LipoCryo - System do Kriolipolizy - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka LipoCryo - System do Kriolipolizy - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

LipoCryo - System do Kriolipolizy

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

lipo2.pngSystem stosuje zasadę kriolipolizy, nowatorskiej techniki służącej do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.

 


 

Zabiegi wykonuje się w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.

dla_kogo.jpg

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej.

zabieg.jpg

(1) Tkanka tłuszczowa przed zabiegiem. (2) Zabieg polega na działaniu na tkankę tłuszczowąodpowiednio niska temperaturą, co po pewnym czasie wyzwala (3) stan zapalny oraz (4) wyzwala  rozwój limfocytów, histiocytów oraz innych komórek, które redukują ilosć tkanki tłuszczowej (5).

 

przedpolipo.jpg

polipo.jpg

 

 

Więcej na www.lipocryo.com.pl

Czytany 4027 razy

Skomentuj