o nas - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka o nas - Portal Polska Kosmetologia i KosmetykaWitamy Serdecznie !

Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka jest prężnie działającą platformą internetową.  Jest on poświęcony firmom i osobom , dla których nowoczesna kosmetyka stała się ważnym elementem dnia codziennego.. Od momentu powstania Portalu w kwietniu 2010 roku, zyskaliśmy sobie uznanie zarówno wśród szeregu podmiotów branży kosmetycznej jak i osób interesujących się zagadnieniami jakie niesie ze sobą współczesna kosmetologia i kosmetyka. W naszym Portalu znajdziecie  Państwo fachowe artykuły poradnikowe z zakresu pielęgnacji zdrowia, włosów i ogólnego wyglądu.

Naszym podstawowym celem, jest dążność do osiągnięcia statusu eksperta w dziedzinie  kosmetyki jako że zagadnienia z nią związane traktujemy kompleksowo. Podstawową misją jakiej się podjęliśmy jest promocja i reklama podmiotów związanych z  kosmetyką i jej pokrewnymi działami oraz edukacja. Konsekwentnie zmierzamy do uzyskania miana największego portalu informacyjno - promocyjnego. Cel ten realizujemy poprzez czynne uczestnictwo we wszystkich znaczących wydarzeniach w branży takich jak: targi, kongresy, szkolenia. Zespół naszego Portalu dba o to aby  publikowane informacje i artykuły były zawsze rzetelne, aktualne i profesjonalne. Redakcję Portalu wspierają fachowcy z zakresu: dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii, wellness & spa, wizażu i stylizacji fryzur. Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności związanej z branżą kosmetyczną. Prowadzimy badania sondażowe rynku, które regularnie publikujemy, a które odnoszą się  do oceny: kosmetyków, sprzętu kosmetycznego, targów, kongresów, firm kosmetycznych jak również pracy gabinetów i salonów. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów gospodarczych i instytucji edukacyjnych działających w branży kosmetycznej. Zapewniamy także doradztwo w zakresie działań marketingowych na rynku kosmetycznym.Zapraszamy do współpracy.

Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka jest prężnie rozwijającą się platformą internetową dla branży kosmetycznej. W krótkim okresie działalności zyskaliśmy sobie wielu poważnych partnerów w branży.

Naszym podstawowym celem, jest dążność do osiągnięcia statusu eksperta w dziedzinie kosmetologii i kosmetyki, jak również promocja i reklama podmiotów związanych z kosmetologią, kosmetyką oraz ich pokrewnymi działami. Nasza polityka konsekwentnie zmierza do uzyskania miana największego portalu informacyjno - promocyjnego. Cel ten realizujemy poprzez czynne uczestnictwo we wszystkich znaczących wydarzeniach w branży takich jak: targi, kongresy, szkolenia. Zespół naszego Portalu dba o to aby wyszukiwane oraz publikowane informacje i artykuły, były zawsze rzetelne, aktualne i profesjonalne. Zespół redagujący Portal wspierają fachowcy z zakresu: medycyny estetycznej, kosmetologii, wellness & spa, stylizacji fryzur. Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności związanej z branżą kosmetyczną. Prowadzimy badania sondażowe rynku, które będziemy publikować w specjalnych zakładkach naszego Portalu, a które odnosić się będą do oceny: targów, kongresów, szkoleń jak również pracy gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów gospodarczych i instytucji edukacyjnych działających w branży kosmetycznej.