De Noyles - Architect Complex - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka De Noyles - Architect Complex - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

De Noyles - Architect Complex

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Architect_Complex_1329219940_555Globalny zabieg przeciwzmarszczkowy z aktywnymi składnikami najnowszej generacji.
Przedłuża żywotność komórek, stymuluje system obronny skóry.

Aktywne składniki:


MATRIXYL - intensywny peptyd przeciwzmarszczkowy. Wypełnia zmarszczki od wewnątrz, wygładza skórę, polepsza jej elastyczność i napięcie.

 

LONGEVICELL - jest pozyskiwany z mirtu ze względu na swoje właściwości odmładzające. Działa na mechanizmy wpływające na przedłużenie życia komórek skóry. Stymuluje syntezę sirtuin działając naprawczo na komórki. Jest to intensywny składnik regenerujący aktywność  komórek i polepszający ich metabolizm.

 

BETAGLUKANY - polisacharydy pozyskiwane z owsa. Stymulują system obronny skóry, który chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Polepszają aktywność komórek i poprawiają strukturę skóry. Wpływają na zmniejszenie zmarszczek.

 

BETAINY - pozyskiwane  z buraka  (Beta vulgaris L). Utrzymują dobry poziom nawilżenia naskórka. Ich molekuły posiadają zdolności akumulowania nadmiaru  wody i uwalniania jej jeśli zachodzi taka potrzeba.

 

NIE ZAWIERA parabenów, olejków mineralnych, zawiera zapach hipoalergiczny.

 

Pojemność: 2ml x 10 szt.

 

Więcej na http://www.abacosun.pl/sklep/538,Architect_Complex

Czytany 2262 razy

Skomentuj