Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014

Fotolia_32466114_XS-300x235.jpgNiedostatek światła (szczególnie w porze jesienno – zimowej) może wpędzić nas w ponury nastrój, wywołać kłopoty z koncentracją, nadmierną senność, poczucie beznadziejności, apatię, wahania nastroju, nadmierny apetyt czy też zobojętnienie. Dobre samopoczucie i chęć do działania zależne są od ilości odpowiednich substancji w mózgu, których stężenie maleje zimą. Można sobie jednak pomóc i nie ulegać depresji sezonowej sięgając po wspomagające substancje naturalne.

 

Dział: Na każdy temat

ferie-dziecko.jpgWakacje czy ferie z małym dzieckiem nie muszą oznaczać wielkiego stresu i wypchanego dodatkowymi torbami pod sam dach samochodu. O czym należy pamiętać, zabierając na dłuższą wycieczkę niemowlaka, dwulatka lub pięciolatka?

 

Dział: Na każdy temat

calendar.jpgPrzed nami zupełnie nowy rok. Z tej okazji niemal wszyscy mamy w zanadrzu jakieś postanowienie. Co zrobić, aby tym razem nie zapomnieć o nim już w połowie stycznia, tylko w pełni je zrealizować? Podpowiadamy.

 

Dział: Na każdy temat

joplinjanis_001.jpgCzy zastanawialiście się kiedyś, jak wiele czynników miało wpływ na to, że sporo znanych gwiazd odeszło  zdecydowanie zbyt wcześnie?

 

Dział: Na każdy temat