Cellu-Med ® - masaż podciśnieniowy, urządzenie do endermomasażu - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Cellu-Med ® - masaż podciśnieniowy, urządzenie do endermomasażu - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Cellu-Med ® - masaż podciśnieniowy, urządzenie do endermomasażu

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

cellumedUrządzenie do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki oraz odmłodzenia twarzy
Cellu-Med


Co to jest Cellu-Med ® ?

 

Cellu-Med ® - to rewolucja w zabiegach wyszczuplania i ujędrniania skóry. Masaż próżniowy to zabieg, który jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Usuwa tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów (naczyń krwionośnych i nerwów). Efekty są porównywalne do liposukcji. Liposukcja to inwazyjny zabieg chirurgiczny, związany z niedogodnościami, wydłużonym okresem rekonwalescencji, ryzykiem powikłań.

 

 

Zabieg przy użyciu Cellu-Med ® - to opracowana przez naukowców rewelacyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała: brzucha, pośladków, ud i bioder oraz ukształtowanie sylwetki.

 

Urządzenie Cellu-Med - cena promocyjna: 39 000 zł brutto

Promocja ważna do: 30.06.2013


Cena zawiera:

- 2 głowice: 1 głowica na ciało i 1 głowica na twarz
- 2 lata gwarancji oraz serwis pogwarancyjny
- urządzenie zastępcze - w przypadku usterki gabinet nie zostanie bez urządzenia
- możliwy transport urządzenia do Państwa gabinetu
- 4,5 godz., szczegółowe szkolenie prowadzone przez kosmetologa, pracującego na co dzień w naszym gabinecie: Centrum Med-Estetica (nasze doświadczenie w wykonywaniu zabiegów urządzeniem: od stycznia 2009)
- stałe bezpłatne konsultacje kosmetologiczne dot. obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów - w przypadku jakichkolwiek pytań po zakupie prosimy klientów o kontakt z nami na specjalną infolinię konsultacyjną
- certyfikat ukończenia szkolenia
- pisemny program szkoleniowy
- szczegółową kartę konsultacyjną i oświadczenie dla klienta gabinetu
- instrukcję w j. polskim
- 5 kostiumów do zabiegów

 

Działanie fizjologiczne urządzenia Cellu-Med ®:

 • drenaż limfatyczny tkanki łącznej
 • przyspieszenie procesów przemiany materii
 • zwiększenie dostaw tlenu, substratów energetycznych i czynnościowych
 • zwiększenie przepływu krwi i limfy
 • pobudzenie przemiany materii w komórkach
 • poprawa napięcia mięśniowego
 • działanie przeciwbólowe i rozluźniające napiętych mięśni
 • przyspieszenie procesów gojenia się tkanki

 

Cellu-Med ® - ciało:

to idealny zabieg dla Ciebie !!!
to masaż podciśnieniowy, który działa na skórę i tkankę łączną.

 

EFEKTY:

 • likwidacja cellulitu (wszystkie stopnie)
 • likwidacja tkanki tłuszczowej
 • wymodelowanie sylwetki
 • zmniejszenie blizn i rozstępów
 • zmniejszenie obrzęków

 

Cellu-Med ® - twarz:

To narzędzie do walki z oznakami starzenia skóry !!! Specjalistyczne małe głowice Cellu-Med ® służą do delikatnego masażu podciśnieniowego twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki nim i odpowiedniej technice drenażu limfatycznego twarzy uzyskujemy rewelacyjne efekty w odmładzaniu, regeneracji i liftingu skóry.

 

EFEKTY:

 • odmłodzenie skóry
 • redukcja zmarszczek
 • lifting twarzy;
 • redukcja worków pod oczami

 

Kiedy można zobaczyć rezultaty?

 

Poprawa jest odczuwalna już po pierwszym zabiegu. Jednak optymalne wyniki widoczne są po serii około 8-10 zabiegów wykonywanych co drugi dzień. Większość klientów zauważa obniżenie wielkości ubrań o 1-2 rozmiary.

 

Masaż próżniowy zwiększa krążenie płynów. Ta poprawa jest odczuwalna przy pierwszej sesji. Klientka wraca do domu w lepszym nastroju. Widocznie zwiększa się diureza (cząsteczki tłuszczu są usuwane w naturalny sposób wraz z moczem). Razem z nadmiarem wody usuwane są toksyny, które powodują zmniejszenie się cellulitu. W trakcie serii zabiegów zaleca się również ograniczenia dietetyczne – szczególnie pokarmy niskotłuszczowe i dużą ilość płynów – minimum 2 l na dobę (woda, herbata zielona i czerwona, soki warzywne).

 

Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwia wydalanie tłuszczu z organizmu i zmniejsza obciążenie wątroby. Efekty zabiegu wspomaga oczywiście zwiększenie aktywności fizycznej.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg przy użyciu urządzenia Cellu-Med ®?

 

Zabieg przeznaczony jest dla osób walczących z otyłością (brzuch, uda, biodra, pośladki). Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit w miejscach, w których najtrudniej się ich pozbyć.

 

Dodatkowe korzyści

 

Cellu-Med ® nie działa tylko na zgromadzony tłuszcz, ale pobudza również działanie układu limfatycznego, co powoduje dodatkową likwidację obrzęków. Dzięki odpowiednio skonstruowanej głowicy i specjalistycznej technice masażu następuje poprawa stanu skóry. Staje się ona gładka, młoda i ujędrniona.

 

Nasze urządzenia są najlepszym wyborem dla Państwa. Najwyższa jakość - najniższa cena. Zapewniamy także najlepsze kostiumy body suite do masażu próżniowego w najlepszych cenach.

 

Rewelacyjna terapia próżniowa na cellulit i modelowanie sylwetki !! Nowoczesna technologia odpowiada na zapotrzebowanie profesjonalistów z branży estetycznej na całym świecie. Odkryj nasze nowe urządzenie i daj się zaskoczyć jego wynikami !!

 

Wszechstronne urządzenie w gabinetach:

- dermatologicznych
- kosmetycznych
- SPA

 

Urządzenie posiada wyjątkową pompę, która zmniejsza poziom hałasu w porównaniu z innymi urządzeniami, a duża MOC i wysoki poziom ssania pozwala na skrócenie czasu zabiegu.

Urządzenie posiada certyfikat ISO oraz medyczny certyfikat CE!

 

Więcej na http://www.profi-med.eu/cellumed.php

Czytany 5106 razy

Skomentuj