW takiej kombinacji możemy wykonywać wszystkie zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz, manicure, pedicure, masaże, bez budowy dodatkowego stanowiska. Szczegółowe specyfikacje foteli mogą Państwo znaleźć w tabelce załączonej poniżej.

 

bentlon77

 

bentlon88

 

bentlon99

 

 

bentlon102

 

 

 

 

 

Wyłączny dystrybutor marki BENTLON


tristarlogogo

 

80-288 GDAŃSK

ul. Marusarzówny 2

tel: + 48 58 347 62 31 , + 48 603 790 161

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.tristarcosmetics.pl

Czytany 4205 razy

Skomentuj