Artykuły filtrowane wg daty: kwietnia 2015 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: kwietnia 2015 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: kwietnia 2015

sterylizacjaIIW drugim artykule z serii „Urządzenia do sterylizacji" postanowiliśmy przedstawić po kolei cały proces sterylizacji narzędzi w gabinecie kosmetycznym. Jest to czynność niezwykle istotna, dlatego też osoba za nią odpowiedzialna powinna posiadać wystarczającą, w tej materii, wiedzę.


Proces sterylizacji narzędzi to kilka następujących po sobie czynności. W naszym artykule proces ten przedstawiony jest gabinetu wykorzystującego do sterylizacji narzędzi autoklawu parowo-ciśnieniowego (Autoklaw klasy B). Jest to bowiem jedna z najskuteczniejszych metod wyjaławiania, a kiedy mamy do czynienia z narzędziami przerywających ciągłość skóry – jedyną prawnie dopuszczalną.


Bezpieczeństwo naszych klientów jest kwestią absolutnie priorytetową, stąd potrzeba stałej edukacji, znajomości regulacji prawnych i ponad wszystko starań o bezpieczeństwo naszych pacjentów.

 

Zachęcamy do lektury i regularnych odwiedzin naszego bloga!

 

Więcej na: http://polskiblogkosmetyczny.pl/urzadzenia-do-sterylizacji-cz-ii/

 

oron60NPM wprowadziło na rynek nowy aparat do makijażu permanentnego i mikropigmetnacji.

ORON 60 został stworzony, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania zabiegu oraz uzyskać mistrzowskie efekty makijażu i symulacji włosów na głowie.

Niedościgłe efekty, nowe możliwości. Subtelna kreska, pełne wypełnienie, efekt kreski piórka, czy mocne linie – z Oron 60 wszystko jest możliwe, dzięki zaawansowanej technologii!

ORON 60 pozwala wykonać 5 zabiegów:

  • makijaż permanentny
  • makijaż paramedyczny
  • mikropigmentację włosów HFSoron60 1
  • cienie na powiekach
  • permanentny róż na policzkach

Doskonałe parametry

Zawrotne obroty na minutę, różnorodność kartridży pozwoli Ci uzyskać zaskakujące i wyjątkowe rezultaty. Częstotliwość nakłuć na sekundę wynosi 100-240, natomiast obroty na minutę 1000 RPM - 4000 RPM.

 

Aparat dostosowany do indywidualnych potrzeb

Specjalne głowice zostały zaprojektowane i przetestowane przez samego mistrza Moshe Alul.


Urządzenie jest dostarczane z jedną głowicą, natomiast posiada dwa wloty o różnych parametrach, co umożliwia stosowanie dodatkowej głowicy.


Dodatkowy wlot specjalny został opracowany dla osób, które posiadają „lekką” rękę oraz dla uzyskania delikatniejszych, miękkich kresek eyelinera, konturu ust czy brwi.


Charakteryzuje się on mniejszą mocą. Jeśli stosujesz prędkość od 100 do 160 moc tylko delikatnie wzrasta. Umożliwia to wykonanie miękkich i delikatnych ruchów i stworzenie wyjątkowych   linii. W ten sposób z łatwością kreujemy efekt kreski finezyjnej, nazywanej przez Moshe Alul – efektem piórka.


Natomiast ustawienie prędkości od 170 do 240 wywołuje zwiększenie mocy dla uzyskania mocniejszych linii oraz także do stosowania kartridża HFS i wykonania symulacji włosów na skórze głowy.


Innowacyjny design

Nowoczesna obudowa w srebrnym kolorze z materiałów wysokiej jakości, podświetlenie LED przyciągną oko konesera.

Oron 60 jest wyposażony w 3.5" ekran ciekłokrystaliczny. Menu jest dostępne w 7 językach i jest zaprojektowane, tak aby zapewnić łatwość użytkowania.

