Artykuły filtrowane wg daty: października 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: października 2012 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: października 2012

12916254702bZr4s
Wyzwól ciało ze zbędnych złogów tłuszczu jak i niechcianego celulitu, dzięki naturalnym komponentom zebranych w 70 minutowej terapii SPA.

 

Działanie aktywnych składników, zawartych w produktach:

 

Terapia SPA – na wzmocnienie i dla przyjemności. Jedna „Czekoladowa pokusa” dla wszystkich zmysłów. Podczas terapii dzięki endorfinom /hormonom przyjemności/ wydzielanych przez mózg otrzymujesz zarówno rozkosz i przyjemność dla ducha jak i dar dla ciała – zdrowie, młodość i urodę.

Schowek01chocolate

 

Działanie aktywnych składników znajdujących się w produktach:

  • Naturalne cząstki ziarenek kawy – delikatnie złuszczają i energetyzują skórę. Zawartość kofeiny poprawia stan karnacji aktywizując ukrwienie skóry.
  • olejek ze słodkich migdałów – odżywia, działa uspokajająco, zmiękcza i nadaje skórze aksamitną gładkość.
  • Masło kakaowe – zawiera cenne dla skóry składniki. Lecznicze własności to między innymi zmiękczanie skóry i utrzymanie jej elastyczności.
  • Proszek kakaowy – zawiera naturalne antyoksydanty: polifenole, teobrominę i taniny. Polifenole z powodzeniem zwalczają wolne rodniki i pobudzają do tworzenia kolagenu i elastyny – włókien, które utrzymują skórę sprężystą i młodą.
  • Ekstrakt mleka – daje nawilżenie i składniki odżywcze, które tonizują skórę, nadają gładkość i miękkość, sprzyjają zachowaniu naturalnej ochrony – warstwy kwasów tłuszczowych
  • Witamina E – antyoksydant, który blokuje działanie wolnych rodników i spowalnia procesy utleniania w komórkach skóry.
  • Naturalna glinka – bogata w oligoelementy, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Ma działanie ściągające, rewitalizujące i relaksujące dla skóry.

 


Program (60 min)

1 Przed procedurą należy wziąć ciepły prysznic ( jeżeli to możliwe kąpiel w wannie w wodzie o temperaturze 30ºC - 32ºC). Osusz ciało ręcznikiem. 10 min
2 Nanieś Eksfoliant do ciała MLECZNA CZEKOLADA na całe ciało kolistymi ruchami. Masuj płynnymi ruchami, aby złuszczyć martwą warstwę rogową skóry. Na koniec usuń nadmiar produktu wilgotnym ręcznikiem. Po zakończeniu procedury należy wziąć prysznic lub wytrzeć ciało gąbką lub ręcznikiem. 20 min
3 Pędzlem nanieś Ściągającą maskę MLECZNA CZEKOLADA na całe ciało. Wykonaj podwójny body wrapping /nylonową termo-folią lub prześcieradłem/ i pozostaw maskę do wyschnięcia. Usuń maskę w wannie z gorąca wodą lub pod prysznicem. 20 min
4 Osusz ciało suchym ręcznikiem i nanieś Krem do ciała MLECZNA CZEKOLADA. Nanoś krem lekko kolistymi ruchami i wykonaj krótki masaż, dostarczając ciału dodatkową rozkosz. 10 min
5 Zakończ procedurę filiżanką gorącej czekolady.

 

Ilość produktów zużywanych w programie CZEKOLADOWA POKUSA – terapia SPA


Produkt SPA MASTER Numer
produktu
Opakowanie Niezbędna
ilość
1 Eksfoliant do ciała MLECZNA CZEKOLADA SM 08
500 ml
35 ml
2 Ściągająca maska MLECZNA CZEKOLADA SM 09
500 ml
50 ml
3 Krem do ciała MLECZNA CZEKOLADA SM 10
500 ml
50 ml

 

Eksfoliant do ciała MLECZNA CZEKOLADA  SPA MASTER

 

Delikatnie złuszcza skórę za pomocą naturalnych cząstek ziaren kawy. Odżywcze olejki ze słodkich migdałów i ziarna kakaowego zatopione w ekstrakcie z mleka i aromatyczny proszek kakaowy uspokajają i energetyzują skórę.

 

Sposób użycia: nanosi się na ciało i eksfoliuje /złuszcza się rogowy, martwy naskórek/

Opakowanie 500ml

 

Ściągająca maska  MLECZNA CZEKOLADA  SPA MASTER

 

Naturalne cząstki glinki i aromatyczny proszek kakaowy w ekstrakcie z mleka i maśle kakaowym odżywiają, uspokajają i energetyzują skórę. Witamina E dodatkowo witalizuje skórę.

Sposób użycia: Nanosi się na ciało i po 20 min się oczyszcza.

Opakowanie: 500 ml

 

Krem do ciała  MLECZNA CZEKOLADA  SPA MASTER

Odżywcze olejki ze słodkich migdałów i ziarna kakaowego zatopione w ekstrakcie z mleka i aromatyczny proszek kakaowy uspokajają i energetyzują skórę.

Sposób użycia: Nanosi się na ciało i masuje.

Opakowanie :  500 ml

 

* Produkty należy przechowywać w chłodnym i przewiewnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych w temp.t=15-20ºC. Chronić przed dziećmi!

