Noble Health - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Noble Health - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

baner nh

 

Noble Health Sp. z o.o.

Warszawska 62, Wielogóra 26-660 Jedlińsk

tel. 0048 48 670 28 87

 

info@noblehealth.pl

www.sklep.noblehealth.com

 

Noble Health

Oceń ten artykuł
(15 głosów)

nh-logo-z-napisami

Noble Health

 


Firma Noble Health Sp. z o.o. powstała w 2009r. i od 2010r. jest liderem w dziedzinie kobiecego piękna produkując i dystrybuując ekskluzywne nutrikosmetyki pod własna marką Noble Health na terenie Unii Europejskiej.

 

W ciągu trzech lat firma zdobyła ponad 1200 stałych Partnerów na terenie całej Polski, w tym renomowane kliniki medycyny estetycznej, salony SPA, kliniki odnowy biologicznej oraz największe drogerie ROSSMANN.

 

Produkty dostępne w dystrybucji Noble Health dedykowane są dla osób dbających o swoje zdrowie
i kondycję fizyczną, jak również dla osób chcących zatrzymać czas.

 

Czerpiąc z najnowszych osiągnięć nauki i technologii, oraz z wiedzy naukowców wielu dziedzin, nutrikosmetyki marki Noble Health adresowane są na współczesne dolegliwości z jakimi spotyka się każdy z nas. Podnoszenie jakości i standardów życia przez troskę o własne ciało to kierunek jaki wytycza misja naszej firmy. Edukacja naszych odbiorców jest jednym z priorytetowych celów firmy Noble Health, dzieląc się z nimi naszą wiedzą stajemy się marką ekspercką.

 

Współpracujemy wyłącznie ze znanymi i sprawdzonymi dostawcami surowców, ponieważ stawiamy na najwyższe standardy jakości. Wszystkie nutrikosmetyki produkowane są według międzynarodowych standardów GMP i posiadają certyfikat HACCP oraz zostały zarejestrowane w GIS.

 

Noble Health to marka, która stawia na jakość i wszystkie nasze produkty produkowane są zgodnie z wymogami i standardami produkcyjnymi jakim podlegają preparaty farmaceutyczne.

 

Produkty Noble Health zostały nominowane i nagrodzone w prestiżowych konkursach NUTRIKOSMETYK 2012, najlepszy Nutrikosmetyk wg. COSMOPOLITAN PRIX de BEAUTE 2012.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.porcjapiekna.pl, gdzie znajdą Państwo szczegółowe dane dotyczące produktów.

Więcej z tej kategorii: Dekalog zdrowia na rok 2012 »

+Dodaj komentarz