ENDOCARE TENSAGE Ampułki regenerująco - ujędrniające - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka ENDOCARE TENSAGE Ampułki regenerująco - ujędrniające - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

ENDOCARE TENSAGE Ampułki regenerująco - ujędrniające

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

tensage reg ujeSkoncentrowana formuła o silnym działaniu zagęszczającym skórę, poprawiającym koloryt i nawilżenie skóry. Produkt o konsystencji żelu zawarty w ampułkach. Idealny pod makijaż, wchłania się natychmiast nie pozostawiając tłustej skóry. Redukcję zmarszczek o 32% w ciągu 28 dni gwarantuje bogaty skład produktu.

 

Składniki aktywne:

  • kompleks SCA 50 %: najskuteczniejsza i najsilniejsza substancja pochodzenia naturalnego, gwarantująca najwyższy poziom regeneracji skóry;
  • kompleks Tensderm®: połączenie zhydrolizowanych peptydów sojowych oraz wapnia wykazujące wpływ na powstawanie fibroblastów, poprawę elastyczności i jędrności skóry. Skutecznie zagęszcza skórę. Tensderm przekształca nieaktywny prokolagen w aktywny i skuteczny kolagen;
  • Argirelina 5%: hexapeptyd działający jak Botox, blokuje mięśnie odpowiadające za powstawanie głębokich zmarszczek;
  • Seriselina 5%: hexapeptyd zwiększający elastyczność oraz zagęszczający skórę;
  • Albatin: inhibitor melanogenezy wpływający na redukcję przebarwień różnego rodzaju;
  • Alistin: peptydu pochodzenia naturalnego, wzmacnia działanie Albatin;
  • kompleks Natrlquest: chelat miedzi z żelazem redukujący przebarwienia.
  • kompleks Dermaflux: aktywuje aquaporynę odpowiedzialną za zwiększenie przenikalności wody przez komórki, efektywnie zwiększa nawilżenie skóry.
  • kompleks Hydromanil: ekstrakt z nasion afrykańskiego drzewa Caesalina spinosa o silnych właściwościach utrzymywania wody w skórze.

 

Wskazania
Zmarszczki o różnym stopniu nasilenia, opadający owal twarzy, zmiany pigmentacyjne, skóra potrzebująca nawilżenia w najgłębszych warstwach.

 

Innowacja: 
Wysoce skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem SCA o najwyższym indeksie 50% , wzbogacona o substancje rozjaśniające i nawilżające skórę, zapewnia spektakularny efekt przeciwzmarszczkowy, rozjaśniający i nawilżający oraz skuteczną regenerację w najgłębszych warstwach skóry. Widoczne efekt zagęszczenia i ujędrnienia skóry.

 

Efekt: 
Silny efekt przeciwzmarszczkowy, spektakularny lifting, redukcja przebarwień, rozświetlenie i głębokie nawilżenie skóry.

 

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć ampułką, tak aby żel nie pozostał w szyjce ampułki. Nałożyć plastikową nakładkę, ostrożnie ułamać szyjkę. Nałożyć plastikowy aplikator. Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną powierzchnię twarzy i szyi. Po każdorazowym zastosowaniu zakryć specjalną nakładką. Jedna ampułka powinna wystarczyć na ok. 3 dni.

 

Ampułki nominowane przez magazyn Glamour w kategorii „kosmetyki luksusowe”.

 

Poj. 10 x 2 ml

 

Więcej na: http://kup.endocare.pl/

 

Czytany 758 razy

Skomentuj