 

Więcej na http://www.sferabeaute.com/index.php?i2,czekoladowa-pokusa

winog„W winie jest prawda” lub... „wino jest kluczem do młodości i zdrowia”

 

Życiodajne soki winogron mają unikalne właściwości, które spowalniają proces starzenia się skóry, a duszy dają rozkosz. Winogrona są bogate w glukozę, fruktozę, witaminy C, A, P i B, mikroelementy i aminokwasy.  Zawierają dużo polifenoli, wiążą wolne rodniki i chronią skórę przed starzeniem się, oraz wspomagają neutralizację niekorzystnych czynników zewnętrznych.

 

zabiegi-SPA-enWyzwól ciało ze zbędnych złogów tłuszczu jak i niechcianego celulitu, dzięki naturalnym komponentom zebranych w 70 minutowej terapii SPA.

 

Działanie aktywnych składników, zawartych w produktach:

olejek ze słodkich migdałów – odżywia, działa uspokajająco i zmiękczająco, nadaje skórze aksamitną miękkość i gładkość
masło Shea – „kobiece złoto” – zawiera bogaty zestaw cennych dla skóry komponentów, jak kwasy tłuszczowe, trójglicerydy, fitosterole i naturalne antyoksydanty. Posiada wspaniałe własności nawilżające i lecznicze.
masło kokosowe – bogate w nasycone kwasy tłuszczowe, szybko wchłaniany jest przez skórę i zmienia ja w ”aksamit”. Zabezpiecza przed pękaniem i dehydratacją.
mikrokapsułki z witaminami A i E (silne antyoksydanty) – odżywiają i chronią skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska.
wodorosty morskie – wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i eliminowanie tłuszczu i oznaki celulitu, ma silne działanie ściągające i  remineralizujące.
olejki eteryczne cytryny, geranium i pomarańczy – mają wyjątkowe działanie tonizujące, stymulujące i antycelulitowe.  Przy regularnym, profesjonalnym masażu gwarantują uzyskanie perfekcyjnej skóry.
kolagen – ściąga, wygładza i poprawia elastyczność skóry.

 

UNISLIM® - aktywizuje lipolizę poprzez inhibitowanie fosfodiesterazy, co powoduje rozkład trójglicerydów do glicerolu i kwasów tłuszczowych. Usuwa i zapobiega tworzeniu się celulitu, ponieważ zmniejsza przenikanie lipidów, powodowane blokowaniem wolnych receptorów dla lipidów w komórkach.

 

Program (70 min)

1 Przed procedurą należy wziąć ciepły prysznic ( jeżeli to możliwe kąpiel w wannie w wodzie o temperaturze 30ºC - 32ºC). Osusz ciało ręcznikiem. 10 min
2 Nanieś Eksfoliant do ciała Slimming na problematyczne części ciała kolistymi ruchami. Masuj szczególnie strefy , gdzie gromadzi się tkanka tłuszczowa lub celulit. Po zakończeniu procedury należy wziąć prysznic lub wytrzeć ciało gąbką albo ręcznikiem. 15 min
3 Wykonaj masaż ciała Olejkiem do masażu Slimming uwzględniając szczególnie uda, brzuch, górną część rąk. Dla lepszego wnikania koktajlu olejków eterycznych cytryny, geranium i pomarańczy olejek można wcześniej podgrzać. 35 min
4 Osusz ciało suchym ręcznikiem i nanieś Krem – żel z efektem Anty-celulitowym. Nanieś krem lekkimi, kolistymi ruchami i wykonaj uzupełniający, krótki masaż, zwracając szczególną uwagę na problematyczne części ciała. 10 min
5 Zakończ procedurę filiżanką gorącej herbaty z czerwonych winogron i zielonej herbaty.

 

Ilość produktów zużywanych w programie Antycelulitowa i wyszczuplająca – terapia SPA

Produkt SPA MASTER
Numer
produktu
Opakowanie
Niezbędna
ilość
1 Eksfoliant do ciała Slimming SM 05
500 ml
40 ml
2 Olejek do masażu Slimming SM 06
500 ml
40 ml
3 Krem – żel z efektem Anty-celulitowym SM 07
500 ml
30 ml


Eksfoliant do ciała Slimming SPA MASTER

 

Delikatnie złuszcza naskórek, jednocześnie odżywiają olejki ze słodkich migdałów, shea i kokosu. Przy złuszczaniu mikrokapsułki uwalniają witaminy A i E, a wodorosty morskie w składzie wspomagają usuwanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

 

Sposób użycia: nanosi się na ciało i eksfoliuje /złuszcza rogowy martwy naskórek/.
Opakowanie: 500 ml

 

Olejek do masażu Slimming  SPA  MASTER

 

Koktajl olejków eterycznych: cytryny, geranium i pomarańczy, zawartych w olejku ze słodkich migdałów wspomagają usuwanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, nadając świeżość i przyjemność.

 

Sposób użycia: nanosi się na problematyczne części ciała i masuje się.
Opakowanie: 1000 ml

 

Krem – żel z efektem Anty-celulitowym

 

Intensywnie działanie przeciw „skórce pomarańczowej”! Specjalny skład UNISLIM® usuwa nagromadzoną tkankę tłuszczową, ściąga i formuje sylwetkę. Krem jest wzbogacony odbudowującym kolagenem i odżywczymi olejkami ze słodkich migdałów i shea. 

 

Sposób użycia: nanosi się na problematyczne części ciała i rozmasowuje.
Opakowanie: 500 ml


* Produkty należy przechowywać w chłodnym i przewiewnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych w temp.t=15-20ºC. Chronić przed dziećmi!

 

Więcej na http://www.sferabeaute.com/