Infuzja tlenowa - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Infuzja tlenowa - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Infuzja tlenowa

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

infuzja tle1infuzja tle2Urządzenie OVERLINE przeznaczone jest do zabiegów infuzji tlenowej. Nowoczesny design, łatwa, intuicyjna obsługa, możliwość szybkiego przemieszczania urządzenia. Sprzęt jest produkcji włoskiej, opracowany i testowany przez naukowców z Uniwersytetu w Ferrarze co daje gwarancję jakości, bezpieczeństwa i skuteczności wykonywanych zabiegów. Ponadto urządzenie posiada certyfikaty ISO TUV potwierdzające najwyższą jakość.

 

Infuzja tlenowa jest zabiegiem silnie dotleniającym, nawilżającym i odmładzającym skórę. Odpowiednie ciśnienie, współgrające z urządzeniem kosmetyki sprawiają, że zabieg jest skuteczny a jego rezultaty widoczne są natychmiast. Infuzja tlenowa łagodzi podrażnienia, wygładza skórę i nie powoduje skutków ubocznych. Ze względu na widoczną, natychmiastową poprawę wyglądu skóry stosuje się ją również jako zabieg bankietowy. Do zabiegu infuzji tlenowej nie ma przeciwwskazań dlatego tez polecany jest on kobietom w ciąży.

 

Laboratoria Overline dają możliwość różnorodnej konfiguracji urządzeń. Oprócz infuzji tlenowej do urządzenia można dołączyć programy zabiegowe takie jak: fale radiowe, mikrodermabrazję z jednorazowymi głowicami, elektroporację, maskę świetlną z koloroterapią.

 

Skóra po zabiegu jest odświeżona, dotleniona, komórki pobudzone do regeneracji. Efekty zabiegu sprawiają, że klientki chętnie powracają na kolejne sesje.

 

Zalety urządzenia Overline:

  • Skuteczność zabiegu
  • Intuicyjna łatwa obsługa
  • Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami ISO TUV
  • Europejska produkcja
  • Szybki zwrot z inwestycji

 

Więcej na: www.cosnet.pl

 

+Dodaj komentarz