Artykuły filtrowane wg daty: października 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: października 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: października 2013

11657_wyszczuplanie_urzadzeniem_cryo_royalLIPOLIZA - jest  procesem  rozkładu hydrolitycznego TG  (triacyloglicerolu )  w tkance tłuszczowej,  prowadzącym do powstania kwasów tłuszczowych  i glicerolu, które zostają  uwolnione do krwiobiegu,  a następnie wychwytywane są przez większość tkanek i estryfikowane do acylogliceroli lub utleniane jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody rozpatrując lipolizę pod kątem kosmetycznym, w szczególności koncepcji  zabiegów, istnieje wiele metod wpływających na  lipolizę,  włączając użycie lasera, ultradźwięków, fal radiowych, prądu elektrycznego.

 

2012-06-27_10-27-33-104644.jpgHomeostazę w organizmie utrzymują wytwarzane przez niego własne biopola magnetyczne. W procesie tym uczestniczą również zewnętrzne stałe lub zmienne pola magnetyczne niskiej częstotliwości. Umożliwiają wymianę informacji ze światem zewnętrznym oraz jej wewnętrzny przepływ sterujący procesami przemiany materii i koordynujący czynności narządów wewnętrznych. Regulują wymianę gazową we krwi, co jest podstawą trwałości życia. Sterują budową i odbudową strukturalną, w tym również procesem gojenia ran.

 

dsc8971.jpgWymarzona sukienka, idealny makijaż i…niespodzianka na twarzy. Trądzik to wyjątkowo przykry problem, z którym nierzadko borykamy się jeszcze długo po osiemnastych urodzinach. By nie zepsuł Ci już żadnego wieczoru, trzeba do problemu podejść kompleksowo: oprócz dokładnego poznania wroga i zmiany diety warto zastosować zdobycze nowoczesnej technologii. Martwisz się, że będzie trudno? Głowa do góry. Dla nowoczesnej kobiety nie ma rzeczy niemożliwych.

 

kwashialuronowy3.jpgDzięki właściwościom silnie nawilżającym preparaty z kwasem hialuronowym nie tylko wygładzają zmarszczki i bruzdy, ale też przeciwdziałają ich pojawieniu się. Wystarczy odpowiednio dobrany zabieg, by wyglądać młodziej. A efekty? Są natychmiastowe!