Blue Gel - najsilniejsze znieczulenie podczas zabiegu makijażu permanentnego‏ - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Blue Gel - najsilniejsze znieczulenie podczas zabiegu makijażu permanentnego‏ - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Blue Gel - najsilniejsze znieczulenie podczas zabiegu makijażu permanentnego‏

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Środek znieczulający do stosowania w trakcie zabiegu.


Pojemność 30ml.

Produkt zawiera 4% Lidokainy oraz 2% Tetrakainy oraz środek zwężający naczynia krwionośne, który redukuje obrzęk, zasinienia oraz krwawienie. Dzięki temu dodatkowo pomaga podczas zabiegów na ustach czy wewnętrznych częściach ramion, gdzie siniaki oraz krwawienie są dodatkowym problemem.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego: Czasowo redukuje ból I opuchliznę powstałe w skutek tatuowania, kolczykowania lub wykonywania makijażu permenentnego. Przed zastosowaniem upewnij się, że Twój klient nie jest uczulony na miejscowe środki znieczulające. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Użyć przed upłynięciem daty ważności podanej na opakowaiu.

UWAGA: Unikać bezpośredniego kontaktu z gałką oczną. W przypadku kontaktu przepłukać dużą ilością sterylnej soli fizjologicznej i skontaktować się z lekarzem okulistą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia skontaktować się z lekarzem. Nie stosować w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.
Źródło:

Czytany 5142 razy

Skomentuj