Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2014

swiatloled1Nie ma jednej sprawdzonej metody na młodą, piękną cerę i dobre samopoczucie. Dlatego kosmetologia nowoczesna proponuje…  kompleksowe podnoszenie jakości życia. Zarówno pod kątem urody, jak i profilaktyki  anti-aging. Poznaj standardy nowoczesnego dbania o siebie.

zsiadle-mleko-sennik.jpgKwas mlekowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie, dlatego jest nietoksyczny i całkowicie bezpieczny. Powstaje on podczas rozkładu cukru w glikolizie beztlenowej. Przenikając do krwiobiegu zamienia się w wątrobie ponownie na glukozę. Substancja ta jest także jednym ze składników naturalnego czynnika nawilżającego naszą skórę.

 

Lunchfot.123rf.jpgJuż od jakiegoś czasu w Polsce furorę robi moda na tzw. zabiegi lunchowe – szybkie, efektowne i bezpieczne. Z pomocą najnowszych technik możemy np. zredukować cellulit lub odmłodzić się o parę lat. Dlaczego warto zaufać „lunchom”?