Black Caviar – Serum z ekstraktem czarnego kawioru - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Black Caviar – Serum z ekstraktem czarnego kawioru - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Black Caviar – Serum z ekstraktem czarnego kawioru

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

black caviarKawior zawiera duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych i aminokwasów, które regenerują uszkodzoną barierę ochronną naskórka, przyspieszają odnowę komórek i umożliwiają wnikanie do skóry białek i enzymów.

Zwiększają też przyswajanie witaminy A, która pobudza naskórek do odnowy. Oprócz tego zawiera fosfor, który odżywia i wzmacnia skórę; mikroelementy (m.in. cynk, jod, magnez), które nawilżają i pobudzają do pracy komórki skóry; fosfolipidy – odpowiedzialne za kontrolę nawilżenia oraz przeciwdziałające parowaniu wody ze skóry (dzięki nim skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna); białka, które dostarczają składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu i spójności tkanek oraz poprawiają jędrność cery; witaminy (A, D, E) – chronią skórę przed wolnymi rodnikami przyspieszającymi jej starzenie.

W gabinetach kosmetycznych stosuje się zabiegi z ekstraktem z kawioru.

Ekstrakt z kawioru został wpisany do  rejestrów International Nomenclature of Cosmetic Ingredients (INCI) jako caviar extract.  Na bazie ekstraktu  produkuje się kremy i ampułki.

 

Wzkazania:

  • Redukuje cienie i worki pod oczami
  • Wzmacnia barierę ochronną skóry – specjalna bariera lipidowa chroni skórę przed utratą wody, zanieczyszczeniami i szkodliwymi związkami pochodzenia zewnętrznego. Niewłaściwa pielęgnacja i rożne związki chemiczne naruszają jej szczelność. Aby prawidłowo chronić skórę trzeba więc ją odbudować, a zawierający fosfolipidy i NNKT kawior znakomicie wywiązuje się z tego zadania.
  • Przyspiesza proces regeneracji – kawior pobudza komórki skóry do regeneracji i odnowy, a przez to skóra dłużej wygląda młodo i zdrowo.
  • Przywraca jędrność – młoda skóra jest napięta i elastyczna, niestety z wiekiem traci te właściwości. Cenne biopierwiastki i witaminy zawarte w kawiorze przywracają skórze właściwą jędrność i blask.
  • Odżywia – dobrze odżywiona skóra wygląda ładnie i zdrowo. Kawior zawiera mnóstwo cennych dla niej substancji, które wnikają do głębokich warstw skóry i znakomicie ją pielęgnują.
  • Odmładza – cenne antyoksydanty białka, NNKT,witaminy i biopierwiastki w wyraźny sposób wygładzają, uelastyczniają i redukują zmarszczki Dzięki temu dłużej możemy zachować młody wygląd.

 

 

Więcej na: http://criss.pl/

 

+Dodaj komentarz