Żel Wybielający Bright White - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Żel Wybielający Bright White - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Żel Wybielający Bright White

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

zel wybielajacyDzięki żelowi wybielającemu Bright White osiągniesz ładny, czysty, biały uśmiech w jedyne 20-30 minut dziennie. Jest to szybka oraz skuteczna domowa metoda wybielania. Żele zostały profesjonalnie opracowane przez specjalistów do bezpiecznego domowego stosowania.

 

Żel pomaga wybielić zęby i usunąć przebarwienia z papierosów, wina czy kawy. W tubie przypominającej długopis zawarte są substancje, które podczas kontaktu ze szkliwem likwidują przebarwienia organiczne powstałe w wyniku spożywania produktów spożywczych. Dzięki innowacyjnej formule żel jest bezpieczny dla dziąseł oraz szkliwa.

 

Dzięki specjalnej końcówce wykonanej z drobnych włókien aplikacja preparatu staje się dziecinnie prosta. Wystarczy pokręcić dolną częścią długopisu aby wycisnąć żel, następnie dokładnie rozprowadzić substancję na zęby. Żel powinien utrzymać się na zębach przez około 15-20 minut. Po tym czasie należy wypłukać jamę ustną wodą.

 

Regularne stosowanie produktu gwarantuje biały uśmiech!

 

 

 

 

Więcej na: https://www.brightwhite.pl/

 

Czytany 819 razy

Skomentuj