Wyśmienita technologia, szeroki wachlarz możliwości tworzenia wyjątkowych makijaży, łatwość użytkowania – Oron 60 po prostu najlepszy na świecie.

 

Więcej informacji, szkolenia:

Abacosun

Tel: 58 664 64 51

www.abacosun.pl

 

zabieg laserowyLasery to urządzenia stosowane w wielu dziedzinach. Stosunkowo od niedawna wykorzystuje się ja również w kosmetologii i medycynie estetycznej, jednakże cieszą się one bardzo dużą popularnością. Chcąc wybrać odpowiedni laser do swojego gabinetu, należy wiedzieć, w jaki sposób funkcjonują i umieć rozróżniać poszczególne lasery wraz z ich zastosowaniem. Artykuł ten jest pierwszym - wprowadzającym do cyklu artykułów o laserach stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. 

 

 

 

Zapraszamy się do zapoznania z pełnym tekstem.

 

 


Więcej na: http://polskiblogkosmetyczny.pl/

 

kriopoliza ls proKriolipoliza LS- PRO® to zaawansowane i innowacyjne urządzenie, które bazuje na odkryciach amerykańskich lekarzy specjalistów oraz unikalnej metodzie VacuElectro.

Ultra-skuteczna kombinacja energii statycznej - kriolipolizy i dynamicznej emitowanej przez ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® w postaci elektrostymulacji TENS oraz lipodermologii gwarantuje rewelacyjne efekty  w niszczeniu oraz usuwaniu komórek tłuszczowych.   


Aparat umożliwia:

  • selektywne niszczenie komórek tłuszczowych,
  • redukcję cellulitu i drenaż
  • skuteczne modelowanie sylwetki

Kriolipoliza LS PRO® - POTRÓJNA SIŁA ZABIEGU

Kriolipoliza, lipodermologia oraz prądy Tens atakują komórki tłuszczowe z potrójną siłą zapewniając zabiegom bardzo wysoką skuteczność oraz efektywną redukcję złogów tłuszczowych.

Aparat wyposażony jest w dwie zaawansowane głowice o zróżnicowanej wielkości, które umożliwiają wykonywanie zabiegu na większych i mniejszych powierzchniach ciała.

Urządzenie posiada nowoczesny ekran, na którym można wyświetlać zdjęcia i filmy w formacie MP4 oraz odtwarzać pliki dźwiękowe MP3.

 

Na czym polega kriolipoliza ?

Kriolipoliza niszczy komórki tłuszczowe nie naruszając otaczających tkanek. W tym celu metoda wykorzystuje ujemną temperaturę oraz fakt, że komórki tłuszczowe mają słabą odporność na zimno, a otaczające je tkanki są bardziej wytrzymałe na niskie temperatury.  

Po przyłożeniu głowicy konkretne miejsce na powierzchni ciała zostaje schłodzone po czym następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych, które zaczynają obumierać już kilka dni po wykonaniu zabiegu.

Następnie obumarłe komórki tłuszczowe są eliminowane przy udziale makrofagów i wydalane poprzez układ limfatyczny. Proces jest długotrwały, dlatego kriolipolizę wykonuje się raz na trzy miesiące. Po kriolipolizie należy wykonać drenaże, które dodatkowo stymulują proces wydalania.


Żelazko antycellulitowe® - SYNERGIA 3 ENERGII

Opcjonalnie dostępny jest aparat wyposażony w głowicę VacuElectro – Żelazko Antycellulitowe®, dzięki czemu urządzeniem można wykonywać inne zaawansowane zabiegi.

Głowica emituje jednocześnie aż trzy energie (lipodermologię, elektrostymulację TENS i chromoterapię LED), dzięki czemu optymalizuje skuteczność zabiegów. Żelazko® rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu, pobudza pracę układu limfatycznego i modeluje ciało.


KRIOLIPOLIZA LS PRO – GWARANTOWANE EFEKTY!


Więcej informacji:

Abacosun

tel 58 664 64 51

www.abacosun.pl