Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2012

1383_Repair_Vit_U_Cream_50ml_sloikZimą nasza skóra wymaga szczególnej uwagi i to nie tylko podczas śnieżnego szaleństwa w górach, ale przede wszystkim na co dzień. Znowu więc stajemy przed trudnym wyborem odpowiedniej dla siebie pielęgnacji.

 

bef_afterHydradermaza to zaawansowany program paramedyczny przeznaczony do terapii cery trądzikowej, mocno zablokowanej, w tym z zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi, mikrozaskórnikami, grudkami oraz rozszerzonymi i zablokowanymi ujściami mieszkowo-łojowymi.

 

Hydradermaza rozwiązuje przyczynowe czynniki związane z patofizjologią trądziku. Zaleca się wykonywanie zabiegów co dwa tygodnie przez ok. 6-12 tygodni.

koktajl-dermeso-face

DermesoHair
Poza przeszczepem, mezoterapia to ostateczna metoda gwarantująca efekt w przypadku wielu form łysienia oraz wypadania włosów. Koktajl DermesoHair dostarcza najskuteczniejszych substancji w celu odbudowy mieszka włosowego.

trdzikzzTrądzik różowaty należy do nerwic naczynioruchowych w obrębie skóry twarzy. Dotyka w większej ilości kobiety niż mężczyzn. Charakterystycznymi zmianami w przebiegu tego schorzenia są: rumienie (stałe lub nawrotowe), teleangiektazje, krosty, grudki. Dokładna przyczyna rozwoju choroby nie jest znana. Wśród czynników sprzyjających znajdują się: zaburzenia hormonalne, obecność chorób żołądka i jelit oraz zaburzenia naczynioruchowe.

 

rys2pkiGdy sezon urlopowy jest już dawno za nami, a letnia opalenizna jest tylko wspomnieniem to znak, że nadszedł idealny czas na rozpoczęcie serii zabiegów laserowego usuwania owłosienia. Na rynku kosmetycznym mamy możliwość poddania się zabiegom wykonywanym różnymi urządzeniami.   Nasuwa się tylko jedno pytanie: która z metod jest najbardziej skuteczna?