Artykuły filtrowane wg daty: października 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: października 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: października 2013

1df310bb5c2b6faf3123e48cc4793cc0_6633a5.jpgDokąd idziesz Polska Kosmetyko i Kosmetologio? Należy się dziś zapytać. Czy może bardziej właściwym byłoby pytanie gdzie dziś się znalazłaś ? Odpowiadamy : na zakręcie, bo tak w skrócie można by określić dzisiejszą kondycje branży, która na całym świecie nieprzerwanie święci triumfy, a w naszym kraju ma się coraz gorzej. Powodów tego stanu rzeczy jest wiele i tak naprawdę nikt dziś nie wie jak wybrnąć z impasu w jakim ta branża się znajduje. Wieloletnie „grzechy zaniechania” doprowadziły do obecnego kryzysu trawiącego jeden z największych segmentów naszego rynku.

Dział: Na każdy temat

bicie-dzieci.jpgStatystyki porażają. W ciągu pięciu lat zginęło w Polsce ponad 100 dzieci. Zagłodzonych zakato-wanych lub z premedytacją zamordowanych. Czy to jest efekt demokracji, czy nieudolności pań-stwa ? Polskę dopadła fala zabójstw, z którymi nie radzi sobie wymiar sprawiedliwości często wo-dzony za nos jak to zdarzyło się w przypadku zabójstwa półrocznej Madzi z Sosnowca. Dziś potę-piamy przeszłość socjalistyczną kładącą się cieniem nad rozwojem naszego kraju przez bez mała 45-lat. Ale w tej przeszłości było wiele blasków choćby dotyczących opieki nad dziećmi. Powszechna dostępność do żłobków i przedszkoli (w dodatku tanich). Obowiązkowe wizyty pielęgniarek środowiskowych w domach matek, które urodziły dzieci.

 

Dział: Na każdy temat