Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: czerwca 2013

2ecf83_47b0330ca9b920007a97fbb227bdaab2.jpg_srz_685_405_85_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srzDo kosmetyczki  idziemy z zamiarem i nadzieją poprawy swojego wyglądu, a co za tym idzie i samopoczucia. Niektóre takie wizyty kończą się jednak niezadowoleniem, spowodowanym źle dobranym lub wykonanym zabiegiem,  albo brakiem jego oczekiwanych bądź zachwalanych efektów. Niestety zdarzają się też przypadki poważnych błędów, które skutkują oszpeceniem lub uszczerbkiem na zdrowiu.

Kwas_hialuronowy_dla_prawidowego_nawilenia_skry_Obok redukcji zmarszczek głównym zadaniem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest regeneracja i przywrócenie skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia. Jak wybrać  kurację dopasowaną do naszych potrzeb?

1363641655_493095035_1-Zdjecia--Makijaz-permanentny-brwi-oczu-i-ust-LUBIN.jpgMakijaż permanentny  jest dziś jednym z popularniejszych zabiegów oferowanych przez gabinety kosmetyczne. Taka forma makijażu ma na celu ułatwienie nowoczesnej kobiecie osiągnięcie  pięknego wyglądu przy minimalnym nakładzie czasu i energii.

Lato_bez_cellulitu_-_Fotolia.comLatem każda z nas chciałaby wyglądać nieskazitelnie pięknie. Tymczasem to właśnie podczas ciepłych miesięcy najbardziej odkrywamy swoje ciało, ujawniając przez to również jego mankamenty. Utrapieniem, które większość kobiet chce w tym czasie usunąć ze swoich brzuchów, ud i pośladków, jest cellulit. Nie jest to jednak proste. Nieestetyczna pomarańczowa skórka jest problemem, który pojawia się niezależnie od naszego wieku i figury. Można więc cieszyć się piękną i smukłą sylwetką, a mimo to nadal mieć cellulit. Czy zatem istnieje na niego jakiś sposób? Odpowiedź brzmi: tak!

depilacja-11.jpgLight Amplification by the Stimulated Emision of Radiation (laser) to wzmacnianie światła przez wymuszoną emisję promieniowania. Lasery wytwarzają wysokoenergetyczną, silnie skoncentrowaną wiązkę światła o ściśle określonej długości fali i kierunku rozchodzenia. Za pomocą odpowiednich systemów lasera można kontrolować zarówno intensywność światła czyli energię jaką ze sobą niesie, jak też czas jego trwania. Wykorzystanie laserów do depilacji jest nowym zastosowaniem technologii od dawna używanej przez chirurgów do innych celów (np. lasery do cięcia tkanek).