Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2013

czas-dla-rodziny-4_2692487Droga do ojca zaczyna się w dzieciństwie… Bywa, że zostaje przerwana w sposób nieoczekiwany, dramatyczny, co wzbudza w dziecku smutek i powoduje wycofanie do jego własnego, tylko jemu znanego świata. Stan ten często utrzymuje się do końca życia. Taki człowiek w życiu dorosłym ma smutne serce, jest melancholijny i ciągle czegoś szuka lub czeka na kogoś.

Dział: Na każdy temat

44_-_Fot._FotoliapmiCo zdecyduje o sukcesie gabinetu kosmetycznego w trudnych czasach?

 

Osoby, które odnoszą sukces w branży beauty, to osoby łatwo wchodzące w relacje międzyludzkie, lubią i szanują innych, znają swoje mocne i słabe strony, nie chwalą się, stale uczą się i rozwijają, okazują innym szacunek, mają w sobie pokorę i potrafią przepraszać. Potrafią śmiać się z siebie, mają do siebie dystans.

Dział: Na każdy temat

Dorosły – człowiek, który odpowiada sam za siebie. Takie to oczywiste i… tak mocno ignorowane.

 

Wszyscy szukamy pigułek, dzięki którym życie będzie łatwe, lekkie i przyjemne, które pozbawią nas lęków, wątpliwości i niepewności. Tak jest prościej. Wygodniej. Szybciej. Ale czy mądrze?

8w_-_Fot._Archiwum

Dział: Na każdy temat

gun-shot_2367476„Człowiek zabija się tylko wówczas, gdy w takim bądź innym sensie zawsze pozostawał na zewnątrz wszystkiego.”( Emil Cioran — Zły demiurg .Spotkania z samobójstwem)

Dział: Na każdy temat