Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lipca 2013

paraZaskoczymy cię – nie będzie to tekst o żadnych technikach miłosnych, o żadnych pozycjach seksualnych, ani o wyrafinowanych pocałunkach.

 

Udane życie seksualne zależy od kilku kluczowych elementów, a niektórych z nich możesz nawet nie łączyć z seksem.

 

Dział: Na każdy temat

Czytając codzienne doniesienia dot. naszej sceny politycznej można odnieść wrażenie że kampania wyborcza trwa w najlepsze. Wzajemne oskarżenia polityków, w których można znależć wszystko czego tylko sobie życzy wyborca albo czego sobie nie życzy, czytać i słuchać, stają się coraz bardziej „dęte”. I pomimo, że my Polacy oczekujemy spójnego programu mogącego polepszyć nam coraz bardziej trudne warunki codziennego życia, otrzymujemy w zamian mdlącą papkę, jako że ta papka poza wzbierającymi w nas mdłościami nie jest w stanie już wywołać w nas żadnych innych emocji.

Dział: Na każdy temat

58-Fot.Archiwum.jpgJak radzić sobie z emocjami w gabinecie kosmetycznym?

 

Są sytuacje, kiedy praca w zawodzie kosmetyczki jest interesująca. Sprawy układają się po naszej myśli, wiemy, co mamy robić, co należy do naszych obowiązków i jest w porządku.

 

Dział: Na każdy temat

8-Fot.Archiwum.jpgCzas na wyjście ze strefy komfortu.

 

Zmiany! Z jednej strony ich wyczekujemy tkwiąc w stagnacji, z drugiej – sama myśl o zmianach budzi w nas lęk. Strefa komfortu, jaką każdy z nas tworzy jest bezpieczna, choć... ciasna.

Dział: Na każdy temat