Laser diodowy Zema 850W - najmocniejszy na rynku - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Laser diodowy Zema 850W - najmocniejszy na rynku - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Laser diodowy Zema 850W - najmocniejszy na rynku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

zema laserJedyny i  pierwszy laser diodowy, który usuwa włosy jasne, białe, rude, siwe !!!I

 • maksymalna moc diód 850W
 • bezpolesna depilacja dzięki technologiom PIPW oraz InMOTION
 • dodatkowe funkcje - zagęszczanie skóry, poprawa jej jakości i kolorytu
 • gęstość energii 195J/cm2
 • duże pole zabiegowe - 15mm x 15mm
 • diody laserowe od amerykańskiego producenta nLIGHT z USA
 • bardzo cicha praca
 • najłatwiejszy laser w obsłudze na rynku - tylko dwa parametry do ustawienia

 

Technika laserowa jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie kobiet I mężczyzn w temacie usuwania owłosienia. Jest systematycznie udoskonalana, aby sprostać wymaganiom stawianym przez gabinety, aby zabiegi były bardziej wydajne, jednocześnie będąc przyjemniejsze w odczuciach dla pacjentów. Laser diodowy Zema posiada te cechy,  zapewniając niezrównane bezpieczeństwo i skuteczność z łatwości użytkowania.

Jako laser diodowy Zema nie ma sobie równych w usuwaniu owłosienia- dodatkowo laser posiada dwa tryby dla tej funkci (Ultra Hair Removal oraz Hair Removal) dobierane odpowiednio i indywidualnie do klienta, rodzaju owłosienia i koloru skóry. Laser emitując falę o długości 808nm dociera do mieszków włosowych, gdzie energia świetlna zamieniana jest w energię termiczną, co pozwala na trwałe usunięcie włosów.  Dodatkowym atutem lasera Zema jest to, że dzięki plamce zabiegowej o większej powierzchni, światło dociera na większą głębokość, tak, by dotrzeć do mieszków położonych najgłębiej, nie uszkadzając przy tym tkanek otaczających włos.

 

Pulse in pulse wavezema laser1

Laser diodowy Zema wykorzystuje bardziej zaawansowane techniki od pozostałych  laserów. Wzorcem fali emitowanej przez Zema jest tzw. ‘PIPW’ co oznacza w dosłownym tłumaczeniu ‘puls w pulsie’. Dzięki tej technologii zabiegi są mniej bolesne i przynoszą lepsze efekty. PIPW naprzemiennie chłodzi I rozgrzewa skórę każdorazowo w trakcie trwania pulsów, co sprawia, że zabiegi są bezbolesne.

 

SHR (Super Hair Removal)

Tryb SHR pozwala na ustawienie powtarzalności 10 pulsów na sekundę, ponadto nie podgrzewa tkanek otaczających włos- co zabezpiecza przed ich uszkodzeniem. Technologii ‘in motion’ wykorzystywanej w laserze Zema zabiegi są szybkie, bezbolesne I efektywne.

 

Tryb UHR - Ultrapulsed Hair Remowal

Program UHR wykorzystuje optymalną długość fali- 808nm, która pozwala światłu penetrować w głąb skóry właściwej, gdzie umiejscowione są mieszki włosowe.

Czas trwania impulsu i powtarzalność pulsów może być dowolnie wybierana dla optymalnego efektu zabiegu.

Tryb ten może zostać wybrany jako poprzedzający tryb HR, w celu dogrzania mieszków włosowych (szczególnie polecany do włosów trudnych: jasnych, białych, siwych, rudych).

Jego maksymalna moc jest relatywnie niższa od mocy trybu HR.

 

Tryb HR

Laser diodowy Zema łączy w sobie najnowsze technologie. Zabiegi w trybie HR są tak skuteczne, dzięki połączeniu wysokiej mocy maksymalnej lasera (850W) i bardzo krótkiego pulsu 1-300ms. Dzięki rozgrzaniu mieszków w trybie UHR praca w trybie  HR przynosi niesamowite rezultaty.

 

Tryb ST - Skin Tightening (Odmładzanie skóry) zapewnia połączenie wydajnego odmładzania skóry przy użyciu podwójnych pulsów. Tryb ST daje stopniową poprawę jakości i gęstości skóry. 

W momencie pracy lasera wiązka wysyłana przez niego powoduje w skórze drgania, oraz kontrolowane podgrzanie temperatury- te dwa czynniki odpowiedzialne są za poprawę stanu włókien kolagenowych. Drgania wywołują gimnastykę kolagenu, które dzięki dodatkowemu podgrzaniu zostają skrócone, co powoduje efekt liftingu.

 

Tryb SW (rozjaśnianie skóry).

Tryb SW wykorzystuje dwa różne czasy trwania pulsów, skupiając się i uderzając w melaninę zawartą w skórze. Dzięki działaniu lasera następuje redukcja przebarwień.

Światło lasera skupia się na ciemnym barwniku (hemoglobina, melanina), i ta zasada została wykorzystana przy zabiegu usuwania przebarwień. Jak wiadomo przebarwienia to skupisko pigmentu. Właśnie on staje się celem wiązki światła wysyłanej przez laser, po pochłonięciu energii przebarwienie zostaje rozjanione.

 

Laser diodowy o długości fali 808nm. Wyprodukowany przez koreańską firmę z 17-letnim doświadczeniem na rynku medycznych urządzeń. Posiada certyfikat CE medyczny i KFDA.

 • Metoda super ciągłej fali powoduje że każdy impuls ma taką samą, wcześniej ustaloną moc.
 • Tylko 7o rozbieżności wiązki lasera sprawia że zabiegi są bezbolesne i bardzo efektywne.
 • Plamka zabiegowa o rozmiarze 15 x 15mm.
 • Delikatny ale bardzo wysoki poziom energii 195 J/cm2.
 • Szybkość działania do 10Hz
 • Brak materiałów eksploatacyjnych znacznie obniża koszty użytkowania.
 • Moc diód: 800 W ( 850 W max)
 • Czas trwania impulsu: do 300 ms
 • W cenie zawarte szkolenie.
 • Gwarancja 24 m-c.
 • Sprzęt zastępczy na czas naprawy gratis !!!

Dane techniczne

Źródło światła

Diody, fala ciągła

Długość fali

808nm

Moc lasera

Do 195J/ cm2

Czas trwania pulsu

5-300msec

Rozmiar plamki zabiegowej

15x15mm

Częstotliwość oddawania pulsów

1-10Hz

Sterowanie

Komputer

Chłodzenie

Chłodzenie wodą

Wymagania elektryczne

220-250 V, 50-60 Hz

Wymiary

35 x 50 x 108cm

Waga

50kg

Moc wyjściowa diód

800W (max 850W)

 

 Więcej na: http://cosmed24.pl/

 

 

1 Komentarz

 • ^ małgorzata poniedziałek, 09 lutego 2015 13:59 Umieszczone przez: małgorzata

  Wiatam,
  Chcialabym dowiedziec sie jaka jest cena tej maszyny??
  z gory dziekuje za odp:)
  Pozdrawiam,
  Malgorzata Starzec

  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

+Dodaj komentarz